Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:36:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184341 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #315 -: октомври 19, 2015, 08:30:49 »

Роклите се шият по размер, така че това не би трябвало да те притеснява Wink Съобрази го най-вече с цената, която си си определила smile Тази година си имахме една прекрасна по-пухкава булка (alexandrova_90) и роклята ѝ беше супер, всичко си беше на мястото (по мое мнение)...така че хората са си го измислили Wink

ЕДИТ: Тони, дано не съм те засегнала  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 19, 2015, 11:12:00 »

До бъдещите булки: В Aegean Fashion Group пускат намаление на модели до 30.10 в магазина им във Варна. Успех в намирането на мечтаната рокля.

 alvelina, роклите или се шият, или се поръчват по размер и после се коригират. Аз лично бих се свързала с набелязаните магазини, за да ги попитам. Питай и за цени, за да си определиш някакъв бюджет. smile Има и нещо друго- повечето рокли са по-голям размер в магазините и могат да се обличат от всички без да се закопчават. Аз, примерно, обличах няколко модела прихванати с щипки, понеже висчко ми беше огромно.
Ако пък харесаш рокля от някой бутик на чужд дизайнер, имай предвид, че ги шият и доставят в България за 4-5 месеца. Бих те посъветвала и да се разходиш по аутлетите в Англия, понеже там имат доста по-евтини рокли от стари колекции. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 19, 2015, 11:27:14 »

Мислех да пиша и напълно забравих..  blush

Фери, как ще си ме обидила, не се излагай kiss2

Аз съм си бая едричка, да не кажа дебеличка. Изпробвах рокли, като не ги закопчавах. Харесах модел в Be Queen, пристигна за 3 месеца и малко, като ми пасна идеално, но имаше нужда от скъсяване, което си отне 6-7 дни, защото я скъсявахме на два пъти.. В Aegean дори се ангажираха и ми донесоха няколко модела от техен магазин в Гърция, които са по-големи..
При всички положения, обаче за тези магазини те съветвам да отидееш от по-рано. Няма начин да останеш разочарована  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 19, 2015, 15:04:48 »

Пропуснах да кажа, че във Феде са адски отзивчиви и могат да ти я ушият без проблем..  good Така де, зависи дали имат платовете.. Но са склонни да го направят.. Аз не харесах нищо от наличните им тогава, а тази която бях харесала от сайта я имаха в най-малкия размер, т.е 0-лев шанс за проба. Въпреки това са много приятни и си заслужава ходенето, ако ти допадат като модели  good
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 19, 2015, 23:17:09 »

Благодаря Ви момичета доста ме успокоихте  smile Аз си много си харесах една рокля в Princess Fasion Studio и се свързах с тях и казаха, че могат да я направят в моят размер и цената ме удовлетворява, но все пак докато не премеря незнам дали това ще е моята рокля smile. Сватбата ми е на 12 юни 2016 и силно се надявам през ноември да си поръчам рокля . Запазила съм си часове в 3 магазина в София + ще посетя още 3 които работят без запазени часове.
  Много се вълнувам и нямам търпение да открия моята рокля  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 20, 2015, 07:17:25 »

Намирането на "роклята" си е много вълнуващо. Приготви се все пак, че не е лесна задача. Дано ти да имаш късмет. Пробвай различни модели, за да намериш "твоята".
Имаш достатъчно време за организацията. Пожелавам ти успех. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 20, 2015, 09:18:23 »

Оо, да, задължително трябва да мериш всякакви модели. Даже такива, които не си представяш, че ще ти стоят добре и не ти харесват. Пробвай с дантели, изчистени, феерични, тип принцеса, русалка (не я препоръчвам,понеже за мен е много неудобна), А-линия (универсален модел) и т.н.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 21, 2015, 15:13:01 »

Понеже вчера минах през България Мол и се отбих при Елена в Bridal House (Aegean fashion group) да споделя от кухнята, че от следваща седмица ще има намаления и в магазина в София  good
Активен
Pronovias_SP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47


One love, one dream:)


« Отговор #323 -: октомври 22, 2015, 12:01:28 »

аvelina, не се тревожи, ще си намериш най-прекрасната рокля или по-скоро тя ще те намери, защото когато облечеш Нейно Величество РОКЛЯТА, ще го разбереш. Поне при мен се получи така. Изпорбвах много модели, въпреки че знаех точно какво искам, но просто един път се женя и реших, че ще меря на воля и така, когато намерих подходящата така се развълнувах, че просто от вълнение се разплаках, мама и тя с мен smile Беше уникален момент, така че не се притеснявай, пробвай на воля и успех!
Активен
alvelina
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 22, 2015, 20:57:54 »

alexadrova_90 благодаря за информацията за намаленията в Bridal house , задължително ще го посетя smile
Pronovias_SP много се вълнувам и нямам търпение да пробвам рокли, отделила съм си 3 дни и се надявам да открия перфектната рокля за мен  smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #325 -: октомври 23, 2015, 19:27:22 »

Чакайте да се похваля и аз  Bravo Днес бях в BeQueen. Потвърждавам, че двете дами там много ми помогнаха! Аз както казах 100000 петенции (да не е такава, онакава, без това си а-у), успях да пробвам н-на брой рокли и видиш ли, една ми пасна като ръкавица!

Човек да не повярва, чак аз не повярвах! Изглеждах като булка бря  yahoo

Има голяма вероятност това да е Роклята!!! Все пак продължавам по магазините, неделя имам друг апойнтмънт. Но вече казах на мама да идва да ме гледа с тази и ще вдим, може другата седмица да имам избранца вече  lol

Бих посъветвала бъдещите булки да пробват всякакъв вид, дори и да им се струват meeeeeeh, защото моята (хихихиихи) на закачалката не е кой знае какво. И в сайта на дизайнера не е кой знае какво.

Сега... ще прозвучи мега нескромно, но на мен ми стои по-добре от на модела на сайта, не е успяла да покаже красотата на роклята  pardon

И така, към следващите рокли!!!


Аааа и да- в магазина вече имат рокли от колекциите 2016, но сега седмицата очакват доставка на поне 20 нови модела. Та да имате предвид  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 24, 2015, 14:10:36 »

Браво, GehennaBravo Продължавай да търсиш, ако мислиш, че тази не е твоята. То ще си проличи.
Обикновено, ако много се харесаш с нея, ще сравняваш всяка следваща точно с тази рокля.
Подкрепям съвета ти да се мери всичко. И аз не мислех, че с тип принцеса ще се харесам, че ще ми седи добре и т.н, но точно тази беше моята рокля.
На закачалка повечето рокли не ми харесват, но когато вече се премери е съвсем друго нещо.
Успех в търсенето и намирането.  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 24, 2015, 16:39:03 »

В Би Куин е истината  Wink  good

Радвам се, Gehenna, бих те посъветвала, ако не те притеснява финансовия фактор, да ходиш само в сходни магазини, защото иначе разликата е огромна и просто ще си загубиш времето (казвам го от личен опит).. Ще сравняваш всички останали с материята, платовете, изработката и тн, а няма как да са еднакви... Предполагам, че до месец най-късно навсякъде ще е фул с новите колекции. Успех smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: октомври 24, 2015, 18:36:37 »

Браво, мисля, че ще се върнеш за нея, като гледам как говориш Wink
Аз да ви опровергая малко...писала съм много пъти за моята рокля...харесах си я още на закачалката, веднага ме грабна, като я облякох още повече...не е от нито един от тези магазини, но материя, кройка, изработка и всичко останало са супер качествени, не е мръднала, мина на химическо и е като нова  smile Така че според мен пробването в други магазини няма да е загуба на време, освен ако вече тази не ти се е загнездила много в главата  blum
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #329 -: октомври 25, 2015, 11:25:49 »

И при мен така стана, първата, която ме грабна, си остана и единствена и се върнах после за нея  tease
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines