Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:19:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239192 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1050 -: април 26, 2015, 20:00:04 »

Здравейте, много приятен слънчев ден беше днес, за съжаление Марти снощи направи 39.5т ,днесцял ден я вдига и спада
Ходихме на спешен кабинет, дадоха ни Панцеф, но нещо темп сега не спада.
Утре ако се събуди с Т ще трябва да го водя при неговата педиатърка
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1051 -: април 26, 2015, 20:02:58 »

Здравейте,всички smile
Аз се завърнах благополучно от връх Ком. Много сняг, много нещо, ама беше НЕВЕРОЯТНО! Чист въздух, прохлада, слънце и хубаво време...идилия, момичета! Заредила съм се за цялата седмица с положителна енергия! Имах нужда да разпусна малко, предвид всичките гадости покрай мен напоследък. Пак имам голямо сърце, пълно с любв  heart heart heart за всички.
Фани, аз мисля, че всеки случай на тормоз в болница трябва да се съобщава. Било то покрай раждане или друг повод. Не е срамно и не е унизително жените да кажат как са ги тормозили, как са им казвали да не се лигавят и да се стегнат...не е във всяка болница,но утре може да се случи на някой наш близък, недай си Боже!
Теди, бая се посмях  funnytooth funnytooth Успокой се, висчко ще мине по вода.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: април 26, 2015, 20:07:10 »

ООоо неприятно ! Дано се оправя и да не е нищо сериозно !
Мойто хлапе миналата седмица ей така с висока Т ( и никакви други симптоми ) . бяхме на антибиотик и пак беше с Т около 5 дни .... Дано вас по-бързо ви оправи !
nansita , сватбата е чак септември, аз ако от сега сънувам кошмари, те до сватбата ще ме приберат в лудницата !  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #1053 -: април 26, 2015, 20:36:51 »

Мариолка, лятото сме си в бг,  та за това подпитвам. Панди, добре сме, боледуваме нещо и за това си трая, ще пиша като се оправят нещата. smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #1054 -: април 26, 2015, 20:38:05 »

Абе девойки, я идете в темите за игрите, снощи ги прерових всички и сега ми е скучно.  tease

Между другото си букнахме мини трипче за първата брачна нощ. Много съм доволна, тая сутрин се събудихме и поразгледахме още в леглото разни предложения и докато се усетя правех резервацията smile

Eй на това се спряхме.


http://www.booking.com/hotel/gb/oak-tree-farm-hopwas.en-gb.html?aid=356983%3Blabel%3Dgog235jc-hotel-en-gb-sunbankNbNampNbNtheNcowshed-unspec-gb-com-L%3Aen-O%3Aunk-B%3Aunk-N%3AXX-S%3Abo%3Bsid%3De0638ed1de8f2969e49e004815b94292%3Bdcid%3D4%3Bcheckin%3D2015-08-27%3Bcheckout%3D2015-08-28%3Bucfs%3D1%3Bsrfid%3Dd7c775d2912ea145cd104a0a8f590aa2190fa25fX1%3Bhighlight_room%3D35082802
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1055 -: април 26, 2015, 20:49:07 »

Cerise, "букнахме мини трипче"  funnytooth
Докато не отворих показания сайт изооообщо нямах идея за какво говориш.

Теди, нормално е та как! Аз съм сънувала кошмари, че съм забравила да си организирам сватбата и нямам нищо - ни рокля, ни нищо, а дори не организирам такава. Гледай с хумор на такива сънища.

Ние се прибрахме от гости, разцъквам обновените ми теми и си лягам, че утре ще ставам рано.
Снощи звънях на докторката в Софиямед - вторник или петък съм на софийска земя. Ще ви кажа пак да стиснете по едни палци всичко да си ми е наред и дай Боже скоро пак лудо бебеправене да му ударим. Времето лети, минаха  3 месеца вече.


Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #1056 -: април 26, 2015, 20:58:32 »

nadelina88 , ще превъртя до септември , сигурна съм !  crazy

Cerise , много хубаво местенце ! Идвам малко в игрите, ама само за малко наистина,че ме чака супер много учене за утре. Имам да подготвям PR кампания ...... направо не ми ражда нищо главата, как ще я правя и аз не знам , а е за утре сутрин  GROAN
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1057 -: април 26, 2015, 21:53:55 »

Теди,вно има вирус с много висока Т и то държи някоко дни.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1058 -: април 27, 2015, 00:01:21 »

Мале мале - много активни станахме в тая тема, няма изчитане smile

Виви - минавай по-често, как е Формулата следиш ли я? Фил поръча специално нов канал на кабелната и като лудите става в неделя в 7 да я гледа crazy Не го разбирам - да се лишиш от сън заради нещо, което дават по ТВ, но всеки си има своите си особености... Моля те кажи че ти поне не си толкова луда ... или бъркам...

Относно тези национални срещи - звучи интересно, я тези с повечкото опит да вземат да разкажат за какво иде реч... give_rose

Ние с мечо снощи гледахме оферти за море и решихме, че малкия пъпеш нищо няма да му стане ако септември го заведем на моренце.... Не мога, морето за мен и мечо е нещо, без което не можем да живеем. Решихме че септември малчо ще е на 3 месеца със сигурност, няма да е толкова горещо , за да е опасно за него, разбира се ще проучим всичко  - какво трябва и какво не - и съвсем спокойно можем да направим едни 4-5 дни някъде... Обмисляме варианта да идем в "нашето хотелче" - Мястото където прекарахме първата си почивка заедно с мечо и където за първи път говорихме за брак и деца и сериозно бъдеще.... Хотела е хубав, не много луксозен , но с достатъчно екстри, прекрана гледка, страхотен персонал, тих и семеен - мисля че ще ни бъде прекрасно  heart

Вие как мислите? Не му е много рано на манечкия нали?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1059 -: април 27, 2015, 03:41:02 »

Аз бих те съветвала да изчакате септември, не резервирайте сега че с малко дете трудно се кроят планове. Аз също искам почивка септември но сме решили че ще чакаме последен момент. Wink я планина я море....
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1060 -: април 27, 2015, 06:34:02 »

Подкрепям Мариола за изчакването,миналата година, заради Марти три пъти сменяхме датата за резервация, добре, че момичето от агенцията беше много любезно. Накрая отидохме и като се почна Марти Т, таткото и се завърнахме в Бг и аз като се тръшнах, направо беше отврат почивката
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1061 -: април 27, 2015, 07:27:25 »

Ха, добро утро! Как сте, мацки!  heart аз се правя на работна въпреки че съм в отпуск. Мазня се нс шефовете, че имаме да пишем едни до края на април  girl_wink А и леко ме е шубе, че момичето което ме замества е свястно и да не стане накрая момичето, което ме Измества.
Жужи, как е детето?  good да оздравее скоро!
Нанси, по принцип е така, но на практика трудно се престрашаваш, защото недай се боже пак да опреш до същите доктори. Ако живееш в малък град, може да ти се наложи пак да се сблъскаш с тях и тогава наистина жална ти майка  beating в нашия град всичко за всеки се знае преди въпросния човек да е разбрал дори. Преди 3 г. когато почвах работа, шефа какво ли не прави за да ме привлече, че бях ходила на друго интервю и знаеше, че щели там да ме назначат.  crazy а аз не знаех! Така и бе разбрах дали е било само слух или наистина  pardon
Отивам в Лидл, че нещо ме притесява една покупка, да видим дали могат да ми намалят малко цената, че червената цена не отговаря на касовата бележка.
Усмихнат ден на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1062 -: април 27, 2015, 07:55:25 »

Добро утро!
Черпя ви за рождения ден на моето пате!
После ще се върна да чета, че трябва да бягам!
Лек и спорен ден на всички!


* FinishedCake.JPG (29.13 KB, 360x288 - видяно 1516 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1063 -: април 27, 2015, 08:08:23 »

Добро утро!

Аз тия дни не мога да стигна до форума. Все не остава време.  blush
Уж бях по-добре, ама май не точно. Още съм болна и кашлям. Събудих се в 6 и 30 от кашлица.  angry

Вчера си направихме една разходка до София. Уж трябваше да отидем и до зоологическата градина, но хората с които бяхме се отказаха в последния момент. Много тъпо.  nea В крайна сметка отидохме до The Mall, уж на шопинг, но си тръгнах само с един клин на цветя. smile

Гледам много нещо сте изписали.

Аз засега ще се включа само по темата за бебето и акушерката, а после ще ви дочитам.
Изгледах клипа, който се върти из интернет пространството и по-брутално нещо от това май не съм виждала.  Oh my ... Дори не знам как това малко същество е живо. Горкото детенце. sad  На едно място дори четох, че тая била обявена за невинна, но не знам до колко тази информация е достоверна. Детенцето получило анемия в следствие на боя. Не знам защо е нужно да се дават някакви имена на състоянието на акушерката. На видеото много добре се вижда какво е направила, така че е безсмислено да се търсят оправдания и да се твърди, че просто го била пошляпвала. Това ако е пошляпване, представям си какво е бой.  crazy Както и оправдания от сорта на това, колко часа смени карала и т.н. Аз не твърдя, че работата им е лека, но не е единствената с такова работно време. Ако всички доктори и акушерки изпадаха в такива състояния, не ми се мисли какво щеше да стане. Пък и от видеото много добре се вижда, че агресията й е отправена само към това бебе. Не знам, не знам, не знам.....
Това нещо наистина не трябва да се гледа от всеки, още по-малко от бременни.
Дано наистина бебчето да е добре и бързо да се възстанови от това, което е преживяло.
Никъде не чух да се говори за родителите. Какво правят те в този случай?


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: април 27, 2015, 09:09:18 »

Вчера гледах интервю с лекуващата лекарка на малкото в момента. И тя не каза много за родителите, само каза, че са били в шок и вече са станали част от екипа им. Каза, че всичко споделят и решават заедно относно здравето на бебето. И беше категорична, че травмите са такива, че със сигурност е имало насилие над детето  beating beating beating  Умишлено не съм гледала видеото... За такива престъпления съм за най-тежкото наказание - като в арабските страни  diablo И ме е яд, защо не вземем сега да се вдигнем майките на протест, иначе ходихме да кърмим в МОЛа....
Благодарение на Нанси, днес чакам пратка за цикламен тюл и дай боже да успея да скалъпя нещо подобно на пачка за миньонка, че с тия двете леви ръце  nea
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines