Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:39:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 183317 пъти)
 
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #135 -: май 30, 2015, 07:33:28 »

smile Ами какво да се прави... Погледнах в нета и днес съм си набелязала няколко магазина да ги разгледам. Като имам малко повече информация ще я споделя smile.

Успех с пробата! Дано да станала мечтаната рокля!:))))
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #136 -: май 30, 2015, 21:54:22 »

Здравейте момичета.

Днес беше един много успешен ден!  yahoo

Бих искала да споделя с вас две места, които може да са полезни на всяка булка, която си шие роклята или си прави сама украсата:

 - Първото магазинче се намира на Княз Борис 1 (точно на въртелешката на трамвай 5 и 10). То е тип кинкалерия и там можете на намерите най-различни бродерии, панделки, дантели, копчета, камъчета... От там си взех страхотна бродерия  за коланчето на роклята. Даже видях, че имат плат/ластик за жартиер и си взех:)

- Второто място се намира на 3 Уши. Ето и сайта: http://www.paola-apologna.com/
страхотно място! Намерих си кристалчета тип сваровски на цена 0.20 ст. едното. Има голям избор и за любителите на майсторенето там ще е рай...


Надявам се, че съм била полезна lol)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 31, 2015, 00:03:40 »

Паола Аполоня имаха преди години магазинче, за бижута и аксесоари (готови), в подлеза на НДК, вече го няма. Но бяха страхотни и можеше и за сватбени да минат белите им бижута. За това магазинче на Три уши съм чувала, моя приятелка си купува от там материали и каза, че са много изгодни. Така, че и аз им давам един +.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 02, 2015, 08:18:02 »

Ами аз май намерих роклята  smile снощи излизах с майка ми в Русе и в най големия сватбен магазин тук за първи път попаднах на нещо което ми хареса.
В началото като влязохме и се огледах и тотално се отчаят, НО една рокля докато не я облечеш няма как да добиеш представа. Та облякох 2 рокли и мисля от тях да направя една. Роклята е на Смолянска фирма "Аз и Ти", цената ме устрой напълно така, че другата седмица може би ще я поръчаам yahoo
Още един ангажимент отпаднаааа..... Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #139 -: юни 02, 2015, 08:27:31 »

За "Аз и Ти" имаше няклъде назад в темите положителни коментари мисля smile Чудесно, отпаданла ти е много важна задача smile Знам го това магазинче дето беше в подлеза на НДК, много го харесвах, но не знам защо го закриха...Благодаря за адресите на магазинчетата, че се чудех откъде да взимам неща за късметчетата smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #140 -: юни 03, 2015, 22:11:32 »

Качвам и аз моята рокля, въпреки че мислех да не я качвам  blush

http://i62.tinypic.com/vimhjp.jpg
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 03, 2015, 22:52:58 »

Много си красива  heart Харесва ми как пада свободно, много нежно  smile
« Последна редакция: юни 03, 2015, 22:57:13 от Sisku » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 03, 2015, 23:56:58 »

Много ми допада и на мен  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 04, 2015, 07:49:23 »

честитоо, много е хубава  Bravo а ще имаш ли и отделно пола с обрач за да я повдигнеш ако решиш или ще е така? smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юни 04, 2015, 07:50:22 »

Страхотна е роклята.  good
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 04, 2015, 07:52:25 »

Много нежна рокля  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 04, 2015, 08:28:58 »

Айдеее сега и аз почнах да търся колан, бродирана дантела или........и аз не знам за да сложа на роклята....трябва ми нещо подобно на това което качвам и да е готово, а не да си боде някой очите да го прави
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #147 -: юни 04, 2015, 08:48:04 »

Благодаря ви, радвам се че ви харесва smile Не, няма да имам обръч, тя е изключително лека и удобна и изобщо няма нужда от помощни средства Wink Всъщност точно и затова се влюбих в нея, защото още като я облякох си я усетих все едно е шита за мен, много мека, нежна, леко падаща и изобщо всичко, което търся  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #148 -: юни 04, 2015, 08:49:38 »

Айдеее сега и аз почнах да търся колан, бродирана дантела или........и аз не знам за да сложа на роклята....трябва ми нещо подобно на това което качвам и да е готово, а не да си боде някой очите да го прави


Мисля, че една друга булка беше питала занещо подобно и с последствое каза, че си е намерила на Пиротска в магазинчетата, така че обиколи, може да изскочи нещо Wink
Активен
dodis
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #149 -: юни 04, 2015, 09:18:24 »

hrishristova: Отиги да видиш в това магазинче на въртелешката на трамваите зад Съдеблата палата (за което бях споменала)... Може да намериш нещо, което да ти допадне- имат голям избор.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines