Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:46:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 183342 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #525 -: април 09, 2016, 11:12:47 »

Надявам се да не се приеме като спам, но е пак към роклята  blush
Общо взето ще е за вечерта като пушим и за фотосесията за някоя снимка, но това е връхната ми дреха!!





Остана май  да покажа и сватбената рокля, но трябва да хвана майката онлайн и да ми прати най-накрая снимките...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: април 09, 2016, 11:52:45 »

Gehenna, ти направо ме разби! Определено ще си рядко срещана булка  tease Чакаме и роклята.
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #527 -: април 09, 2016, 12:29:20 »

Здравейте, момичета и аз след дълго търсене открих своята рокля. Обиколих повече магазини във Варна и премерих повече от 40 рокли. Вече се бях отчаяла...но ето че открих моята рокля, която ме разплака в Ла Споса. Просто няма друга като нея  give_rose give_rose give_rose Момичетата, там са невероятни. препоръчвам с 2 ръце.


* 12674652_10153794582112279_1894315483_n.jpg (59.67 KB, 371x605 - видяно 559 пъти.)
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #528 -: април 09, 2016, 19:17:28 »

bibio, прелестна е!  girl_wink

Gehenna, рокерийка, супер, със сигурност ще се получат много щури снимки  yahoo
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: април 10, 2016, 18:26:30 »

А така...нещо различно се появи smile Gehenna, супер е. Аз моето горнище така и не намерих повод да го облека, бях си подготвила и чадър...ама хубавото време ме остави само по рокля. Ще те следя  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #530 -: април 11, 2016, 07:26:26 »

Gehenna, дойде ми супер, като за добро утро.. Обожавам нестандартните комбинации, каквато ще е булчинска рокля с това невероятно яке..  good От къде е между другото, много ми харесва ?  blush

Бибио, роклята е много красива, поздравления!  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #531 -: април 11, 2016, 08:49:30 »

Гехенна, направо разби с това яке  Girl_hide

Бибио, браво за избора  heart
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #532 -: април 11, 2016, 09:08:24 »

Здравейте, момичета и аз след дълго търсене открих своята рокля. Обиколих повече магазини във Варна и премерих повече от 40 рокли. Вече се бях отчаяла...но ето че открих моята рокля, която ме разплака в Ла Споса. Просто няма друга като нея  give_rose give_rose give_rose Момичетата, там са невероятни. препоръчвам с 2 ръце.

Поздравления. Страхотна рокля Bravo
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: април 11, 2016, 16:09:08 »

Момичета, последно време само слушам хвалби за магазините за официални тоалети (и сватбени рокли) в Македония - Струмица.. Някой нещо да е чувал как са цените, качеството, струва ли си?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: април 12, 2016, 08:43:15 »

От моя приятелка знам, че си струва  good
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #535 -: април 12, 2016, 11:42:13 »

Бихте ли ме ориентирали какви са цените на булчинските рокли в магазин Версай (Асеновград)? От колко горе долу лева почват? Харесала съм няколко модела от сайта, но там нямат цени. smile
Активен
Tommy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #536 -: април 12, 2016, 21:38:34 »

Здравейте! Искам да се похваля, че вече имам рокля, но също така и да споделя впечатления. През януари ходих на сватбеното изложение и там на една закачалка ме грабна една рокля. Управителката беше на щанда, каза ми цената и че е само тази е налична, така че ако отида сега до магазина(както изявих желание) просто няма как да я пробвам. Даде ми съответно рекламно пликче с визитка, химикал и един ваучер за 100лв, на който написа името и фамилията ми. През февруари тръгнах с приятелка на пътешествие в търсене на рокля. Втората спирка за деня беше въпросното място и още там разбрах, че една от роклите ще бъде моята, но не можах да преценя коя. Чудех се дори дали да продължим с обикалянето на магазините, но понеже имахме запазени часове решихме все пак да минем през всичките. Още обаче преди да го направим се обадих и запазих час за следващия ден за този магазин. Жената, която ме посрещна първия път, беше безупречна откъм обслужване. На следващия ден я нямаше и ме обслужи управителката. Аз й казах кои рокли съм пробвала и казах за тази от изложението от закачалката. Още преди да реша ме предупреди въпросната управителка, че ако избера роклята от изложението трябва да взема тази на мен, тъй като нямат повече от тази дантела и не могат да ми ушият друга.Бях с родителите ми за съветници и след няколко минути чудене избрах точно нея. Когато попитахме за цена ми казаха 1340лв и че практиката при тях е да се капарира 50% от стойността. Тогава баща ми на шега попита дали има отстъпка за хора от провинцията и ми намалиха 80лв от цената. 1340-80=1260, съответно дадох 630лв капаро. Това стана на 21.02. На 30.03 във фейсбуук страницата видях пост за новата колекция от 2016г и там видях моята „последна“ капарирана рокля. Не повдигнах въпроса, защото нямаше никакви забележки по роклята и освен това ми бяха направили отстъпка. На 02.04 запазих час, за да отида за корекции, отново беше управителката и на въпроса дали да доплатя роклята тогава ми каза да го направя направо когато я взимам. Даде ми час за 09.04. Тогава на работа беше другата жена, пробвах роклята, всичко беше ок, дори видях моя позната, за която не знаех, че ще се жени и се заприказвахме малко в магазина. Доплатих 530лв в брой, дадох ваучера и си взех няколко аксесоара за коса. Опаковаха ми роклята, дадоха ми касова бележка и си тръгнах щастлива и от обслужването, и от съотношението качество:цена на покупката. И бях на седмото небе и нямах търпение да видя онази позната, за да й кажа колко съм доволна. Докато не ми се обадиха на следващия ден в неделя.  Беше жената, от което обслужване бях изключително доволна и на която всъщност доплатих роклята. Беше много притеснена и се извини многократно, каза ми, че е станало объркване и не е знаела, че колежката й е направила отстъпка и едва ли не управителката(на която аз казах, че искам роклята от изложението, където лично тя раздаваше ваучери) не е знаела, че имам ваучер и не мога да ползвам 2 отстъпки. Не е казвала, че ваучерът не важи за други намаления. Ако ми беше направила отстъпка на стойността на ваучера, щях да попитам да не би да се дублират, но аз останах с впечатление, че е заради това, че роклята е последна и все пак колкото и да е безупречна е обличана(не искам да питам дали фотосесията за новата колекция е правена след като съм капарирала...). И сега от мен се очаква да отида в магазина и да им доплатя, при положение, че роклята е гардероба ми и аз имам 2 касови бележки  - от капаро и от доплащане(никъде не съм видяла обявена цената на роклята – нито в сайта, нито във фейсбуук страницата, нито в магазина). А управителката дори не си направи труда да ми се обади лично и да каже, че е пропуснала да информира другата жена за положението или нещо такова, а я натопи и тя ми се обади с треперещ глас. Страшно неудобно ми стана и бях готова да им пратя веднага пари, но колкото повече мислих и обсъждах с близки хора, толкова повече осъзнавах, че грешката не е моя, че е изключително непрофесионално от тях страна първо да допуснат такава грешка, второ – да търсят клиента за подобно нещо, след като вече знае, че е отхвърлил един ангажимент(а всички знаем колко много такива има покрай една сватба). Да не споменавам факта, че ме видяха да говоря с друга бъдеща булка и трябваше да помислят за отзивите, които ще й дам. Е, казах й всичко както си беше. Всъщност, казах го на всеки, който ме попита за роклята. Магазинът се казва Палома Фешън.  Не казвам на никого да не ходи там, споделям моето преживяване. И не, не съм ядосана, разочарована съм.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: април 13, 2016, 07:03:35 »

Бихте ли ме ориентирали какви са цените на булчинските рокли в магазин Версай (Асеновград)? От колко горе долу лева почват? Харесала съм няколко модела от сайта, но там нямат цени. smile


Сестра ми се омъжи през октомври с рокля на Версай. Показа им какво иска, каза, че бюджета и е 700лв и ѝ направиха роклята, която искаше за тези пари. Та цените им са около тази цифра.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #538 -: април 13, 2016, 07:23:40 »

Gehenna, дойде ми супер, като за добро утро.. Обожавам нестандартните комбинации, каквато ще е булчинска рокля с това невероятно яке..  good От къде е между другото, много ми харесва ?  blush

Бибио, роклята е много красива, поздравления!  give_rose

По поръчка е от една доста талантлива дама- https://www.facebook.com/thunderballclothing/?fref=ts
Има и сайт, и магазинче в Етси, но във ФБ естествено най-много снимки smile

И хванах някаква промоция на доставчика и, та якето ми е от естествена кожа, на цената на изкуствена  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: април 13, 2016, 07:42:01 »

Томи, хубаво е, че споделяш опита си. Наистина некоректно и грозно.. Не знам как бих постъпила в твоя случай, но определено е неприятно. Успех с организацията нататък  good

Гехена, сега се мятам да разгледам. Мерси  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines