Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:37:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 30-та част  (Прочетена 184303 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 10, 2015, 06:15:11 »

Koliin, много доволна и красива изглеждаш smile  Bravo give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 10, 2015, 07:30:34 »

Честита рокля! Чудесно изглеждаш с нея.  Bravo blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 10, 2015, 13:12:38 »

Харесва ми  good
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 10, 2015, 22:10:37 »

Koliin изглеждаш прекрасно,а като гледам снимките и  се чувстваш така ,,,няма нищо по-красиво от щастлива булка smile
Активен
anestodiq
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #259 -: юли 13, 2015, 08:38:37 »

 smile да си булка е трудно.... за няколко часа....... отиват луди пари
От къде сте си закупили роклите ?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 16, 2015, 17:36:12 »

Честито на всички за роклите, още много булки ще има  tease

Koliin много хубаво ти стой роклята, това ли ще е воала.?

anestodiq  рокля може да си купиш от всякъде.. Много от момичетата тук си ушиха мечтаните рокли, други като мен ги намериха готови в булчинските магазини.. Сумите, който варират са с доста голяма разлика, но много зависи ти какво търсиш и какъв искаш да е платът.. Да много пари се дават за няколко часа, организацията е с месеци, но си заслужават  и нервите и парите, тази емоция е уникална..
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 16, 2015, 22:11:08 »

anestodiq ,да си булка е забавно ,всичко е въпрос на гледна точка  blum От 8 г. сме заедно и след месец мечтата ми се сбъдва. А за парите-може и с малко.Отивате с кумовете подписвате се, после се черпите в сладкарница и готово!  smile
djosi , това е воалът. Исках изчистен.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 21, 2015, 17:37:59 »

След като всичко мина спокойно мога да кажа, че не съжалявам за нито един похарчен лев. Моята рокля е 670 лв и за мен е повече от прекрасна, защото в нея се чувствах невероятно. Такива емоции никога не се повтарят, така че за мен всичко, което направихме за този един ден е оправдано. Почти съм сигурна, че всяка една жена, която вече е била булка ще се съгласи с мен.  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 22, 2015, 08:50:52 »

Миме, абсолютно съм съгласна с теб! Крайната равносметка е, че въпреки парите, всички нерви и тревоги това е една уникална емоция за всяко семейство! Чувството не може да се опише.
Дори пак бих се подложила на същите терзания.  crazy pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #264 -: юли 22, 2015, 08:53:53 »

Съгласна съм и аз, въпреки че още не ми е минала сватбата - подобна емоция си заслужава всички пари и нерви, още повече че не става въпрос само за младженците, а и техните семейства, които със сигурност се вълнуват не по-малко от тях smile
Активен
wallflower
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #265 -: август 08, 2015, 23:37:48 »

Здравейте бъдещи и настоящи булки  smile Нашата сватба е на 21.08.15. Преди 2 месеца решихме да отидем до Асеновград да разгледаме роклите и костюмите, а аз взех, че си купих рокля с оглед предимно на бюджета от магазин Сватбен Ден (цената е около 300 лв). След известно време започнаха терзанията ми относно това дали е моята рокля, а през последните 2 седмици вече бях сигурна, че съм направила грешка с прибързаната покупка. Започнах обиколката на софийските магазини и мои фаворити са Be Queen, AEGEAN FASHION, Paloma fashion, Сватбен център София (поради голямото разнообразие от модели и цени съответно). След като мерих рокли в ценови диапазони 1000-2000 усетих разликата в материите и съответно начина, по който изглеждам и се чувствам. Това, което ме спираше да направя покупка отново беше цената и това, че винаги моделите, които харесвах бяха от новите колекции, а тъй като магазините са вносители на маркови ролки съответно цената беше около 2000 и то без воал. Приятеля ми искаше пак да разгледаме в Асеновград с надеждата да харесам нещо на по-сносна цена. Нямах особено желание да се връщам отново, тъй като имах горчив опит от там, но трябваше и други дребни неща да си взимаме, та отидохме. Посетих Радичев, но не ми допаднаха моделите за 2015, Версай - от там съм приятно изненадана от роклите, премерих 3, от които 2 харесах и бяха около 900 лв. След това други магазичета в околността, от които магазин Милена, Арт Стил, Маниак (там имаха техни изработки на Pronovais, които не бяха лоши за цени до 1000 лв), Катерина и други, на които не им помня имената. В последствие реших, че роклята от Версай ще е моят избор.  girl_wink Отидох точно в края на работния ден и ги задържах 1 час заради поръчката, но не са се отнесли лошо с мен въпреки това. Имаха изработен воал със същата краска като роклята и си пасна идеално и всичко за под 1000 лв. Исках да ми направят корекция отзад, което променяше цялата рокля и въпреки краткия срок се съгласиха на ги направят. Ако отидете там и искате повече информация за роклите, материи и изработка, мисля, че е най-добре да се говори със собственичката. Аз останах доволна, предстоят ми проби и се надявам всичко да стане в срок и да отговаря на моите очаквания.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 09, 2015, 07:59:48 »

Поздравления, wallflower, важното е че си открила своята рокля  good Сега ще си имаш две  pardon
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #267 -: август 09, 2015, 09:35:23 »

Мрън, моята рокля е поръчана април месец и още не е дошла, почвам леко да се тревожа и изнервям. sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 09, 2015, 13:11:04 »

Дрийм, за кога беше очакваната доставка?
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #269 -: август 09, 2015, 15:15:31 »

Ми казаха най-късно на 20.08, но ставало уж по-рано. Миналата седмица казаха да не се притеснявам, ама си е нервиращо.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines