Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:19:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 187144 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #450 -: февруари 15, 2016, 17:04:13 »

Много ми харесва колко практично разсъждавате и двете с Бубето  good Много пъти съм казвала - моята рокля беше за 800 лв и не усетих по нещо да отстъпи на тези, които мерих за 1500+  smile Успех и се надявам да качите снимки  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #451 -: февруари 15, 2016, 17:10:43 »

Тони, ако и на мен ми беше влезнало нещо под кожата сигурно щях да мисля,че друго не искам и че няма да се чувствам добре,ако не е то и нямаше да му гледам цената и да го купя,но понеже на мен всички ми стоят почти идентично и в деня няма да помня,че едната е имала малко повече дантела на рамената, а другата е била с по-красива дантела съм склонна да направя компромис.
Пак казвам,ако бях попаднала на такава,дето да не искам да я сваля,нямаше да устискам и щяха да ме прилъжат и по-високи цени от това, което си представям, че бих дала blum
Активен
Tommy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #452 -: февруари 16, 2016, 22:55:04 »

Някой да знае къде дават рокли под наем? Моя позната преди повече от 5г си е взела за сватбата на деметриос под наем - мисля, че от Асеновград. А на мен деметриос мнооого ми харесват няколко определени модела...
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 17, 2016, 08:10:52 »

Аз не съм се интересувала от рокли под наем, но мисля че трябва да питаш в сватбените салони В някой сигурно ще имат рокли под наем.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #454 -: февруари 17, 2016, 09:20:15 »

Има сайтове в интернет, разрови се smile
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #455 -: февруари 22, 2016, 11:37:20 »

Здравейте момичета,

за първи път пиша във форума, но го чета от известно време, тъй като ми предстои сватба през юли тази година. Ходих на няколко места в София, за да изпробвам рокли, но бях доста разочарована, че нямат особено голям арсенал. Обикновено имат по 3-4  рокли всичко на всичко, и това е. Местата, които обиколих досега са Princess fashion studio, Bridal fashion и Сватбен център София, като на последното място има доста за проба, но не ми се струват много качествени и хубави платовете им.
А роклята, която ми е на сърце, така да се каже  smile е сбор от няколко различни модела, поради което съм решила да си я шия. Поради което се чудех, къде са най-добрите специалисти в това отношение. Имам записан час в Atelier Ivoire. Четох едно много положително мнение във форума за тях. Някой друг има ли опит с конкретното дизайн студио ?

« Последна редакция: февруари 22, 2016, 11:40:20 от Purple_eyes » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #456 -: февруари 22, 2016, 11:55:06 »

Аз само пробвах там рокли, много са красиви, определено са в категория качествени, просто не открих моята рокля там..не знам за шиене, но предполагам няма да е проблем, въпреки че роклите ги внасят  huhhuh.gif Питай  Wink Успех  good
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #457 -: февруари 22, 2016, 13:07:42 »

То на самият им сайт е описано доста подробно, че шият. То това според мен им е главната маркетинг стратегия:
http://atelierivoire.bg/tag/%d0%b1%d1%83%d0%bb%d1%87%d0%b8%d0%bd%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%bb%d0%b8-3/

А някъде другаде да ми препоръчате добро място за шиене на качествена сватбена рокля в София ?
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #458 -: март 07, 2016, 10:14:44 »

Момичета да се похваля и аз. Поръчах роклята си в Atelier ivoire. Държаха се много мило, отзивчиво и професионално с мен, и най-вече се съгласиха да ми ушият мечтаната рокля. smile А вече имаме и запазен ресторант и за украса съм говорила. smile
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #459 -: март 07, 2016, 11:32:03 »

Браво, че си намерила твоята рокля! Да й се радваш много  smile smile smile
Активен
gabi7o0o3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #460 -: март 07, 2016, 16:14:39 »

Момичета, здравейте от няколко дена разглеждам форума и се лутам из темите, а днес и по магазините и след половин ден обикаляне вече си имам рокляяя  yahoo .
Реших да споделя с Вас ако някой има желание мога да му кажа от къде си я купих както и да ви ориентирам като цени. smile
http://prikachi.com/images.php?images/10/8677010z.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/16/8677016G.jpg
Ето я как изглежда г/д извинявам се за снимките, но само така успях да я снимам, че съм самичка, а радоста е голяма. smile
« Последна редакция: март 07, 2016, 16:16:15 от gabi7o0o3 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: март 07, 2016, 17:27:20 »

Purple_eyes, честито за роклята! Дано да стане така както си я представяш  smile

gabi7o0o3, как така за половин ден  girl_impossible сериозно? Това първото обикаляне ли ти беше? Аз като знам как всичко исках да видя... Роклята е супер, браво!
Активен
gabi7o0o3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #462 -: март 07, 2016, 17:59:36 »

Purple_eyes, честито за роклята! Дано да стане така както си я представяш  smile

gabi7o0o3, как така за половин ден  girl_impossible сериозно? Това първото обикаляне ли ти беше? Аз като знам как всичко исках да видя... Роклята е супер, браво!
Не беше първото обикаляне преди това бях излизала няколко пъти, но днес направо се реших и си я купих.
Активен
Purple_eyes
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #463 -: март 09, 2016, 13:00:45 »

gabi7o0o3 честита рокляяя ! smile Радвам се, че си намерила това, което търсиш. Аз си чакам моята да стане готова, иначе след като поръчах, въпреки това на следващия ден имах запазени часове така или иначе на други места, и реших да отида.

В Be Queen се държаха много добре, но нищо от това, което има не беше по моя вкус. Иначе като цяло ги препоръчвам. А в "Rose fashion" са просто под всякаква критика. Не ми дадоха да пробвам рокля, която съм си харесала, защото струвала 10 000 лева, и те явно са ме преценили, че няма да ги дам.... Аз се опитах да обясня, че да кажем бих си променила мнението, но въпреки това не ми дадоха да я пробвам, а ми връчиха едно каталогче и ме изпратиха до вратата... Не препоръчвам на никого това място !
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #464 -: март 09, 2016, 14:22:35 »

Габи, честито за роклята smile

Purple_eyes, това ателие или каквото е за пръв път го чувам, явно има защо  NO Важното е, че си намерила твоята, и на мен ми харесаха роклите в Ивоар, ама ги мерих след избраната и просто нямаха шанс  Wink
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines