Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:13:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 265130 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 06, 2015, 16:24:26 »

always_and_forever, оо, мен най-редовно ме питат за децата и дали има кой да ги гледа, ако се разболеят. Рядко се случва да отида на интервю и да не ме попитат.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 06, 2015, 16:26:20 »

Не се ядосвайте, момичета. БТ съм ги зае..ала откак бях на 18. Работа се намира, здраве да е!  Good luck Работила съм и квалифицирана и неквалифицирана, и платена и почти неплатена, и държавна и частна, и в чужбина, и тук... Обаче БТ недейте чака да ви намери свястна работа и да намери ще е нещо дето най-вероятно няма да са намерили никой друг. Али, аз като съм с 3 езика най-малко да не мислиш, че кандидатствам за кой знае какви позиции - малък град, голяма безработица, малки деца и това е! Търпя заради милото, той като е доволен и се развива какво да ходим на друго място да гоним дивото.  Беше ми криво в началото, но го преживях...Просто се съсредоточавам върху харченето  funnytooth и ми харесва
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #227 -: април 06, 2015, 16:32:43 »

Фани кво работи мьж ти, че печели добре, да пратя и моя там? С радост бих харчила и аз  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 06, 2015, 16:38:53 »

Фани кво работи мьж ти, че печели добре, да пратя и моя там? С радост бих харчила и аз  Wink
Началник отдел в завод за стъкло - чуждестранен не български завод! Доживяхме и тия времена, като се запознахме беше новоизлюпил се инж. без никакъв опит. Година и половина блъскане за минимална, мани мани не искам да се сещам.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #229 -: април 06, 2015, 17:02:53 »

Хей сладурки, на мен ми поразмина малко,  дойде тв то. Оказва се че имало заповед на нам си койо министерство да се отрежат всички външни кабели на всички оператори и да минат под земята. Проблема в че не те уведомяват кога ще го правят и в случая някаква друга фирма взела че срязала и нашите кабели, а нашия блок чак след 5 месеца по програма щели да го заземявят... Тъпотия.. Дефакто имаше срязани кабели....

Миме, съжалявам че така са те разкарали напразно sad а ти умишлено ли с бюрото по труда действаш? През тези сайтовете търсиш ли работа? Въобще какво точно търсиш smile

Фани - напоследък и мен ме сърбят ръцете за пазаруване и само мрънкам на мечо хахаха
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 06, 2015, 17:18:19 »

Миленка, не че целта ми е именно от БТ да си намеря работа. Защо се записах - и аз не знам.  nea Нали уж нищо не губя, пък и знае ли човек от къде може да изникне нещо. Никакви надежди нямам, но така да ме разиграват, не ми харесва. Търся си работа, ако е възможно по специалността ми. Все пак не съм учила 4 години и сега още 2 за тоя дето духа, както се казва. Ако съм искала да стана продавачка (нищо лошо за всички с тази професия), нямаше да изгубя толкова време и средства за учение. Ясно ми е, че няма как веднага като завърша да си намеря добре платена работа, но все пак се надявам на нещо по-добро.
Явно трябва да търся нещо каквото и да е, докато си намеря това, което ще ми харесва.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 06, 2015, 17:25:17 »

Здравейте smile

Аз бях студенка, когато почнах да си търся работа и си търсех нещо почасово или на смени, за да мога от време на време и на лекции на ходя. И няколко пъти ми се случи на края на интервюто да ми кажа: "Ами ние редовни студенти, без опит, не назначаваме, ама много хубаво ви беше написано СВто и затова ви се обадихме"  crazy Често казано, не знам, както му харесваха на това СВ - напълно стандартно, и доста празно. Явно са получавали доста с правописни грешки.

Друго си е да си ваканция и най-добрата ти приятелка, също да има почивен ден. Няма такова бърборене дето му ударихме днес smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #232 -: април 06, 2015, 17:28:39 »

О, Фани, тук е голям град с голяма безработица. Ако намериш работа, е за малко пари с голямо работно време. Просто видях, че този се заяде и реших да го поставя на място Wink Нищо не съм спечелила от ситуацията, ама той да си знае beating
Мария, точно така трябва да се действа. Ако имаш възможност да избираш - избирай. При нас виждам как кандидатстват хора, работили 20 години като началници в завод. После закриват завода и остават хората без работа. И така почват - охрана, общ работник... Пълна деградация NO
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #233 -: април 06, 2015, 18:38:10 »

Дайте ми пробвана обикновена рецепта за обикновен кекс. Нещо, което се прави за 3 мин, с продукти, които ги има вьв всеки хладилник и което няма как да се прецака.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 06, 2015, 18:42:26 »

 inaxastra, ей сега ти давам:
•   3 бр. яйца
•   1 ч.ч. захар
•   75 мл олио
•   1/2 ч.ч. газирана вода или безалкохолна напитка по избор
•   1 1/2 ч.ч. брашно
•   1 пакетче бакпулвер
•   1 ванилия
•   смлени орехи
•   какао

Разбиваш първо яйцата със захарта, слагаш останалите продукти, плюс каквото ти хареса (може вместо орехи, да сложиш стафиди, можеш да добавиш някакво сладко, или пък намачкан банан - каквото имаш, в общи линии). И след това изсипваш сместа във форма за кекс/тавичка и печеш на около 180 градуса, примерно!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #235 -: април 06, 2015, 18:45:18 »

Газираната вода може ли да я заместя с прясно мляко?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 06, 2015, 18:49:36 »

Идеята е да е точно нещо газирано! Иначе може да пробваш със сода, бакпулвер и т.н. Но ако е газирана напитка - винаги става, а като сложа сода/бакпулвер - не винаги.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #237 -: април 06, 2015, 18:52:30 »

Нямам газирано вкьщи, а днес нали е празник всичко е затворено. Мерси много обаче, нека си я имам  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 06, 2015, 19:11:19 »

inaxastra ето ти една рецепта за кекс

5 яйца
16с.л. захар
16 с.л. брашно
1 бакпулвер
5с.л. олио
5с.л. мляко или вода
1 ванилия ( може и без нея )

Разбиваш хубаво яйцата и захарта. После добавяш всичко друго и пак разбиваш докато се разбие добре. В тава слагаш малко олио и после поръсваш брашно ( за да не се залепи ) изсипваш сместа, пожелание остави малко смес сложи 1 или 2 лъжици какао и шари как ти падне. Пече се до готовност на 160 градуса, аз проверявам с клечка за зъби. smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 07, 2015, 04:07:52 »

Добро утро,момичета!При нас е зверски вятър,та и студ и имайки в предвид това въобщеееее не ми се ставаше от леглото,но си дадох стимул,че тази работна седмица нали е по-къса и скоро ОТНОВО ще се почива. yahoo
Искам да помоля,ако някой е имал проблем със суха коса нека сподели какво е помогнало че моята вече немога да я търпя.
Що се отнася до БТ въобще им нямам вяра,веднъж бях стигнала до тях и то пази Боже...едно разкатаванеее,то чудо. crazy
Та стига съм дрънкала толкова рано и толкова много рано сутрин ами да взема да ви сервирам кафето и да бягам на работа!
tease
« Последна редакция: април 07, 2015, 04:16:01 от rosit@ » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines