Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:29:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flutter - 06.06.2015 г.  (Прочетена 78453 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« -: май 12, 2015, 21:30:32 »

Ето, че остава по-малко от месец до сватбата на flutter  weddingday Ще се радвам тук да споделяш как върви подготовката и всичко, което искаш. Не пишеш много често и подробно, но съм сигурна, че на всички ще им бъде приятно и интересно да разберат повече за теб и за сватбата, ако ти се споделя give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 12, 2015, 21:39:23 »

Честита сватбена тема, flutter! Пожелавам ти спокойна подготовка.  blum
Дано да се включиш с разкази и снимки.  Wink
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 12, 2015, 21:54:00 »

Ехаа, още една булка на 06.06!
Честита темичка flutter, пожелавам ти да я изпълниш с положителни емоции и разкази  wedding
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #3 -: май 12, 2015, 22:17:24 »

Момичета, много благодаря smile Анн, страхотни снимки си подбрала. Наистина съм се насочила към хортензии в украсата smile
   Амиии, от къде да започна, не знам. Може би от началото и да се движа хронологично напред?
   С моето злато сме заедно от почти 5 години. И двамата рисуваме и се запознахме в един тематичен форум. По онова време аз имах сериозна дългогодишна връзка и виртуалното ми познанство с него беше съвсем формално, нещо като това с вас smile Само дето бях влюбена в неговите рисунки и му го казвах. След известно време моята връзка приключи драматично и ме остави нещастна за дълго време. Един ден той сподели във форума, че ще се дипломира като аниматор и покани доста от хората, включително и мен, на прожекцията на филма му. Беше в работен ден и мислех да не ходя (нямаше как). Докато дойде денят, обаче, аз се разболях от бронхит и бях вкъщи на антибиотик. Отвътре ме човъркаше нещо -"трябва да отидеш, момчето е толкова талантливо, сигурно ще е хубаво". Та събрах сили и прогоних притеснението (принципно съм доста срамежлива и общуването с непознати ми е стрес) и отидох. Филмът беше прекрасен и аз останах да го изчакам след това да изкажа възхищението си и да благодаря за поканата smile. И тогава се запознахме. Веднага усетих нещо. После почнахме разговори по скайп, той живееше в Бургас. Разговори по късни нощи за какво ли не, и много, много смях. Имам си много забавен мъж и това е едно от нещата, които най-много обичам в него. Аз съм човек, който вярва в синхроничностите, в малките знаци и "случайностите", а с него ни се случваха много такива ситуации. От самото начало имах чувството, че това е човекът за мен и животът ми го показва с малки шегички smile. Но всичко се случи постепенно. Известно време пътувахме и двамата, после той почна работа и се пренесе тук. Известно време живя сам на квартира и от 3 години живеем заедно. Не искам да ви отегчавам с много дълги разкази, а този май е тръгнал в тази посока smile продължение в другия пост smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 12, 2015, 22:36:49 »

Много хубаво разказваш. Не се притеснявай да пишеш. На мен ми е интересно. Wink
Продължавай, продължавай......  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 13, 2015, 07:34:50 »

Честита темичка, flutter, изпълни я с прекрасни разкази.. Хортензиите са едни от любимите ми цветяяя... Обожавам лалета, хортензии и божури, а нито едно от трите не е цвете, което да намеря лесно през есента, за да го използвам спокойно в украсата ми  pardon  huhhuh.gif
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2015, 08:25:40 »

Честита темичка! Наистина прекрасни снимки са подбрани! Ох, ох  give_rose
Чакам с нетърпение подробности около подготовката  yahoo
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 13, 2015, 08:39:01 »

Еее, страхотно, и на мен хортензиите са ми слабост, може би подсъзнателно затова избрах такава снимка  blush Но се радвам, че съм улучила. Много романтична история имате, продължавай да разказваш, много ми е интересно, как получи предложението?  give_rose
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #8 -: май 13, 2015, 09:12:42 »

Благодаря ви, момичета smile

Продължавам с разказа.
Моят приятел (Още ми е странно да го наричам "моя мъж") обича да ме изненадва и да прави нещата с идея. Когато ме покани да живея при него беше станал рано сутринта и беше нарисувал на едно листче схема на неговата квартира и на нея беше поместил и моите неща - бюро, телевизор и т.н. Отгоре беше написал "Искаш ли да дойдеш да живееш при мен?" и го беше сложил до главата ми. А после ме снимал как спя с листчето до мен lol Като се събудих изненадата беше огромна.

  Знаех, че и сега ще измисли нещо интересно. Самият факт, че предложение ще има, не беше изненада - бяхме споменавали идеята чисто хипотетично преди доста време, но без да има зададен въпрос и даден отговор, по-скоро като някаква опция в неясното бъдеще. Няколко месеца преди предложението, обаче, той ми каза, че иска да ми купи пръстен, но че това не е предложение. Искал аз да го меря, за да е сигурен, че ще ми стане и хареса, а той щял да ми го даде някой ден, когато си реши. Аз пък му казах, че аз ще си помисля какво да му отговоря тогава smile И както казах, понеже обича всичко да е с идея, пръстенът ми не е типичен годежен пръстен, но за мен е безкрайно скъп. Понеже рисуването ни събра, пръстенът ми е направен от моливи за рисуване. Не знам дали сте ги виждали, прави ги една българска дизайнерка, има ги по галериите тук-таме. Обожавам го, но няма как да го нося нон стоп. Пазя си го повече.

   Та така, имах аз пръстен, неподарен, и си бях казала, че няма да мисля по този въпрос, защото исках да се изненадам. Златото работи във фирма за компютърни игри. От няколко месеца вкъщи работеше по едно свое ниво на една игра, а аз все го юрках да го завършва по-бързо. Една вечер се прибирах от танци и той ми каза "Готов съм с нивото, искаш ли да го пробваш първо ти?", аз разбира се "Даааа!!!". "Обаче малко съм го променил, да знаеш". "Ок", казах. И започвайки видях, че нивото няма нищо общо с предишното, че героинята прилича на мен и че из играта навсякъде са наредени моите картини. Усетих за какво иде реч и стомахът ми се сви, обаче се бях захилила до уши. В нивото аз (моята героиня) подскачам нагоре -надолу по своите собствени картини и накрая стигам до един статив с бяло платно. До него имаше и картини на златото. Там ме чака неговия герой smile Отдолу излиза бутон "Ще се омъжиш ли за мен?", аз разбира се натиснах "ДА" и получих награда - пръстенче, което приличаше досущ на истинското. Идеята му с белия статив е била, че това е животът, които ни предстои и който ще "нарисуваме" и изживеем заедно. Беше направил специална кутийка за пръстена и го беше заровил в стърготини от подострени моливи smile Беше страшно емоционално и вълнуващо, и весело. Пророних една малка сълзица, но повече се смях и се радвах. Беше вълшебно.

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2015, 09:17:12 »

Flutter, страхотен разказ! Супер оригинално и емоционално предложение. Пожелавам ви да сте много щастливи и вечно влюбени! smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 13, 2015, 09:25:02 »

 Bravo flutter Ето на това му се казва предложение за брак.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2015, 09:29:32 »

Уоууууууууууу чета, чета и си викам.. Никога не съм чела такова нещо... Предложението е прекрасно... Моите най-искрени адмирации за ТМ  Oh my ... Bravo Колко време е отделил и колко внимание към детайла е вложил  good Невероятно.. Кажи му да помисли, да пусне оферта, ако има и други геймъри, които не могат сами да направят всичко, а искат да предложат на приятелките си по този начин, да им го прави той.. Това е супер странно и яко предложение, ще има много хора, които да се възползват  Girl_hide
Очаквам продължение от разказииии  tease
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 13, 2015, 09:48:52 »

Ехаа, страхотно предложение наистина! Браво на него  Bravo (и ето ти още едно съвпадение - и моят бъдещ съпруг работи във фирма за компютърни игри  pc_love)
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 13, 2015, 10:57:20 »

Честита тема ииии WOWOOOOW! Просто нямам думи!!! Пожелавам да сте много щастливи и ВИНАГИ с усмивка на уста!!!  give_rose
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #14 -: май 13, 2015, 13:02:05 »

Хехе, радвам се, че и вие мислите така. Аз бях много трогната от усилията, които положи.

  Анн, готино съвпадение.  smile

Да ви разкажа малко за подготовката. Сватбата ще бъде в Пловдив - моя роден град.
Аз лично никога не съм държала да се омъжа и никога не бях си представяла сватбата си по определен начин, нямах идеи и мечти по този въпрос. Като минаха няколко дни и започнахме да мислим по-конкретно, тръгнахме от там, че си представяме на този ден да сме с най-близките си приятели и роднини. Никога не съм си падала по изкуственото фамилиарничене на такива поводи, дори се чувствам неловко, когато ме поканят на сватба на някой, който не ми е близък. Искахме с нас да бъдат само хората, които действително се вълнуват от това, че се женим, и които наистина се радват.
В крайна сметка вече имаме потвърждения и сме на 75 човека. За щастие и двамата имахме еднаква идея за атмосферата - малко по-неглиже, малко по-арт и малко по-уютна. Искахме да е в градина и затова и избрахме началото на юни. Първо се целихме в края на май, но нямаше свободна дата. Намирането на ресторант с градина за сватба се оказа много трудна задача, поне в Пловдив. Да не говорим, че се втрещихме от студено и неадекватно отношение на управители на ресторанти. В крайна сметка се спряхме на ресторант Диана в с.Труд, на 4 км от Пловдив. Много се надяваме на хубаво време, за да можем да направим нещата както си ги представяме. Не, не се надяваме, по-точно е да кажа, че на този етап дори не допускаме другия вариант. Все пак до известна степен избрахме този ресторант, защото целият ще бъде затворен за нас и ако вали ще сме вътре. Сега трябва да поработя smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines