Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:24:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 183215 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #300 -: август 27, 2015, 20:26:53 »

Да, да, съгласна  good Ще пробвам всеки един вид- от напълно семпла и права (стига да имат) до най-"тортестата", за да се видя, знае ли човек  smile

Че не съм  и жената тяло- не съм  funnytooth  Обмислям да отида до Сватбения център в Младост септември с някоя приятелка (не цялата делегация), да пробвам 2-3 рокли, точно за да се възприема с различните силуети  ugly
Активен
mima88
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #301 -: август 28, 2015, 11:53:37 »

Здравейте! Искам да ви попитам имало ли е булки досега с къси роклички и какви са ви мненията за тях?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 28, 2015, 11:55:54 »

Тази година с баш къса рокля нямаше булка, за преди не мога да каже.. Имахме си - Flutter, която беше с рокля над кокалчето на глезена, много винтидж и красива.. В крайна сметка е важно как се чувстваш ти.. Няма значение, къса или дълга.. Ако се притесняваш за мнението на хората, просто си вземи от тези рокли, които са дълги, а след това се маха част от тях и стават чисто късчики  pardon good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 28, 2015, 13:13:43 »

Аз бях с къса рокля и съм много за  good good good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 28, 2015, 13:48:03 »

Късата рокля със сигурност е по-удобна за танци. Няма какво да ти се мотае из краката Wink
Активен
villy143
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #305 -: септември 05, 2015, 13:46:43 »

Здравейте момичета,
Имате ли някаква представа тази рокля на коя марка е? Ще ви бъда много благодарна Wink


* image.jpg (61.96 KB, 461x631 - видяно 250 пъти.)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: октомври 04, 2015, 15:29:00 »

Момичетаааааа, сватбата мина  yahoo БЕШЕ УНИКАЛНА
А роклята ми се получи даже и по добре от колкото си я бях представяла  chee Love girl


* рокля.jpg (56.7 KB, 640x960 - видяно 313 пъти.)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: октомври 04, 2015, 15:29:48 »

а тук се вижда и така търсения колан  yahoo


* ..jpg (36.04 KB, 540x960 - видяно 286 пъти.)
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: октомври 04, 2015, 18:45:35 »

Здравейте момичета,
Имате ли някаква представа тази рокля на коя марка е? Ще ви бъда много благодарна Wink

Роклята е модел ASIA на San Patrick модел 2015г.Представиел на тази марка за България е Princess Fashion Studio. Wink

hrishristova,много красива булка си  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: октомври 05, 2015, 08:02:37 »

Хрис, много красива булка си, роклята е супер  good

Мяуче, ти направо ме уби.. Как го направи това с модела на роклята.. Егати  shok Oh my ...

« Последна редакция: октомври 05, 2015, 15:20:35 от miauka » Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: октомври 05, 2015, 15:21:30 »


Мяуче, ти направо ме уби.. Как го направи това с модела на роклята.. Егати  shok Oh my ...



Тони, funnytooth Няколко мои познати се омъжиха точно с тази рокля smile А моята рокля беше от модна къща Принцес и следя работата им smile Нали ще кумуваме,следя роклите smile С една дума знам за тази рокля от ФБ  smile
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #311 -: октомври 16, 2015, 11:38:34 »

Здравейте момичета, аз имам няколко въпросчета. Сватбата ще е на 3.09.16, а до тогава ще се прибера още само 2 пъти в България  - по Коледа за 2 седмици и май месец за 5 дена. До сега не съм обикаляла да гледам рокли. Мислех по коледа да обиколя в София и в Асеновград може би, да си харесам нещо и май месец да я поръчам. Чудя се май месец не е ли късно да я поръчвам? Ще успеят ли да ми я направят до тогава? А и според вас за колко време мога да огледам магазините в Асеновград? Кои магазини бихте ми препоръчали да посетя както в София така и в Асеновград. Бюджета ми е около 1000-1500лв.  smile smile Предварително ви благодаря за помощта :-):-)

Леле, направо ще се побъркам от притеснение дали ще успея за това време да си харесам и поръчам и...   huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: октомври 16, 2015, 12:27:20 »

Megi, принципно зависи каква рокля искаш.. За Асеновград има отделна тема, там можеш да прочетеш, не мога да дам много информация, дори не ходих там  nea pardon
За София препоръчвам - Be Queen; Aegean fashion group; другите популярни магазини са - Bridal fashion; Areti; HolidayWed; Fede; Бутикът на Жана Жекова (ужасен по мое мнение, особено консултантите); Romantica fashion group, Сватбен център София (Роклите се доближават до асеновградските, по коментари на момичетата тук, но според мен качеството е ужасно  pardon) .. Назад в темата, а може би и да е била предната, има подробно мое мнение за всеки един от посочените по-горе бутици, както и на другите момичета разбира се, но аз съм всеизвестна "Мара подробната".. По Коледа имаш голям шанс да хванеш страхотни намаления, така че опитай и при това си идване в България  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 16, 2015, 14:23:00 »

Аз бих допълнила и следенето на промоциите на магазините в интернет (редовно пускат информация във фейсбук страниците си).
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 16, 2015, 21:52:39 »

Здравейте момичета ! Имам нужда от вашата помощ Сватбаааа .Моята сватба ще е на 12 юни и аз живея в Англия, но идвам началото на ноември в София да си търся рокля. Бихте ли ми препоръчали добри магазини/бутици, където има рокли за по-закръглени булки smile. Прочетох предните постове и примерно Fede ми отпада като вариант, защото предлаганите размери са до L. Някой знае ли дали в Be queen дали има размери по-големи от и какви са цените там?

Благодаря предварително smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines