Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:31:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 193844 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 19, 2015, 16:02:41 »

Не не съм....тооолкова ми е спокойно, че няма на къде danceg хахаха
има още един магазин в Русе, който не съм посетила и ако намеря нещо там изобщо няма да обикалям по другите градове....НО като си знам късмета ще се разходя, но така както ми се очертава програмата ще е средата на Юни, началото на Юли.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 19, 2015, 16:44:31 »

Днес ми взеха мерките и в събота жената ще ходи в Асеновград. Тогава ще говори с Радичев и надявам се най-после да знам кога да си очаквам роклята. Аз мисля малко да се успокоя, защото няма смисъл от излишни притеснения точно сега.  pleasantry

Инче, благодаря ти!  blum Аз няма да си шия роклята, а Радичев ще ми я прави неговия си модел. Аз искам само малко добавки към нея, затова е цялата драма.  pleasantry От сутиен мога и да се откажа, но мисля нещо да сложа все пак, защото така не ми хареса.
Ти си прекрасна, пак да кажа. И роклята ти и прическата, всичко. blum

Момичета, благодаря ви на всички.  LOVING
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 19, 2015, 19:09:56 »

Миме, благодаря ти smile Сигурна съм, че роклята ти ще стане много красива и нямам търпение да я видя в завършен вид smile За колко време ще ти я доставят?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 19, 2015, 19:18:57 »

Казаха ми, че до 1 месец би  трябвало да е готова. Повече информация се надявам да получа другата седмица.
Не знам  на тези абитуриенти не им ли ушиха роклите вече? Кой си шие роклята в последния момент се чудя?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 19, 2015, 22:29:13 »

Миме, не се притеснявай всичко ще бъде наред smile Пък и ако нещо видиш че не върви в комуникацията, с тази жена, направо пиши на Радичев. От прочетеното тук разбирам че винаги отговаря, така че не се панирай, всичко ще се нареди.

InaMineva, искам да кажа че роклта ти е прекрасна smile И честито, разбира се Wink
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 20, 2015, 08:01:50 »

Miele, благодаря ти smile  Сега остана само да дам роклята на химическо и да видя къде ще я складирам smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 20, 2015, 14:16:54 »

И аз мога да се похваля вече, че роклята ми си е при мен! Вчера ходихме да я вземем и уж трябваше да се поотпусне малко, а се оказа, че съм свалила сантиметри от ханша и няма нужда  danceg Дължината също не я променяхме, понеже с обувките стои точно. Мислих да махам обръча, но заради многото пластове реших да го оставя, за да не ми пречат, когато вървя. Но съм спокойна, че и това е отметнато. smile
Активен
TeodoraBambina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #82 -: май 20, 2015, 14:36:37 »

Привет, момичета
Интересувам се от цените на роклите в магазините на AEGEAN FASHION GROUP. Някой има ли представа в какви граници варират smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 20, 2015, 14:40:49 »

В момента имат разпродажба на стари  модели, виж в страницата им във фейсбук. smile
Цената зависи от дизайнера, изпълнението, колко пищна е самата рокля...а най-добре е да се разходиш до магазините им в София или Варна. Първоначално цените изглеждат високи, но после виждаш защо е така smile Успех!
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 20, 2015, 14:44:52 »

И аз мога да се похваля вече, че роклята ми си е при мен! Вчера ходихме да я вземем и уж трябваше да се поотпусне малко, а се оказа, че съм свалила сантиметри от ханша и няма нужда  danceg Дължината също не я променяхме, понеже с обувките стои точно. Мислих да махам обръча, но заради многото пластове реших да го оставя, за да не ми пречат, когато вървя. Но съм спокойна, че и това е отметнато. smile

Sisku, честито. Сигурно е страхотно роклята да е при теб smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 20, 2015, 14:46:38 »

Привет, момичета
Интересувам се от цените на роклите в магазините на AEGEAN FASHION GROUP. Някой има ли представа в какви граници варират smile


Най-евтината рокля, която аз пробвах беше 1465 лв., а на скъпата беше 3 200. В момента имат намаление на определени модели като цените са между 500 и 1000 лв.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 20, 2015, 15:44:49 »

Определено е едно нещо по - малко, за което да мислиш. За жалост е при нашите и не мога да си я гледам постоянно biggrin Но трябва да е изненада за младоженеца, няма как.
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 20, 2015, 15:50:03 »

Определено е едно нещо по - малко, за което да мислиш. За жалост е при нашите и не мога да си я гледам постоянно biggrin Но трябва да е изненада за младоженеца, няма как.

Ще ходиш и ще си я гледаш   Wink
Аз туко-що се сетих, че нямам идея къде ще си държа роклята  cray Моите родители са във Варна.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 20, 2015, 15:51:21 »

Няма ли как да я държат в магазина? Моята е там и ще я взема чак преди сватбата.
Даже се радвам, че не е при мен, защото щях да си я гледам постоянно...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 20, 2015, 15:53:39 »

И при мен е така.. Ако стои в нас или при нашите, ще ми писне да я гледам  nea  pardon За бала си държах роклята при шивачката и отидох да си я взема предния ден преди бала  crazy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines