Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:37:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184376 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 07, 2016, 08:24:51 »

Меги, поздравления.. При Боряна е трудно да си тръгнеш без рокля.. Всички са коя от коя по-хубави, а отношението е като към истинска принцеса  good Добре дошла в клуб Боряна Wink  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 07, 2016, 11:09:31 »

Меги, честито за роклята.  Bravo Голям късмет си извадила да я намериш толкова бързо.  good
Активен
BridalDreams
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #362 -: януари 08, 2016, 22:19:21 »

Здравейте и от мен- бъдеща булка през Септември тази година!

Искам да попитам дали някой има представа колко се чака ако си поръчам рокля от Romantika Fashion-
ние с младоженеца живеем в чужбина и се опитвам да преценя кога да се прибирам за рокля.
Харесват ми моделите на Mori Lee- Madeline Gardner-ако някой има представа в какъв ценови диапазон варират също ще съм много благодарна!

Активен
Tommy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #363 -: януари 08, 2016, 22:46:48 »

Здравейте и от мен. Като за първи пост във форума искам да попитам колко магазина е способна една булка да обиколи за ден?  Не съм от София, но планирам да я посетя скоро с мисия рокля и съм нацелила 6 магазина, но ме съмнява да успея всичките в един ден... Въпросните са: Justin Alexander, Areti, Princess,
Ивоар, Сватбен център и Be Queen. Предполагам, че за всички изброени трябва да се запази час.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 09, 2016, 09:29:36 »

Средно по 1,5ч в магазин. За Сватбен Център не ти трябва час, винаги има кой да те приеме. Включи си и време за придвижване, тъй като магазините са разпръснати.
Аз бих изключила Сватбен Център, тъй като си се насочила към по-скъпи магазини и е много вероятно да останеш разочарована от роклите в СЦ.
И един съвет: повече от 2-ма придружители са излишни. Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #365 -: януари 09, 2016, 20:34:09 »

Здравейте и от мен- бъдеща булка през Септември тази година!

Искам да попитам дали някой има представа колко се чака ако си поръчам рокля от Romantika Fashion-
ние с младоженеца живеем в чужбина и се опитвам да преценя кога да се прибирам за рокля.
Харесват ми моделите на Mori Lee- Madeline Gardner-ако някой има представа в какъв ценови диапазон варират също ще съм много благодарна!



Маделин Гарднер миналата година започваха от 1300 нагоре цените.. Красиви са много, удобни и от хубави платове. В Романтика се предлагат и доста често ги пускат на промоция за около 1000 лв
Активен
BridalDreams
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #366 -: януари 10, 2016, 16:37:32 »

Milenkata, благодаря! Дано на живо ми харесат толкова, колкото и на снимките
Активен
Indulala
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #367 -: януари 11, 2016, 01:57:26 »

Здравейте,

Аз имам рокля вече, но тъй като съм я купила втора употреба са необходими корекции на дължината и в бюста. Може ли да ми препоръчате къде мога да намеря добър шивач за тази услуга.

Благодаря много,

Цвети
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: януари 11, 2016, 13:25:11 »

Indulala за кои град става на въпрос, така момичетата ще могат да те ориентират към някой шивач..
Активен
Indulala
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #369 -: януари 11, 2016, 19:18:23 »

Извинявам се. Става въпрос за София.

Мерси!
Активен
Elisaveta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #370 -: януари 14, 2016, 00:00:33 »

Здравейте,
Някой може ли да изкаже мнение за Сватбен център Варна? По принцип съм се спряла на вариант да разгледам моделите там. Освен това, много отдавна харесвам Aegean fashion. Та там също мисля да мина и да разгледам. Можете ли да ми препоръчате нещо друго във Варна?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 15, 2016, 10:48:28 »

С Aegean fashion няма да сбъркаш! Определила ли си някакъв примерен бюджет за роклята?
Активен
paradise
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #372 -: януари 18, 2016, 16:56:52 »


Здравейте! Досега не бях чела тази тема, а случайно реших да надникна и ми стана много приятно от написаното по-горе за BeQueen. Tози месец и аз се сдобих от рокля оттам (на Enzoani). Отношението беше толкова прекрасно, че още не съм си махнала усмивката от лицето!

Иначе, лично аз бях виждала стари колекции Pronovias в сайта на Сватбен Център София, харесах една и затова реших да започна с пробите оттам. Но на място въобще не открих други рокли освен Hadassa. Пробвах няколко, но без нищо да ме грабне. Докато в BeQueen просто на секундата усетих разликата в роклите като качество на материя, усещане върху тялото и извайване на силует! Оставих си няколко дни за размисъл, но в крайна сметка се върнах за тази, която си усетих мигновено като Моята без въобще да ходя да пробвам още в други магазини! Значи като цяло доста бързо се сдобих с рокля. Макар да не търсих точно такъв модел. Сега все повече и повече се влюбвам в нея и нямам очи за друга.

Красиви сватби на всички бъдещи булки!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 18, 2016, 17:04:42 »

Честито, Парадайс, ще се радвам да покажеш снимка  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 19, 2016, 11:18:53 »

Парадайс, честито!  smile Очакваме и снимчица.  blum
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines