Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:02:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184340 пъти)
 
darkheartt
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #510 -: април 01, 2016, 19:06:39 »

Благодаря p4elichkata, само не разбрах за пробите на коя Sposa се плаща... blush

Твоята рокля наистина е приказна и може би аз също ще открия това което търся там smile
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #511 -: април 02, 2016, 09:46:42 »

Благодаря p4elichkata, само не разбрах за пробите на коя Sposa се плаща... blush

Твоята рокля наистина е приказна и може би аз също ще открия това което търся там smile


Заплаща се в Сватбен център Варна за проба на по-скъпите им рокли, които също са на La Sposа.
Активен
darkheartt
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #512 -: април 02, 2016, 21:49:34 »

Благодаря отново smile

Днес отидох до Atelier Sposa, но момичето каза, че не зареждат вече рокли на La Sposa. Роклите пак са испански, просто на други марки... Девойката беше много любезна и намери нещо много близко до това което търся smile Вече имам тема за размисъл.

Благодаря и за информацията за Сватбен център. На мен там пари не ми искаха, но може би защото не съм пробвала най-скъпите рокли.

Това, което ми направи добро впечатление и на двете места е че ми разрешиха да снимам. Може би аз нещо не съм наред, но според мен забрана за снимки не е най-добрият начин да се спечели клиент точно за булчинска рокля...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: април 05, 2016, 08:30:46 »

darkheartt, не видях никъде да си посочила бюджет за роклята, но мога да ти кажа, че дори да са над ценовия ти праг, можеш да погледнеш роклите в Bridal Fashion. Там със сигурност има такава, можеш да отидеш и да изпробваш, само за да се видиш поне дали ще ти стои така, както си се представяш, а след това, ако е над бюджета ти да намериш добри моделиери и шивачи и да си я ушиеш. Успех, роклите, които си показа са страхотни!

Пчеличке, поздравления роклята е красива и ти стои много добре  give_rose
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #514 -: април 05, 2016, 09:11:49 »

pchelichcke, честито за роклята! Страхотна е! Не си сбъркала и с избора на магазин. Имам преки впечатления от Atelier La Sposa във Варна. Пробвала съм много техни рокли и всички бяха супер, но тогава беше много рано да си поръчвам сватбената рокля, после си купих роклята от чужбина,тъй като не живея в БГ и те само ми я  скъсяваха при тях, но майка ми си закупи официална  рокля за сватбата ми от тях.Роклите им наистина са прекрасни, собственичката Соня е невероятно мила и може да задоволи всяко едно желание дори и на най-капризната булка, шивачката Калина, която отговаря за корекцията на моята рокля, истинско бижу:)
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #515 -: април 05, 2016, 09:21:35 »

darkheartt, Да в Atelier La Sposa могат да ти ушият и рокля, която ще ти излезе по- изгодно. Иначе преди години те предлагаха рокли на La Sposa, Avenue Diagonal и White One, които са част от групата на Pronovias, но сега мисля, че работят с Rosa Clara и с други испански марки. Обади се просто по телефона и попитай, ще ти дадат по- точна информация.

В Сватбен център Варна на мен не са искали пари за проба, но това това беше преди една година, може да са променили правилата.
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #516 -: април 05, 2016, 10:45:58 »

pchelichcke, честито за роклята! Страхотна е! Не си сбъркала и с избора на магазин. Имам преки впечатления от Atelier La Sposa във Варна. Пробвала съм много техни рокли и всички бяха супер, но тогава беше много рано да си поръчвам сватбената рокля, после си купих роклята от чужбина,тъй като не живея в БГ и те само ми я  скъсяваха при тях, но майка ми си закупи официална  рокля за сватбата ми от тях.Роклите им наистина са прекрасни, собственичката Соня е невероятно мила и може да задоволи всяко едно желание дори и на най-капризната булка, шивачката Калина, която отговаря за корекцията на моята рокля, истинско бижу:)

Благодаря ви момичета. Наистина всички бяха изключително мили и отзивчиви. Просто бях очарована от отношението им към всеки един клиент.
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #517 -: април 06, 2016, 15:00:50 »

Здравейте момичета  give_rose
Днес ходих до сватбената ми агенция да уточняваме украсата и реших да пробвам рокли.
ииии......... мисля ,че открих РОКЛЯТА  yahoo Girl_hide danceg
направо не мога да спра да се радвам . Чудя се само , дали е възможно от  3 модела и направо да кажа това е???
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: април 06, 2016, 15:04:23 »

Аз преди да избера моята рокля, бях обиколила всички по-известни бутици в София, като общо изпробваните рокли са ми 3.. От които едната беше моята.. Няма закономерности, просто я намираш и после не спираш да си се представяш с нея  pardon pardon
Активен
p4elichkata
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #519 -: април 06, 2016, 15:15:25 »

Здравейте момичета  give_rose
Днес ходих до сватбената ми агенция да уточняваме украсата и реших да пробвам рокли.
ииии......... мисля ,че открих РОКЛЯТА  yahoo Girl_hide danceg
направо не мога да спра да се радвам . Чудя се само , дали е възможно от  3 модела и направо да кажа това е???


Честито Bravo. Всичко е възможно и особено, когато най-малко очакваш. Радвай се на момента. А имаш ли снимчица?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: април 06, 2016, 16:19:17 »

Miss, хубавите неща честно са случайни и спонтанни, а това ги прави още по-хубави - не се чуди и си вземи роклята! После да пуснеш и снимчици  blum
Активен
Miss
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #521 -: април 06, 2016, 20:00:46 »

Нямам снимки за жалост.
Роклята е със деколте тип лодка - надявам се да ме разберете. Точно на талията е , отгоре е едра дантела като има ситни перлички в центъра на украските . Полата  е дълга,принцеса,  тюлена -с по къси воали, на кръста с тънко коланче. Но освен това има сатенена пола , която се слага отгоре и променя цялата визия. С нея мисля да съм в ритуалната зала  Wink Цвят светло айвъри. Взеха ми мерки и мисля след месец да я поръчам. На модна къща АЗ и Ти е . Просто си мислих , че ще трябва да обикалям София , Асеновград... като чета тук  smile
 yahoo yahoo yahoo
Активен
lidka1234
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #522 -: април 06, 2016, 23:02:29 »

Здравейте момичета!
Извинявайте, че така ви се натрапвам в темата, но имам нужда от спешна помощ. Може ли някоя от вас да изкаже актуално мнение за модна къща Сияна гр. Асеновград? Очите ми останаха там в една рокя, но негативните коментари от преди години леко ме притесняват. Благодаря!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #523 -: април 07, 2016, 07:49:12 »

Здравейте момичета!
Извинявайте, че така ви се натрапвам в темата, но имам нужда от спешна помощ. Може ли някоя от вас да изкаже актуално мнение за модна къща Сияна гр. Асеновград? Очите ми останаха там в една рокя, но негативните коментари от преди години леко ме притесняват. Благодаря!

Негативните коментари са по повод отношение към клиентите, които влизат за първи път и още не са ориентирани какво точно искат. Тогава те "мерят и теглят" дали можеш да си им клиент или само зяпаш рокли от чудене какво да правиш. По отношение на шев и качество да се доказали и не мисля, че трябва да се притесняваш, още повече, че си харесала техен модел.
Активен
lidka1234
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #524 -: април 07, 2016, 09:21:14 »

Негативните коментари са по повод отношение към клиентите, които влизат за първи път и още не са ориентирани какво точно искат. Тогава те "мерят и теглят" дали можеш да си им клиент или само зяпаш рокли от чудене какво да правиш. По отношение на шев и качество да се доказали и не мисля, че трябва да се притесняваш, още повече, че си харесала техен модел.

Много благодаря.  smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines