Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:49:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239194 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1230 -: април 30, 2015, 16:37:14 »

Ей на такива т.нар. Продавач консултанти най им се дразня.  angry Ма глей си работата бе, кво се месиш в чуждата работа. При нас клиента никога не е прав за жалост. Ма що не им тегли една ...  Дълга  diablo а мен ме викаха да превеждам на едни шфейцарци в събота. Хем отказах, хем ми е криво сега  pardon значи от 2 колежки + моята заместничка толкоз не се намери кой да му се върже на шефа, не им д...е на хората, отказват си, а аз в болничен и пак ми е гузно и ако бях в града тогава пак щях да се съглася сигурно  sad ама по средата на почивните дни и то при последното ми ходене че влизам в 9тия, че и на сбор ще ходим -просто absolutely no chance  crazy ич няма да ма видят, както казват момчетиите!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1231 -: април 30, 2015, 16:38:18 »

Направо не знам как намираш време да готвиш  girl_impossible Шашкаш ме !

Това за традициите не го разбрах, какво точно не ти е наред?

Ало, ало, някой не говореше ли тук, че бил много смешен и на всяка дума си умирал от смях? Иначе вчера вечерта гледах Magic in the moonlight на Woody Allan и мнооого ми хареса  good

Бая контракции ме погнаха отпреди и се чудя дали да пия спасфон...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1232 -: април 30, 2015, 16:42:31 »

Инче, пояснявам - очакванията най-вероятно са майката или някоя от бабите да я омеси. Те тия сигурно си ръсят децата яко с мерудия  crazy Да ама традициите не са това което бяха, вече нито китки се крадат, нито се пие вода от менци, та само това остава. Малко й е работата и грижите, та и с това да се захване
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1233 -: април 30, 2015, 16:45:35 »

Ние със Свекс и Миленка основно коментирахме Ало, ало, на мен ми беше много забавен  pardon Аз не съм критерии, като цяло не харесвам комедии и разпускащи филми, струват ми се загуба на време  blush

Иначе, Мариолка, как така никой не иска да ти приеме поръчката. Такова нещо чувам за първи път, дори в Никай?  shok
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1234 -: април 30, 2015, 17:09:29 »

Абе трябвало момиче с двама родители да го замеси. Кой да занимавам сега питка да ми замесва crazy. Тони те не работят,  че нали е празничен уикенд. Поръчах онлайн от Ни кай и сега чакам потвръждение.

Ина ти пък готвене е силна дума, готвя нещо което само се готви. Сега не забравяй че Калоян е модерно бебе с всички екстри, стерилизатори,нагреватели шезлонг с вибрации и почти не иска на ръце. А и кухнята ми е нова с всички екстри така че съм улеснена. Имам съдомиялна и сушилня така че съм освободена от домакинска работа почти. А и три месеца гледах 24 kitchen та се научих на бързи рецепти. smile Пусни си Сексът и градът, аз сега го гледам по ТВ, винаги можеш да си помечтаеш за едни Маноло Бланик или Джими Чу, този сериал е винаги на мода. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1235 -: април 30, 2015, 17:16:38 »

И аз това гледам!
Маролка, в Ни Кай съм сигурна, че правят. А това за момичето с двама живи родители, аз го знам, че две момичета с живи родители ти държа кърпата над главата, ти държиш Калоян и някой ти разчупва питката. После тази бяла кърпа, в която преди това всеки слага пари за бебето, момичетата я връзват не много хлабаво, но не и стегнато /за да не е Калоян много стиснат или с широки пръсти/ и кърпата се слага на високо, за да порастне голям.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1236 -: април 30, 2015, 17:18:49 »

Сексьт и градьт го знам наизуст. Имам колекцията на двд и сьм го гледала много пьти на всички езици за разнообразие  girl_haha

Фани ме утрепа с менците  funnytooth

Аз знам момиче с живи родители да я разчупи, не знаех, че трябва и да я замеси. Нашата си я бяхме порьчали в хлебарницата. Едва сьм обяснила какво искам. Накрая получих нещо като палачинка от козуначено тесто и щях да припадна като я видях, ама нейсе…

Кви нагреватели има Калоян бе?  crazy

Едит: и се хвьрля над главата на майката и се нарича  good Много е яка тая традиция  heart heart heart

Присетих се и издирих питата на Марта, ето ви да се посмеете:

Така ми я дадоха



Така стана като й смених декора

« Последна редакция: април 30, 2015, 17:29:33 от inaxastra » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1237 -: април 30, 2015, 17:55:25 »

ем че хубава бе smile

Нагреватели за бутилки, че нали е модерен и цици не ще, само силикон, очаквам мис Плеймейт за снаха smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1238 -: април 30, 2015, 18:11:04 »

mariola85 много те обичам да знаеш  heart heart heart

inaxastra, Спомням си погачата на Марта. Тогава как една седмица само четях вашите приказни теми, да кажеш на Марта, че тя е любимата ми принцеса.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1239 -: април 30, 2015, 18:13:49 »

Ина, много готина трансформация си направила на питката, точно като по снимките по сайтовете за реклама на такива питки, браво.  good Те хората като не знаят, направили са каквото са могли. А за Марта и бонбоните се сетих за серията от "Отчаяни съпруги" (аз май в много ситуации се сещам за този серал), когато дъщерята на Бри забрани изрично на майка си да дава на детето й месо, защото семейството им е вегетарианци. Бри обаче даде на детето да изяде 2-3 хот-дога и то милото повърна всичко. Не се ядосвай, ако не е леля Здравка, все някога все някой ще е, опитай се сама за себе си да не го изживяваш дълго. Марта е умно, разбиращо и разсъждаващо дете още от сега, все по-умна ще става за напред и сама ще може да взима решения.

Мариолка, успех с питката. Дано ти приемат поръчката!!!

Рататуй, как е котето? Не го мисли толкова, то ще се справи и скоро волно ще си тичка около вас.

Тони, честито дипломиране, мила. Аз те видях с тогатаааа!!!  yahoo

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1240 -: април 30, 2015, 18:36:58 »

Ина, как я предекорира, изглежда супеп яко и професионално! Браво на тебе! Много уважавам хора, които където и да са запазват и спазват традициите си!
Мариолка, разби ме със снахата, той така и така ще е разбивач на сърца, пред вас опашка от плеймейтки ще има Wink
Наде, оправя се котката, сега сме се завили, направих пещера в спалнята и кой спи, кой наднича във форума. Скоро се надявам пак да тича по стената и да мяука сутрин, че иска да влезе при мен.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1241 -: април 30, 2015, 18:44:22 »

С риск да ми се смеете, какво е плеймейт?  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1242 -: април 30, 2015, 18:51:53 »

С риск да ми се смеете, какво е плеймейт?  blush

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D1%82

 beating

Инче ти покрай нас тук на какви неща се учиш smile нищо хем като идваш на почивка ще си запозната с всичко Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1243 -: май 01, 2015, 07:03:43 »

Най-правилния отговор е Златките и Николета Лозанова!  funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1244 -: май 01, 2015, 07:36:54 »

Хахахах, напомнихте ми - преди 2-3 г. мойте момчетии - тогава 9кл. се бъзикаха с това определение. "Плеймейт такъв" беше най-голямата обида - по-тежко от П...дал или Травестит  blum
Честит ви Ден на Труда! В чест на празника тая сутрин сме с прическа Чавдарче - 2 опашки с панделки!
Нас червеното знаме роди нииии  heart Комсомол, Комсомол ти летиш като соооокол  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines