Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:26:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 181678 пъти)
 
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 27, 2015, 23:42:09 »

Егати, защо толкова откачалки се женят в разгара на лятото, нито можеш да танцуваш, нито да пиеш или ядеш от жега! Ето моята например - от 16:00ч на 16.08 - задух и мор! Мислех си роклята да ми е по - къса или тънка, но в крайна сметка казват, че от вълнение нито жега, нито студ усещаш (тежко им на тези, които не се вълнуват)! Браво Колийн, страхотна дата  Wink
Ех,ако зависеша от нас с мм ,  бихме избрали нашия  тройно щастлив ден 14. 09. Тогава е рождения ден на мм,това е датата и на  която станахме гаджета,и датата на която след две години разбрахме, че ще ставаме родители. Мечтаех си и сватбата да е тогава,но уви. Единствената свободна дата в Яев, беше 16 август.Нищо не ми говори хихи Ново ще е щастлива дата Wink
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 28, 2015, 08:19:41 »

milady само и единствено ти ще знаеш,  че не е бяла роклята,  освен ако младоженеца не е с исккрящо бяла риза.
Много момичета се женят с 'не бяла' рокля,  включително и аз smile по катозите за рокли никога не снимат снежно белия вариант,  защото не стои добре и евтинее..
Освен това белите рокли са сравнително модерна и не българска традиция
 Ако тръгнеш така да се притесняваш трябва да си вземеш и червено бо да те пази от зли духове Wink
Ако искаш си вземи лека рокля за танци. Аз обожамах роклята си, така и така имах удоволствие да я нося само 1ден и през ум не ми е минавало да я сменям smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #227 -: юни 28, 2015, 10:50:24 »

То бялото е мноооого разтегливо понятие  lol Мама и свеки като ме попитаха бяла ли ще е и аз си казах "ами да" (мисля майка ми очакваше да кажа, НЕ ЧЕРНА  pardon ) и после като погледнах, че бялото може да е:
stark white
silk white
diamond white
natural white
А някои добавят още 5 вида бяло към тези, после 5-те вида ivory....

За мен си е бяло бе  lol Та бялото, избрано от мен може реално да не е бяло-бяло...

Ако ме питате, просто като изберете Роклята, помолете при някоя от пробите от рязания матрЯл (или директно ако имат от плата) да ви дадат едно парченце. Много лесно после можете да купите риза за половинките, която изглежда най-близо или просто изглежда добре като комбинация smile А и в крайна сметка да си признаем на сватбите, на които сме били надали покривките са били същото бяло като роклята или което и да е (то май е по-лошо ако са 1 към 1  lol ). Смисъл роклята рано или късно ще изпъкне на някои от фоновете през деня като различна.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #228 -: юни 28, 2015, 10:55:37 »

О, не не за сменяне не става и дума даже!Аз ако мога всеки ден ще си обличам тази рокля. :danceg:Но все пак от гледна точка на това, че в късните часове ако много ми стане неудобно да я сваля просто за танците.Макар,че това не вярвам да се наложи,защото самата рокля,макар и обемна е много лека и удобна.
Интересно ми стана за белите рокли, че са модерна традиции, аз чотех по темата доста,какви са били роклите едно време и понеже много се интересувам от история знам, че кралските особи не са се женили с бели рокли, а по-скоро цветни.
Аз съм си от хората притесняващи се излишно за почти всичко и вече взе да избива нанякъде, че малко време остана и може би е от това girl_impossible
Повярвайте приятелките ми ще забележат, че не е бяла-не че ми пука особоно, само,че една от тях едва ли не подскочи като разбра, че е възможно роклята ми да е екрю.И малко ми стана тъпо, като каза "ох дано да е бяла".
В един магазин в София-на Солунска, мацката ми каза-О, не, ние бели рокли вече отдавна не правим.
Всичко е въпрос на вкус, на мен екрюто ми стои далеч-далеч по-добре.
« Последна редакция: юни 28, 2015, 10:58:49 от milady » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #229 -: юни 28, 2015, 11:15:01 »

О, не не за сменяне не става и дума даже!Аз ако мога всеки ден ще си обличам тази рокля. :danceg:Но все пак от гледна точка на това, че в късните часове ако много ми стане неудобно да я сваля просто за танците.Макар,че това не вярвам да се наложи,защото самата рокля,макар и обемна е много лека и удобна.
Интересно ми стана за белите рокли, че са модерна традиции, аз чотех по темата доста,какви са били роклите едно време и понеже много се интересувам от история знам, че кралските особи не са се женили с бели рокли, а по-скоро цветни.
Аз съм си от хората притесняващи се излишно за почти всичко и вече взе да избива нанякъде, че малко време остана и може би е от това girl_impossible
Повярвайте приятелките ми ще забележат, че не е бяла-не че ми пука особоно, само,че една от тях едва ли не подскочи като разбра, че е възможно роклята ми да е екрю.И малко ми стана тъпо, като каза "ох дано да е бяла".
В един магазин в София-на Солунска, мацката ми каза-О, не, ние бели рокли вече отдавна не правим.
Всичко е въпрос на вкус, на мен екрюто ми стои далеч-далеч по-добре.

Абсолютно права си за цветните рокли. Всичко тръгва от кралица Виктория, която се жени в бяла рокля (ли поне нещо като бяла рокля) и от нея тръгва традицията да си "в бяло". Иначе преди това са били всякакви цветове. Реално до колкото знам така се е показвала и класата.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #230 -: юни 28, 2015, 14:53:33 »

Точно така е. И аз това съм чела. give_rose
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 29, 2015, 15:25:36 »

Здравейте, момичета!
Отчаяно се нуждая от помощ - датата наближава, а все още съм без рокля.  angry Единственият шанс е да открия нещо готово, което да купя (време за шиене няма). Попаднах на снимка от сватбен фотограф, на която моделът на роклята е чудесен (момичето също, тук съм изрязала само роклята). Имате ли представа дали може да се открие нещо подобно и къде?
Поздрави и благодарности, дано някоя има информация!

Роклята е на Princess fashion. Поздрави!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 01, 2015, 21:26:39 »

Здравейте булчета smile  не мога да не споделя с вас ,защото знам,че вие ще ме разберете най-добре....та,,,на въпроса ,,Вече има рокля...истинската,най-прекрасната,най най -подходящата за мен.Не съм очаквала ,че ще я открия толкова бързо,,,,но ето случи се.Та да ви разкажа...Бях си отделила да дни да ходя в София,записах си часове,първо в Арети,после  Be Queen,Романтика, Феде,,,и т.н Реших да обикалям сам,понеже чуждото мнение ме разколебава,а моето момче ме чакаше отвън.Впечатлението ми от Арети хич не е добро,но това  друга тема.Следващото място беше Be Queen,още като влезнах попитах момичето дали имат рокли за закраглени булки (понеже в Арети ме накараха да се чувствам като дебела) и тя през смях ми каза имаме да,,но вие не спадате към тях.Сега да уточня,не съм слаба,но не съм и размер ххл,,,по принцип съм размер М-Л...и така,,,предложиха ми няколко рокли,,,избрах две,,премерих ги,,супер,,,много хубавки,,,тогава момичето ми каза имам една много подходяща за вас,,,и ми показа една невероятна рокля на Enzoani,,,само като я погледнах и си казах,,,лелее,,,,уникана еее,,,премерих я и в момента ,в който се погледнах в огледалото,,,замръзнах,,,значи ако не ме беше срам щях да си ревна с глас,,,никога  не съм очаквала така реакция от себе си-емоционална съм,но не съм ревла,,,но роклята ме порази,,,
Реших да разгледам още и си тръгнах ,,следващия ден прекарах отново в обикаляне,но напразно,,,постоянно виждах предната рокля и нищо не ми харесваше. И се реших,въпреки,че беше над бюджета-доооста над,,,си казах това е роклята ми,заслужавам я,а и сама ще си я плащам  тъй ,че взех я  yahoo
И тук е момента да посъветвам всички,които още не са си намерили роклята: момичета ,не правете компромиси,,,вашата рокля ви чака,,,трябва само да я намерите smile успех на всички,,,и един съвет,,,ако ви се плаче като я намерите-ревнете си,,,аз сега съжалявам ,че не се наревах,но си запазвам правото като пристигне  Bravo yahoo
P.S. Показвам ви я само отзад,понеже не искам ММ да я види,а той има навика да чете по форумите за сватби ( колкото и да е странно )


* images.jpg (3.58 KB, 194x259 - видяно 2366 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 02, 2015, 07:35:47 »

Лолитка, честито за роклята.  Bravo Браво и за избора да обикаляш сама. Аз също се влияя от мнението на другите, но не мога да си представя да вляза сама в магазин и да си търся сама роклята. Много исках ММ да е с мен, защото винаги се допитвам до неговото мнение и сега ми беше странно.
Съжалявам за лошото отношение на продавачките. И това го има. Важното е, че си намерила Роклята и толкова емоционално ти е станало, докато си я пробвала. Много е хубаво чувството да осъзнаеш, че това търсиш. Ще се радвам да споделиш, когато тя е вече при теб. А това, кога ще стане?  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 02, 2015, 07:44:46 »

Лолитка, да ти кажа напълно те разбирам за отношението на Боряна.. Тя е феноменална, мила, отзивчива.. Просто ти вади душата с памук. Обичам такива хора, които знаят как да ти продадат нещо и да ти вземат парите, а същевременно да ти е кеф! Честита рокля, пусни ми я на лични да я видя по-хубаво, много ми харесва  good

Тази от Арети дори не стигнах до нея, толкова ужасяващо ми звучеше по телефона, все едно се кара и все едно няма да и дам пари, а ще ми подари роклята...  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 02, 2015, 07:51:10 »

Тони, и аз много добре преценявам хората, само от кратък разговор по телефона. Досега не съм бъркала в преценката си.  pardon

Лолитка, не се бях сетила, че може и на мен да ми я изпратиш на лични.  blush
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 02, 2015, 08:03:31 »

lolitkabg ЧЕСТИТОООО  Bravo много е хубава

Аз все още си чакам моята и се надявам да е точно както си я представям, че тази сутрин на път за работа минах покрай един магазин и видях една рокля на витрината, която е почти като моята която поръчах, НО е ПОЧТИ...(аз от 3 модела направих 1) горна част е точно както исках да е моята и както я промених от оригиналния вариант и сега малко се разколебах.....ох дано като дойде моята и я облека да кажа WOOOWWWW  Oh my ...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #237 -: юли 02, 2015, 08:07:01 »

Честито и от мен за роклята, много е красива  heart Аз до Be Queen не стигнах, защото се влюбих от пръв поглед в моята, но до Арети ходих и не срещнах лощо отношение, даже напротив smile Ако тръгнеш да пращаш, и аз се записвам Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 02, 2015, 20:11:38 »

Благодаря ви момичета  Bravo
Не знам защо не успявам да открия опция за прикачен файл на личните,и за това я качвам в онлайн албума ни ,само да я видите,после ще я изтрия smile Искам да ви кажа ,че на живо е много по-красива,на снимката някак си не се вижда добре дантелата и колко е ефирна,,,и не е толкова права надолу,,,има повечко обем ,но горе-долу може да си създадете представа smile
Иначе трябва да пристигне  до десетина дни предполагам,така каза Боряна,която наистина е уникална и си разбира от работата.Ако всички консултантки бяха като нея,булките с песни щяха да ходят  да търсят рокля.Не знам на мен може би не ме взеха на сериозно,понеже бях сама,но това не е оправдание за поведението им.И все пак запазвам си само хубавия спомен от момента с роклята,другото няма значение,,,,сега остава да избера воала,,,дайте съвет,,,аз си мислех за дълъг изчистен,въпреки,че и с дантела ще върви,но да не стане прекалено дантеленко всичко smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 03, 2015, 08:20:26 »

Много, много ми харесва.. Бордюрът с дантелата прилича ужасно много на моя  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines