Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:55:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Август 2015 :*  (Прочетена 163890 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #540 -: август 27, 2015, 13:55:05 »

Хахаха не не, питам за разни други, просто сега ми дойде Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: август 27, 2015, 14:10:07 »

Ако не разбираш от фотошоп, може да изпробваш GIMP, основни познания си трябват, но не е трудна  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #542 -: август 27, 2015, 14:13:11 »

Разбирам горе-долу ама много време ми трябва, ще я пробвам тази, благодаря  good
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #543 -: август 27, 2015, 14:16:13 »

Аз пък като гледах децата на батко, никога никой не ми е звънял. Аз самата не звъня също, но то и аз си оставям детето само на хора, на които имам вяра (това разбира се тотално изключва свекърви, етърви и прочее, ахахаха). Мисля, че е тъпо, нали обикновено го оставяш да си свършиш нещо или да си починеш, ами използвай го това време, какво като звъннеш, какво ще направиш?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #544 -: август 27, 2015, 15:15:47 »

Мъжо е спец на фотошоп - на кой каквото му трябва да пита

Тон - понеделник следобед ще тръгваме ако сутринта измислим нещо набързо
« Последна редакция: август 27, 2015, 15:17:20 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: август 27, 2015, 15:46:05 »

Добре сутрешното кафе ще го изпия с вас, след това ще почистя леко у нас, че събота и неделя пак ни няма.. И привечер, след като Наталия свърши работа ще пия кафе с нея.. Черешке, избирай сутрешно или следобедно да е кафенцето  blum kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: август 27, 2015, 16:54:57 »

Ами аз вече не знам дали и да се ядосвам, защото това винаги е било така. Ахаа косъм да не падне от главата й. Аз само ще взимам пример как НЕ ТРЯБВА да се държа, когато имам дете и внуци живот и здраве.  blush
Гледала съм бебето на приятелката ми, когато беше на 10 дена и не съм имала никакви проблеми, но явно едно 7 годишно дете, което е доста осъзнато е проблем да ми оставят да гледам. Все тая...  pardon

Тони, това с тортата сигурно идва от това, че с Влади сме свикнали да си делим всичко. Много често се случва да пием от една чаша, да ядем от една филийка и т.н.  badgirl Шантава работа....  pardon

Нат, и аз все се ядосвам в такива ситуации, ама като ми светне нещо, че не се знае какъв родител ще съм и аз. Много се надявам да не съм обсебваща до такава степен, ама знае ли се?! Свекърва ми май е на принципа, че ако стане нещо по-добре да не се е случило при нас, защото после ще се чувстваме супер гадно. И така да е в крайна сметка така е трябвало да стане и точка. Ама върви обяснявай.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: август 27, 2015, 17:50:18 »

Докат се усетя - стана добър вечер. Купувах на дзверо активна гимнастика - нова, унишлено. Че горкото все му носят неща и мама шопинг маниачка нищо не мой му купи да си начеше крастата. Пък то така й се зарадва милото. Сама съм тая нощ - мъжът в командировка, щерката бере сливи на село. Утре идва майка, пак ще има падни стани. Честита годишнина на всички, които са имали и съм изтървала. Обичайте се и се уважавайте /във всеки смисъл/.  blush
Абе, Миме, сняг ли вали у вас, ние чорапи не обуваме посред лято, па било то и сутрин. А като е на село за няколко дена звъня 3 пъти на ден само. То ако има нещо те ще ме намерят. Не се втелясвам аз излишно. Е чак като Хамериканките не съм, но гледам да не съм и в другата крайност. Нашта сега е на етап да си сменя дрехите с дъщерята на етървата. И като си дойде от село все й намирам из багажа чужди дрехи. Етървата кой знае колко се дразни  crazy щот видиш ли и от товс вероятно получава алергия. Тъпчат децата с боклуци от 40 дневни още и после другите им виновни. Уф, дзверо се събуди...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: август 27, 2015, 18:03:33 »

Фани, хаххаха не вали сняг, но и на мен ми е студено.  blush Имам чувството, че от както валя миналата седмица и паднаха температурите, апартаментът изстина и не може да се стопли. Мен ако ме питаш, когато съм в нас съм си с чорапи, дори онзи ден бях с дебела блуза. Аз съм зиморничава по принцип де.  badgirl
Когато трябва да изляза не мога да преценя какво да облека, защото вътре ми е студено, а на терасата си е доста топло. Трудно се климатизирам.
Това с размяната на дрехи и аз не го харесвам. В училище имах 2 приятелки, които постоянно си разменяха дрехите. Ужас..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #549 -: август 27, 2015, 18:13:15 »

Хаха, Фани, това с размяната на дрехи винаги ми е било мечта. Ама като съм по- висока, пък и нямам братовчедки, никога не съм можела да го правя. Ами то е въпрос на чест някой да ти даде да му поносиш блузката, ти да си дадеш полата и така. И с майка не можем да си разменяме дрехите /тя да ги износва, де/. Последният път гледам снахата дала на майка си един червен панталон да го износва и си спомних думите на един приятел. Жена му беше дала на майка си розова плисирана пола, пък жената нисичка и трътлеста. Хехе, като я вида зетят щеше да падне и вика "уж сте умни, пък не гледате какво давате на майките си!". Обаче носи сватята сега американски дрехи, какво като не са и дип по фигурата и възрастта Wink
Сато ми оставят племенника, не ми звънят. Обаче на мен ми е притеснено. Ако е примерно всеки ден тук, ще му знам номерата, ама той идва един път на три месеца. Най ме е страх, че не иска да яде и да пие дори вода. crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: август 27, 2015, 18:30:52 »

Ами взимай го по-често и ще му свикнеш на номерата! Сигурно родителите му не го водят де... И аз не съм гледала племенниците, нито еървата е гледала мойто. Няма как в друг град са, тя и мойта е височка, обаче братчедка й е с година и половина по-голяма и носят почти един и същ размер. Нашта е една идея по-височка, ама все пак й стават нещата на каката, защото всичко й се купува поне с 2 номера по-голямо, с перспектива!  girl_wink  Като й носят подаръци носят като за мен, каквото намерят на промоция, нали сме счетита, правим си сметката! Ама и аз направих днес тоя номер. Видях едно горнище супер евтино ма големичко и викам айде за едното като купивам да зарадвам и другото и така.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: август 27, 2015, 18:32:07 »

Аз що дрехи съм износила....пък съм най-голямата уж.  crazy Едно време приятелка на мама мъкнеше торби в нас с дрехи на щерка й. Ама то тогава си беше и модерно. Говоря за средата на '90. После, началото на 2000г започна една нейна братовчедка (на майка ми) да праща разни не торби,ами торбища! с парцали. Тя пък с 2 щерки, едната мой набор, другата с 10г по-голяма....е хубаво,ама аз като съм дребна и кльощава (тогава бях,сега съм се тапицирала) всичко ми е голямо....та носеха хората, ние после изхвърляхме. Бая зор видяхме да ги откажем. beating Сега ще кажете, че хората са искали да ни помогнат. Е хубаво де, ама аз като прошляк ли трябваше да ходя?! Да си изхвърлят старите дрехи или да ги даряват.

Миме, то не се знае какви майки ще сме, ама чак пък толкоз....нямам спомен майка ми да е звъняла по 100 пъти на ден да ме търси и пита как съм през летните ваканции. То и мобилни телефони нямаше,де.  pardon

Едит:
Фани, хващай и носи и ти. Аз много се дразнех като носеха на сестра ми едни рокли с воалчета и простотийки в размер като за мен (12-13г момиче). Ни аз да ги нося, ни тя. Пълнят шкафовете само. Като не знаят какво да купуват, да не вземат нищо по-добре Wink
« Последна редакция: август 27, 2015, 18:34:21 от nansita » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: август 28, 2015, 07:42:09 »

Добро утро smile

Аз не само на мама, но и на баща ми и вуйчо съм износвала дрехи. Ама то нямаше какво да се купи, какво да ме прави майка ми. А това да нося нещо, което е било нейно си беше чест за мен. От братовчедки не съм износвала, защото най-голямата ми братовчедка с 6 години по малка от мен. Но пък всички са износвали по нещо от мен, но само роклички, които са обличала по веднъж за официален случай, или яке, което много бързо ми е умаляло.
За размяна на дрехи няма против, даже служебното момиче беше на бал тази година с моя рокля (което беше доста смело от моя страна, че тях никой не ги е учил да пазят.)

Аз имам опит с гледане само на чужди деца,. Гледала съм всичките ми братовчедки и никой не ми е звънял. Сега седем дена вече си гледам служебните деца сама, никой не е звънял на мен. Те отвреме навреме звънят на майка си ако искат нещо. Ама те чужденците са друга работа, както обсъдихме вече.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #553 -: август 28, 2015, 08:10:09 »

Ха добро утро да се включа и аз в темата за износването на дрехи smile Аз винаги съм носила дрехите на лелите ми, най-вече на едната, с която сме 1:1 на килограми, ръст и фигура, пък и на външен вид Wink Нямам нищо против, даже все още ми изпраща по нещо, което ѝ се струва прекалено късо или вталено за нея (тя е в Италия, всичките ми дрехи от там не са мръднали  good ), та така  blum

Днес заминаваме малко да се развеем из Северозапада, просто нямам търпение да се откъсна от работата, че ми идва в повече вече  NO
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: август 28, 2015, 08:32:01 »

Добро утро  yahoo Последен работен ден преди отпуската  tease tease tease

Каня ви на закуска в Рим...

Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines