Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:27:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 187131 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #435 -: февруари 03, 2016, 09:14:00 »

Бубе, ама дай някоя и друга снимчица ако може  give_rose Браво, виждаш ли, че не е мисия невъзможна Wink

Иначе аз миналата година като обикалях за рокля почти навсякъде видях чисто бели Wink Има си момичета, които си искат и им отива чисто бяло  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 03, 2016, 09:17:05 »

Сериозна съм, ходих в Би Куин (нито една! дори коментирахме, че въобще не зареждат); в Аegean нито една бяла, с тях коментирахме същото, че вече дизайнерите избягват чисто/медицински бялото.. Във Феде, в Areti.. в Bridal fashion.. в бутика на Жана Жекова.. само в Сватбения център и онзи на Солунска магазин, че му забравих името, май видях бели.. Като за втория не съм сигурна  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #437 -: февруари 03, 2016, 09:33:59 »

Да, просто сме ходили в различни магазини smile Аз твоите даже не съм ги и обикаляла, защото си намерих роклята преди това и повече не сметнах за необходимо да ходя и да меря smile Аз ходих в Сватбения център, Одета, Палома (не знам дали там или в Сватбения център бях по-разочарована от роклите), ателие Ивоар (или както се чете), Едно друго ателие близо до CCS (там мерих чисто бяла и категорично я отхвърлих), някакъв Принцес или нещо подобно до южния и в Холидейуед (този на Солунска) май верно нямаше  smile Все тая, да почти не правят вече, но все пак има ако някоя булка иска да се види в чисто бяло  smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 03, 2016, 13:22:35 »

В Асеновград не ми позволиха да се снимам никъде, не мога да ги разбера  crazy А магазинът, в който си харесах роклята, те дори нямат сайт или някаква фб страница... ще забравя как е изглеждала  nea

Имам снимки на роклята от Сватбен център, ама ще пускам по-нататък, нека окончателно ми се оформи мнението  girl_wink

Много от роклите  в Асеновград са си бели, да не кажа повечето. Мерих и такива, но не ми допадат. Предполагам обаче, че щом има толкова много, има и момичета, на които им отиват  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 03, 2016, 13:50:05 »

Ами има бая булки,които не се съобразяват с природните си дадености и си купуват рокля,защото им харесва модела. smile Същото е и с цвета.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #440 -: февруари 03, 2016, 15:28:10 »

Да, за това половината са като бели подскачащи наденички, другата като кози крак в тюл, но щом са били щастливи на деня пък  pardon
Аз за добро или лошо ще съм като дантеленото чудовище, ма си се харесах  lol
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #441 -: февруари 03, 2016, 18:46:05 »

Аз като обикалях миналата година за булчински рокли във Варна- La Sposa, St. Patrick, Сватбен център Варна и др., както и магазините в Германия (Дюселдорф и Кьолн), стигнах до заключението, че много рядко се предлагат рокли в снежно бял цвят. Особено световно известните марки го избягват, но и аз не исках снежно бяла рокля. Естествено може да се поръча, но моделите за проба бяха в цвят evory. Абе, кой като се харесва, важното е щастлива и доволна булка да има smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 15, 2016, 12:38:52 »

Да дам отчет за съботното ни размазване по магазините - кумата е супер, беше принтирала карата с маршрути, с адресите на всички магазини, които трябва да посетим! Е, не можахме да изпълним графика напълно, но другия път  pardon

Тръгнахме от Сватбен център - там има най-голям избор, както знаете. Мерих 5 рокли, не са лоши като качество за съответната цена, но нещо им липсваше според мен.

Следваща спирка - Романтика фешън - там роклите са много красиви, но и доста скъпи (моята горна граница е 1500 лв. та те я достигаха всичките, а на мен ми се иска за тази цена да се сдобия и с було). За роклите на София Борисова (май така се казваше) ми искаха по 50 лв., само за да пробвам  crazy

Отидохме на Пиротска, не знаех, че там има толкова булчински магазини - глътнаха ни цялото време, макар според мен, само Палома фешън си струваше. Там си харесах една - А линия, с корсет и цялата дантела. Не е мой тип рокля, но ми хареса как седи.

В BeQueen ходих вчера - роклите са прекрасни, както знаете, качеството е над предишните изброени, но ме подразни това, че няма нито една рокля с по-голям размер! Да, не съм от най-слабите, но си мисля, че за този ценови диапазон, могат да си позволят да имат поне една-две по-големи рокли, от който и да е модел, само за да видя какво е да ми става рокля!

Спокойно мога да кажа, че вече открих Роклята - след толкова обикаляне, вече съм убедена, че тази в Асеновград е моята!  heart
« Последна редакция: февруари 15, 2016, 13:07:27 от Bube » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 15, 2016, 12:48:22 »

Страхотно е, че си се убедила коя е роклята за теб.  good Хубаво направи, че даде шанс и на други рокли, така поне си сигурна, че не си направила грешка. Ще я поръчваш ли или ще изчакаш?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 15, 2016, 12:56:44 »

Бубе, поздравления, че си открила твоята рокля и най-вече, че си сигурна в това..

Колкото до размера на роклите в Би Куин.. Факт е, че много по-лесно биха продали по-малък размер рокля, отколкото голям.. Хубаво е наистина да се видиш в рокля, която ти става напълно.. Но моята рокля, я избрах именно в Би Куин, като не беше моя размер, отзад въобще не успяхме да я закопчаем, но пък я завързахме с връзките и се видях.. Познах се, както се казва  heart heart После взехме мерките ми и роклята, която дойде, беше все едно е шита за мен.. Само дето беше за някоя доста по-висока, та се наложи скъсяване, но почти винаги е неизбежно  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 15, 2016, 13:09:45 »

Благодаря, момичета  give_rose

Още няма да я поръчвам, мисля да изчакам да мине май месец, да се свърши с еуфорията около абитуриентите, пък и да знам, че мерките ми са точни.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: февруари 15, 2016, 13:14:52 »

Това имах предвид и аз, защото знам, че покрай баловете в Асеновград е лудница. И аз изчаках един месец с поръчването, после всичко си беше ок.  smile Вие имате и повече време до сватбата, така че няма страшно.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #447 -: февруари 15, 2016, 13:33:12 »

Бубе, радвам се, че вече си се убедила за роклята  smile На Пиротска и аз се изненадах колко много магазини има, ама честно казано повечето ги подминавах само по витрините  pardon Много ми харесва колко ти е обективно мнението  good Не се притеснявай за размерите, моята рокля пристигна с точните за мен размери, дори и скъсяване не се наложи, така че вярвам, че няма да имаш проблеми smile Хубаво си решила да изчакаш  smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #448 -: февруари 15, 2016, 16:47:48 »

Бубе, браво,че си намерила роклята и аз процедирах почти по същия начин-харесах нещо в Асеновград, после обиколих в София и ние така с маршрут и т.н., но и аз се върнах на първата от Асеновград.
 
Честно казано аз съм следващия размер след тези,които са по манекените,дори в зависимост от модела някои съвсем си ми стават естествено къде нещо ми "шупти",къде ми е леко тясно.Но точно това се замислих и аз,че какво правят момичетата,които са нестандартен размер,как се виждат. Честно казано е малко дискриминиращо според мен.

Да кажа,че ние тук ходихме в Be Queen, Areti и Bridal house.

Най-много надежди заложих на първото място,защото откакто съм харесала страницата им и сме почнали организацията съм влюбена в една рокля,а те я нямаха в наличност за проба. Както и да е мерих други 4-харесах се в 2,дори в едната не спирах да се хиля като зелка. В Areti бяха много мили,но дантелите ми идваха една идея по-груби и с много камъни и блясък,което аз не искам. В Bridal house също харесах 2 на Проновиас-най ми хареса,че бяха адски леки. Но като цяло в обиколката не успях да усетя нещо,за което си заслужава да не поглеждам цената, и да кажа моето е.

Може и аз да съм скръндза,но съм си поставила бюджет до 1500,а в София нямаше такава. Просто в моя бюджет,пък и в моите представи не си заслужава за нещо,което ще има 12 часа живот, да се дадат повече пари. В Асеновград съотношението цена-качество ми се понрави доста повече и тъй като мечтаната така и не можах да я видя и меря смятам да заложа на практичността,а не на емоцията.В крайна сметка линията е една и съща и почти всички ми седят еднакво и не мога да излъча фаворит. На 2ри март ще се видя пак с Вера от Версай, ще обсъдим детайлите и поръчвам Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 15, 2016, 16:58:32 »

Рони, много правилно разсъждаваш.. Да си призная, моята рокля беше единствената, която ми хареса.. Обожавам я и я харесвам безумно... Макар че съм бая едричка, се чувствах прекрасно с нея, нищо че ми беше леко дълга, след като се преобух (подробности!) Беше над бюджета ми 2000+ лв и ако не ми бяха направили отстъпка, заради това че купих всичко от Би Куин... Пак щях да си я купя, защото си като ми влезе нещо под кожата.. НО от днешна гледна точка парите за рокля и обувки ми се струват най-голямото перо, от което можех и да поспестя.. Не знам дали щях да се чувствам толкова прекрасно с друга рокля, сигурно не..
Въпреки това се възхищавам на всичко булки, които успяват да устоят на скъпотията по магазините и си намират прекрасни рокли на добри цени  Bravo good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines