Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:24:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184348 пъти)
 
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #330 -: октомври 25, 2015, 19:19:07 »

Днес минах и през Bridal House, аз и придружаващите ме се вклюбихме в рокля  lol Тази в BeQueen е много красива, но днешната я води по точки секси елегантност и удобство  pardon Та това ще са двете основни рокли, които ще видим с мама другата събота. Бих пробвала естествено и за нея някоя друга, особено след като ще има нови модели, но единственото, което може да стане, е ако докарат ъпгрейд (тоест варианта на сегашната рокля, но за 2016, защото винаги има подобни). Гърбът и е уникален  chee

Имам и снимки!!! Но ще кача да ме видите евентуално другата седмица  (тоест стига да дам парите за която и да е рокля- ще покажа).

Иначе тотално се убедих, че рокли тип принцса не са за мен, ама изобщо. Освен ако не искам да съм дамата-поничка на сватбата си  lol

Общо взето мисля в главата си вече съм решила коя ще е, но нека мама се порадва  smile
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: ноември 02, 2015, 23:56:47 »

 :girlhide:аууу момичета много съм разочарована , бях в 3 от най- препоръчваните магазини за сватбени рокли в София и няма големи размери. Дори няма такива които да мога да нахлузя - предлагат ми да си поръчам рокля в моя размер без дори да съм я пробвала , за мене това е лудост !!! Или ми казват неща булките със вашия размер си шият рокли ( аз съм размер 46 ) или билки с вашия размер не си купиват токли на такива цени ( около 2000лв ) WTF !!!

Утре продължавам , пожелайте ми късмет  danceg
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #332 -: ноември 03, 2015, 09:03:27 »

:girlhide:аууу момичета много съм разочарована , бях в 3 от най- препоръчваните магазини за сватбени рокли в София и няма големи размери. Дори няма такива които да мога да нахлузя - предлагат ми да си поръчам рокля в моя размер без дори да съм я пробвала , за мене това е лудост !!! Или ми казват неща булките със вашия размер си шият рокли ( аз съм размер 46 ) или билки с вашия размер не си купиват токли на такива цени ( около 2000лв ) WTF !!!

Утре продължавам , пожелайте ми късмет  danceg

Защо пък да не си купиш за 2000 лева. Ако искаш и за 20 000 ще си купиш, то си е до твоите възможности  beating Не знам кои са тези 3 магазина, ама са за бой направо  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: ноември 03, 2015, 09:14:25 »

Таака да направим уточнение.. Роклята няма да ти стане, но ще е нахлузиш и ще я видиш прихваната отзад, което не дава ясна представа за гърба, но отпред си личи супер.. След това се вземат мерки и ти поръчват твоя размер по мерките.. НЯМА КАК.. Не  са толкова напред магазините за булчински рокли в България, че дда поддържат цялата номерация.. Купуват се масовите, а дебелите и най-слабите се обиличаме по поръчка.. Много по-голяма е вероятността да не успеят да продадат роклята иначе  pardon

В Be Queen не вярвам да получиш/да си получила такова отношение..  nea Нито път в Aegean fashion group, където заради мен срязаха с ножицата, за да си напъхам дупето, една подплата на рокля от 3000лв!!!!! Доста ми е интересно, кои са магазините?  huhhuh.gif
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #334 -: ноември 03, 2015, 11:48:07 »

Аз съм в другата крайност и на мен всичко ми стоеше като торба, нямаше никъде също моя размер, но горе-долу се ориентира човек.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #335 -: ноември 03, 2015, 13:37:02 »

Аз попаднах в "стандартния размер" за мое учудване  lol от всички пробвани рокли до сега, 3 да не са били точно моя размер (1 голяма и 2 малки), та от това не мога да се оплача...
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #336 -: ноември 03, 2015, 20:48:05 »

Някой модератор може да ме нахока за 2 мнения едно след друго, ама аз да се похваля- роклята е ГОТОВА. Капарирах модел на Enzoani в Be Queen. Точно с нея нямам снимка, за да покажа. Мога да покажа само отпадналите претенденти хахаахах.

По-нататък ще се похваля  Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: ноември 03, 2015, 21:22:55 »

Браво Gehenna щом е на Enzoani   съм сигурна,че е страхотна.Разкажи ни по-подробно как я избра? От къде ? Какъв модел е?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: ноември 03, 2015, 21:32:02 »

Честита рокля!  Bravo Нямам търпение да я покажеш. Голяма тръпка си е. heart
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: ноември 04, 2015, 00:27:30 »

  Искам и аз да се похваля - след изключително разочароващ ден днес намерих РОКЛЯТА в Bridal house . Дамите които работят там са невероятни - отзивчиви, любезни и готови на всичко да помогнат !!! Това бе единственото място където можах да ПРЕМЕРЯ всички рокли които харесах .

Вчера посетих Bridal Fashion , Princess fashion studio, Be queen и Areti - по мое мнение никой от тях неможе да се мери по обслужване и налични рокли с Bridal house . Препоръчвам го на всички бъдещи булки особено ако са по - пухкави .

Вече съм щастлива  yahoo
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #340 -: ноември 04, 2015, 08:04:26 »

Браво Gehenna щом е на Enzoani   съм сигурна,че е страхотна.Разкажи ни по-подробно как я избра? От къде ? Какъв модел е?

Ами от Be Queen (аз по-горе съм писала, но може да си го скипнала  pardon ).

Аз нали бях писала, че се харесах в една рокля там, бях се харесала и в една в Bridal House, та тежката артилерия дойде в София, за да помага (тоест мама  lol ). Минахме първао през Be Queen и пробвах няколко новодошли нови модела. Първата не беше нова, но миналият път я бях отхвърлила, защото имах стриктно условие без изцяло сатенени или изцяло дантелени рокли.

Все пак вече бях разбрала да пробвам в-с-и-ч-к-о, защото не знаеш коя е наистина твоята рокля.  

И все, че дантелената беше това, което търсех- малко секси, но не че бабите да получат удар, малко традиция, но без да се чувствам сякаш не съм аз и хубав гръб, това което ми бе мечта  Xixixi

Последно пробвах предишния претендент и майка каза, нееее, бледнее пред първата (дантелената) и аз се съгласих на 100%.

Отидохме в Bridal House и там ми показаха няколко невидяни преди това от мен рокли. Последно отново пробвах претенедента от там.

И накрая беше битката между дантелата и шифона  lol Спечели дантелата. Другата беше много красива и може би с по-хубав гръб. Но е важно и аз в коя се чувствам най-добре.

И те така, имам си рокля  DANCE

А това беше претендентката:



Извинете безлицието, не ме е срам и не се крия, ама една двойна брада като съм направила, та от суета  blush


alvelina , снима ли се с роклята ти?
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: ноември 04, 2015, 08:40:01 »

прекрасна и ти заглеждаш невероятно !!!
При мене проблема беше , че нямаше какво да пробвам , нямаше налични номера които поне да се доближават до моя за да мога поне да я 'нахлузя'. И аз исках да пробвам , дапробвам ,но уви smile
За мене е недопустимо да си запазя час за пробване на рокли и да гледам каталози , аз това го направих вкъщи smile . А изрично бях направила запитване в магазините дали имат големи номера , но те явно с имали предвид че имат в каталозите , а не в наличност . Само в Bridal House пробвах всичко , което си харесах .  Аз бях сигурна единствено , че искам токлята да не е с голи рамене и бюстие , защото имам големи гърди и не исках да изглеждам като "дойна крава" smile

Имам снимки , но не все още немога да се разбера с допълнителните опции да ги побликува smile
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: ноември 04, 2015, 09:00:58 »

Ето така изглежда роклята отпред smile


* image.jpg (33.84 KB, 400x533 - видяно 225 пъти.)
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: ноември 04, 2015, 09:04:50 »

Извинявам се за 3те поста един след друг .
Така изглежда роклята


* image.jpg (32.89 KB, 400x533 - видяно 232 пъти.)
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #344 -: ноември 04, 2015, 10:41:12 »

Тази в долната си част е 1:1 с моята, само че моята беше със сърцевидно деколте без дантелата нагоре tease
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines