Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:37:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 186686 пъти)
 
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 13, 2015, 10:16:35 »

Аз харесвам повече първата - фен съм на дантелата  Wink Наистина е важно ти да си я харесваш smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #61 -: май 13, 2015, 14:08:12 »

На мен първата ми изглежда повече като за бременни с тази висока талия, но определено изглежда по-лека и удобна от двете smile Иначе се разходи до Асеновград, отзивите са, че там са по-евтини Wink Тез, които аз си бях набелязала от мненията тук, но не стигнах до тях, понеже си намерих моята рокля в София са: Булвеси, Ванеса, Александра, Стоян Радичев, Латела, Фортуна и Версай, но за повече подробности се разрови в темита по-назад smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 13, 2015, 17:05:48 »

Koliin, на мен и двете рокли ми харесват.   smile Най-важното е ти да се харесваш и другото е удобството. Все пак ще бъдеш цял ден с нея и е важно да се чувстваш добре, без да ти тежи. 
Аз не съм ходила до Асеновград и не мога да ти дам съвет, но ако имаш възможност, нищо не ти пречи да се разходиш до там.
Дано скоро да си намериш твоята рокля.  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 18, 2015, 09:37:10 »

Момичета, днес отивам да ми вземат мерки за роклята. Много се притеснявам, моля ви, стискайте ми палци накрая да си имам роклята, която желая, защото надеждите ми вече умират.  cray Кой знае и днес какво ще ме моткат и вече ще умра от притеснение.  sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 18, 2015, 09:53:42 »

Стискам палци всичко да е наред. Ако са само мерки, няма да има големи драми. Роклята с вградени чашки ли е?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 18, 2015, 10:16:26 »

Миме, спокойно де.. В крайна сметка дори не си ходила до Асеновград, ако не стане от Враца, защо не отидеш до там, не е чак толкова делече. Всичко е близо до Враца, ние сме пътешественици  funnytooth Стискам палци
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 19, 2015, 09:54:32 »

Момичетата, които все още не са си намерили рокли, видях че в Aegean fashion group имат намаления на определени рокли и са от 500 до 1000лв, което за техни рокли е дооооооста приемлива цена. Опитайте, може да имате късмет. Принципно са качили на фейсбук страницата си албум с намалените рокли  good Макар да не си взех рокля от там, може да им се признае - добри и са, а и предлагат много красиви рокли  good
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 19, 2015, 09:56:56 »

Подкрепям Тони. Роклите там са страхотни и отношението на консултантите е супер. Аз си избрах модел от там, но е доста над бюджета ми и ще си шия роклята. С надежда се огледах дали това, което съм харесала е намалено - но го нямаше sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 19, 2015, 10:02:24 »

Благодаря ви за куража, момичета. Вчера обаче нищо не свърших. Аз като ви казвам, че само ме върти тази жена, вие не вярвате. nea  Каза ми да отида днес за тези мерки. Все едно вчера беше проблем да ми ги вземе.
За мен е драма, защото не знам как ще изглежда роклята ми. Ще разбера чак, когато е готова и отида да си я взема. Затова толкова се притеснявам.
Нат, роклята е с твърди чашки, но на мен нещо не ми харесва как стои. Някак ме сплесква и аз мисля да си сложа сутиен или поне нещо за повдигане.
Тони, ами ако случайно не получа това, което искам накрая сигурно ще е късно тепърва да ходя до Асеновград. Не е много далеч, но нали уж съм си харесала от тук и на това се надявах. smile
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #69 -: май 19, 2015, 10:29:17 »

always_and_forever, ще стискаме палци всичко да е наред good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 19, 2015, 10:31:36 »

Миме, щом толкова те притеснява, това че няма да знаеш, как ще изглежда роклята ти до последно, което е супер притеснително наистина.. Просто не я прави там и точка.. Ще похарчиш 100-200лв отгоре, но ще си сигурна във всичко.. Претегли нещата малко и ще видиш, че има и други варианти  huhhuh.gif pardon
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 19, 2015, 12:43:48 »

Миме, успокой се smile И аз ших моята рокля, не стана точно като на снимката, но да ти кажа честно много си я харесах. Пък и ако не ти я направи както ти искаш, просто и кажи и недей да я плащаш.  След абитуриетските балове шивачите се успокояват и имат повече време, мн бързо може да се ушие роклята. Моята като видях разпределението на средствата, пишеше работа - 10 часа... Не се притеснявай, всичко ще е наред smile Аз нямах сутиен с моята рокля, аз по принцип не обичам да нося сутиени, та реших и на сватбата да не нося Wink Но моята рокля го позволяваше, имаше си чашки, бюстието си беше твърдо smile Беше ми удобна и не беше тежка smile Ако не ти е удобно без, сложи си сутиен, но ако роклята седи добре и без него, не виждам смисъл :Р
Стискам палци днес всичко да мине нормално с вземането на размерите smile
Ето я моята, тук шлейфът е вдигнат, за да не се влачи по земята още в началото smile


* 11245804_951132138264965_5101525675888513977_n.jpg (71.12 KB, 540x720 - видяно 280 пъти.)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 19, 2015, 12:47:25 »

InaMineva сигурно вече не си Минева blum ЧЕСТИТООООООООО
Пожелавам щастлив семеен живот  give_rose
Роклята е супер smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 19, 2015, 13:48:21 »

Хрис, да Wink Вече съм Денева smile Благодаря ти за пожеланията smile Ти идва ли вече до Варна за рокля?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #74 -: май 19, 2015, 14:38:13 »

Ох Ина, прекрасни сте  heart Тази жълта вратовръзка е толкова свежа хихи...Честито и от мен!
Стискам палци за роклята и чакаме да се похвалиш  Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines