Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 239802 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1065 -: април 27, 2015, 09:14:19 »

Добър ден, милинки smile

Фани, радвам се, че съм помогнала! Да покажеш после снимка на малката принцеса  girl_wink
Аз видеото нямам намерение да го пусна никога...Заслужава да попадне в "АД" от "Божествена комедия" на Данте Алигиери. Там във всичките кръгове да си стои...
Някой пита каква книга да подхване, може тази да разлисти.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #1066 -: април 27, 2015, 09:41:29 »

Момичета,има ли тук някоя от вас която да пише на англйски,Искам да ми помогне за един мейл.Нали ви казах ,че си поръчах обувки от един сайт,днес е третия ден ,а пише ,че доставката е до три работни дни.Не са ми се обадили ,но пък парите веднага си ги взеха.С моя ужасен английски разбрах ,че никой не говори български или италиански,та да се разбем,и  казаха да пиша мейл.Ако някой може да помогне, да каже, да напишем 2 реда на този сайт да питам ще видя ли обувки?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1067 -: април 27, 2015, 10:09:14 »

Писах ти на лични!
Ето ви за малко настроение - https://www.youtube.com/watch?v=5RyYPqdmqN4
Разплаква ме на всички езици, които съм я чувала  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1068 -: април 27, 2015, 10:38:29 »

Привет, у нас днес има ремонт. Нали ни гьрмяха постоянно бушоните и най-сетне слд 1,5 месеца чакане дойде електротехникьт. Чука, треска… направо е ужас. Ще свьрши чак следобяда  girl_impossible Мен и с тапи ми е трудно да работя. Тая седмица библиотеката за затворена за ванация и трябва да пиша от вкьщи, ще е ужас.

Иначе гледам само да лежа.

И ви чета между два написани реда. Така че не се пестете, пишете !!!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1069 -: април 27, 2015, 10:45:44 »

Да бе днеска всички са хукнали на някъде и няма никой!
Инче, ще трябва да потърпиш още малко, после поне проблема ще е решен.
Клипа с бебето много се издразних на една куха лейка от фб качила клипа и той тръгва веднага, не е ти да си го пуснеш. Еми аз ве искам да го гледам, а изведнъж докато разбера какво е и го спра видях няколко гадни секунди.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1070 -: април 27, 2015, 10:53:37 »

Малко тьпо се падна деня, ма то за мен май няма удобен момент  pardon
Да го оправи там и да заминава, че заради това бяхме преместили гардероба, който ни служи като стена, за да освободим контактите. И оттогава 1,5 месец така стоеше и процепа, за да се влезе в стаята беше сьвсем тесен. Все по-трудно минавах с корема и скоро нямаше да мога изобщо да стигна до леглото и щеше да се наложи да спя на стол в салона  insane

Днес затишие, да.

Мениант я няма отдавна. Какво ли става с нея?!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1071 -: април 27, 2015, 11:08:49 »

Аз съм в затвора. На вън 20 градуса, аз не смея да мръдна. Няма Лю Асансьор количката не смея да я вдигам заради секциото... Нищо поне гледката от терасата стана красива, зелено е и цъфнаха дръвчета...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1072 -: април 27, 2015, 11:17:48 »

Инче, извинявай, ама ми стана смешно как ще спиш на стол и като си представя как се мушкаш с корема през процеп. След няколко часа всичко ще е свършило и ще е история.
Мариолка, горките вие, да не можете да се порадвате на хебавото време на вън. Може скоро да го оправят и да излезнете на разходка с малкия бонбон. Вече няма ли кой да ти помогне?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1073 -: април 27, 2015, 11:22:37 »

Мариолка, развален ли ви е? Или вьобще нямате асансьор? Някакво средство за носене (шал, слинг) нямаш ли подрька?

При нас много гадно време. Днес не вали, но е студено. Здравка изведе Марта за няма и час и пак се прибраха да ми дуднат на главата. Уж сьм в Здравкината стая, за да мога да работя спокойно, ама като сме всички дома, то не може, все има нещо важно, за което да ме прекьснат. Слагам си тапите. А Марта явно студа я е вьхновил, пее си Jingle Bells.

Здравка ме ядоса е сега с една история за бонбони, ама дребни житейски проблеми. Това да ми е гайлето.

Рататуй, ама то гардероба повече от месец така стоеше, честно едва се промьквах  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1074 -: април 27, 2015, 11:50:06 »

От два три дни не работи, нищо ще изтрая. А съпружеското тяло типично по мъцки все още не е закарал количката на сервиз! Верно че работи доста и е скапан, организира ергенско парти, и плюс бебе, ама мрън все пак. smile Вчера горкия се ровеше цял ден по сайтове за стриптизьорки, вече му беше призляло да ги гледа хахах
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1075 -: април 27, 2015, 12:24:06 »

Привет от мен smile

Мариолка - със сигурност няма да резервираме сега, просто разглеждахме и ни осени идеята smile
Като каза за количката - какво стана с ремонта? Оправиха ли ти я? Какъв и беше случаят?

Ние попринцип нямаме асансьор и сме н 2ри етаж над партер - демек трети, та ще ми е весело да я качвам и свалям. Тя не е тежка, но все пак - количка ли да свалям, бебе ли да свалям...
Сега пера едни бебешки дрешки, които ми даде една приятелка и почивам...
Големи проблеми с тез моите крачета и днес ще ги оставя да си почиват...

Да питам - някой на Слави на концерта беше ли? blush Мен страшно ме е яд че не отидох, ама първо билетите свършиха за 48 часа още януари и второ - вече съм доста напреднала за такива мероприятия...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1076 -: април 27, 2015, 12:33:13 »

Здравейте!
Гледам хубавото време ви е повлияло и обичайните заподозрени никакви ви няма...
Ние приключихме с мазането и разместването. Не очаквах, че за два дни ММ ще се оправи, но сме готови. Оказа се, че е имало спешна нужда от всичко това. Гардеробите бяха супер плътно залепени за стената - даже нямаше перваз на паркета. Та сега имам 2 купчини дрехи с по малко мухъл по тях shok от гардероба на ММ. Явно са се опирали в гърба, а той в стената GROAN Поне ще се оправят вече нещата.
За сметка на цялата работа с дребната правихме големи разходки. По цял ден навън. Вчера обиколихме из гората. Преди 5 години от там не можеше да се мине. Супер страшно беше. Сега има хубави алеи, пейки, барбекюта, детски площадки, фитнес butterfly За деца е разкошно!
Мариолка, утре ТМ дати свали количката в колата. Поне само бебчо да носиш. Язък, в това време вкъщи не се седи!
Последно, че не мога всички теми да обхвана. Мислех да не гледам клипа с акушерката. Обаче реших друго. Ще го гледам! И то не за друго, а да знам какво не трябва да се прави. В моменти на афект човек прави неща, които не са присъщи за него. Масово гледаме бой по детските площадки. Най-"нормалното" е да видиш някое дете да яде бой по дупето. Затова ще гледам проклетия клип и един ден ще знам, че не може да се удря човек, който е беззащитен. Хубаво е да си намираме отдушници, за да не трупаве вътре простотия и агресия. Тя е вредна и за нас, и за другите около нас.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #1077 -: април 27, 2015, 12:48:38 »

Виви - минавай по-често, как е Формулата следиш ли я? Фил поръча специално нов канал на кабелната и като лудите става в неделя в 7 да я гледа crazy Не го разбирам - да се лишиш от сън заради нещо, което дават по ТВ, но всеки си има своите си особености... Моля те кажи че ти поне не си толкова луда ... или бъркам...

Относно тези национални срещи - звучи интересно, я тези с повечкото опит да вземат да разкажат за какво иде реч... give_rose

 blush blush blush Миленка, преди да родя, сме ставали и в 5 да гледаме формула в неделя, че мъжа ми и в 4 е ставал, че да има палачинки до 5. Wink

Уникална тръпка беше, сега е малко по-различно, защото не бих си жертвала съня за нищо на света, имам други приоритети, но все още гледаме формулата, записваме я и си я гледаме като имаме време. Ние гледаме само Sky F1 имат страхотни коментатори. smile

За националната среща имаше тема някъде, ето я:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36322.0.html

ама като гледам кога е почната може и да сме закъсняли, че аз се надявах да е пак юни, за да можем да дойдем. sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1078 -: април 27, 2015, 13:30:23 »

И аз съм тук smile

Тази седмица ще съм на работата и мисля да се пробвам да си преведа едни материали от френски, така че Ина, постоянно ще си мисля за теб  girl_wink

На въм може да е 20 градуса, ама в къщата си е хладно и съм си облечена като през зимата. Онзи ден се чух с кумата ми по скайп и тя ме пита да не съм на Северния полюс lol мислех да изляза на двора или на терасата, ама то от Витоша още си духа студен вятър, да само се любувам на гледката през прозореца smile

mariola85 и  milenkata, сега като говорите за асансьори и колички се замислих за нероден Петко един вид - мен като ме е срах от асансьори и си ходя по стълбите до 8 етаж, един ден като има бебе какво ще правя  crazy lol

Виви и наште да големи фенове на Ф1 и стават рано да гледат. Ти ходила ли си наживо да гледаш. Наште ходиха в Истамбул, когато имаше кръг там и много се бяха изкефили.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1079 -: април 27, 2015, 13:36:37 »

Панда ако имаш нужда от помощ, свиркай !!

Мен нещо много ми ид тия дни. Хем тоя случай с акушерката, покрай който четох много кошмарни истории, хем сега си обменяме с колежките докладите от стажовете, за да се коригираме взаимно и като четох на едната много се разстроих. Някои деца какво преживяват… а аз сьм седнала да се кося Марта днеска 3 бонбона ли е изяла или 5  huhhuh.gif  Кьм това физическите ми неразположения, бе .. тьпо.

Панда няма да се косиш, врьзваш си един шал и караш без количка. Вьзможно е  good
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines