Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 19:13:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 10 част  (Прочетена 124880 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 04, 2015, 13:11:50 »

В крайна сметка организатор, независимо дали е гост от по-близките ти или човек, на когото си плащаш, трябва да има, който да следи за всички тези тънки моменти с изнасянето на храната, алкохола и в общи линии да е човек за горещи въпроси. Няма за всяко нещо управителя да идва при булката я  crazy

След като са разграфени по определен начин самите торти, никой уважаващ името и ренемето си ресторант (персонал на подобен ресторант),. не би направил селянията да нареже тортата по друг начин. Още по-малко, ако са предупредени и има човек, който може да хване този проблем венага..
Не знам в какви ресторанти сте попадали, но тези хора организират и други събития след вашата сватба и всеки отрицателен коментар им вреди на имиджа.. Стегнете се малко, никой няма да се заниамава да ви яде 10-те парчета торта с риск да се заложи името на хотел/ресторанта.. Ако не е разграфено, може да се направи това с по-малките парчета, но пак няма да сложат парче като вестник  nea

Едит: Миме, при тебе е друго.. Във Враца съм виждала всичко.. Пак в Хемус са по-малко вероятни тези изцепки  good
« Последна редакция: юни 04, 2015, 13:13:53 от alexandrova_90 » Активен
Elvira_16
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #166 -: юни 04, 2015, 13:17:01 »

Я! Малко здрав разум! Права си Александрова! Явно се побърквам  crazy  Една торта да му се не види, все едно бъбрек ще ми взимат   blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 04, 2015, 13:22:34 »

Честно казано досега не бях чувала за разграфяване на тортата. Щом има и такъв вариант това е супер. smile

Тони, дано да имат съвест тия хора и най-вече за реномето си. Не съм за 10 парчета торта, но както се казва, важен е жеста. Иначе за алкохола съм абсолютно сигурна, че ще хвръкне на някъде.  pleasantry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 04, 2015, 13:27:16 »

 Offtopic Вие не ги познавате барманите в Хемус, бе Миме.. Единия ми е съсед, ще му кажа добри думи, ако той е на смяна  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 04, 2015, 13:36:52 »

 Offtopic Добре Тони, разчитам на теб blum И ние уж познаваме управителя, пък ще видим  nea

По между другото още си нямаме тортааа.  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #170 -: юни 04, 2015, 13:47:56 »

Я! Малко здрав разум! Права си Александрова! Явно се побърквам  crazy  Една торта да му се не види, все едно бъбрек ще ми взимат   blush

Хахаха ама наистина много сте се напрегнали за тия торти smile Аз съм спокойна за моя ресторант, дано ми е оправдано спокойствието smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 04, 2015, 13:50:10 »

Ами по принцип така е по-добре. Аз съм се примирила с този факт и не ми пука много. Просто стана на въпрос, та затова се включих. В крайна сметка, каквото-такова.  blum
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 13, 2015, 07:15:26 »

Ние категорично не искахме фондан. Спряхме се на торта Рафаело от сладкарница Мон Шери - Пловдив. Лека е и е много вкусна. По описание е "какаов блат,кокос в ликьор,бял шоколад,ванилов крем".  Ще бъдат 7 малки торти на спираловидна поставка, ще си изглежда както изглежда по принцип - чисто бяла, като ще имаме декорация с естествени цветя - лавандула. Нещо такова: http://www.prestonbailey.com/files/2012/09/lavender-cake.jpeg
Тортата е много красива и оригинална! Как върви цената на парче при тях?
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #173 -: юни 13, 2015, 11:05:08 »

Цената е 2,20 на парче. В нашия случай доплатихме само 20 лв за декорацията - толкова струваше лавандулата. Може да видиш крайния резултат в моята тема. Тортата беше много вкусна! Освен това ни я доставиха в ресторанта в желан от нас час. Останахме много доволни от Мон Шери!
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #174 -: юни 19, 2015, 22:29:35 »

Момичета, аз имам нужда от помощ.
Спрели сме се на тази торта http://prikachi.com/images.php?images/801/8182801z.jpg

Обаче не знам къде могат да ни я направят. Става въпрос за София. Не знам дали е сложна или проста за изработка, ако сте виждали някъде, споделете.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юни 20, 2015, 08:58:12 »

Тортата е много красива, все по-популярна е тази визия.. Пускаш на имейлите на 10 сладкарници запитвания и ще разбереш, кой и срещу каква цена ще я изработи  pardon
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #176 -: юни 20, 2015, 09:04:38 »

Благодаря ти , Александрова!
А понеже аз от доста време не съм си в България и се сещам за Росита, Лагуна, Неделя и още една-две, би ли ми казала няколко добри места, с които да започна?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 20, 2015, 09:16:39 »

Коментирани са много пъти:
1. Тита кейк
2. Лагуна
3. Гаврош
4. 100 грама сладки
5. Пчела
6. Росита
7. Торти Чочко


Неделя, аз лично не бих ги използвала, но можеш да пишеш и на тях..
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 20, 2015, 09:18:22 »

Предлагам също и Didy's. Точно вчера гледах на фб страницата им подобна торта give_rose
Активен
winter_sun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #179 -: юни 20, 2015, 09:37:31 »

Благодаря момичета  give_rose
Захващам се веднага!

Ще си редактирам поста, да не пиша по 100.
Писах сега на Didy's и ми отговориха, че цената е 5,50 на парче  sad
Или аз съм скъперник, или не знам. Но тази цена ми се видя много висока.
« Последна редакция: юни 20, 2015, 09:53:04 от winter_sun » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines