Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:57:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 10 част  (Прочетена 124510 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 25, 2015, 21:58:56 »

Супер се е получило, трябваше да я оставиш като изненада за ТМ  Bravo tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #31 -: април 25, 2015, 22:19:10 »

Александрова не, не съм позната на Лили хаха smile Всъщност с моята торта се е заела лелята на ММ (която го играе свекърва, поради липсата на родители на ММ), защото тя е колежка с въпросната сладкарка, така че аз имам грижата да си избера само модел smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 25, 2015, 22:39:27 »

Супер се е получило, трябваше да я оставиш като изненада за ТМ  Bravo tease
Той душата ми извади за тая фигурка, толкова сол ми три на главата, че видиш ли, не съм се наканила да я поръчам и е свършила. Но съм доволна, защото това, което харесахме първоначално имаше и синьо и зелени кенчета и какви ли не цветове, дето ми идваха too much, ама викам си, хайде... ще му оставя да се вихри с тортата. Пък то, сега стана много по-добре, направих си го само с лога, без герои чудовища с боздугани crazy
http://www.ebay.co.uk/itm/GAMER-Funny-Wedding-Cake-Topper-Bride-Groom-Gamer-LAPTOP-Grooms-Cake-/141620802233?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20f941f2b9
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 26, 2015, 10:18:55 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth Оле тая фигурка много ме кефи ! ахахахахха
Аз искам нещо ей такова , но още не мога да си намеря да е като хората - и двете човечета да са с тъмна коса и да са направени в хубави пози , не изсухлени някакви хахах  



А някой случайно да е виждал фигурки забавни примерно с автомонтьор или кола или нещо такова ? И без това се чудя , моя побъркания мъж дали няма сутринта преди сватбата да иде да поработи малко в гаража.. той е работохолик направо хахах
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 26, 2015, 10:25:41 »

http://www.ebay.co.uk/itm/AUTO-Mechanic-Groom-Mercedes-CLK-GTR-Silver-CAR-Funny-Wedding-CAKE-TOPPER-/141620802236?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20f941f2bc

Теди, тази е от същия продавач, от който исках и аз да поръчам, но цената е убиец....
За това и се хванах сама да го правя, ако ти се занимава, може да се измисли. Мен Джоси още в началото ме навиваше да я направя, аз категорично отказвах, ама като я почнах, видях че не е толкова трудно. В крайна сметка моето момче много настояваше за нея и нямах избор, пък и еше нещо различно от стандартните.
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 26, 2015, 11:30:30 »

 shok Как така я правиш сама ?!?!!??!?!  shok shok shok shok
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 26, 2015, 11:55:21 »

Ами купих си едно блокче бяла глина, за 1.70 от JUMBO и си оформих нещата, след това ги лакирах с лак за нокти /в моя случай - черен/. В моята фигурка още не съм добавила кенчето с бира и слушалките, но те съхнеха още вчера. Иначе поръчах готова фигурката на младоженците - http://www.ebay.co.uk/itm/BRIDE-AND-GROOM-FIGURE-WEDDING-CAKE-TOPPERS-HAND-PAINTED-CAKE-DECORATIONS-/271631005026?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3f3e783562 и само добавих останалото, в твоя случай може да купиш една количка и да я сложиш. А иначе, аз преди да се захвана, бях намерила една фирма във Варна точно, тя щеше да ми я направи.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 26, 2015, 19:26:54 »

Cerise  Bravo Bravo Bravo видя ли, че можеш, много добре се е получило  good
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 26, 2015, 19:41:42 »

Изумихте ме !  shok Изобщо не мога да се наема да правя гуми и инструменти от глина ! Толкова ме няма в ръцете, че идея си нямате! Вижте , нещо на фотошоп да се прави - аз съм човека , но не и ръчен труд ! biggrin
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 26, 2015, 20:23:06 »

Теди, аз понеже се зарибих да се занимавам мога да ти кажа следното, ако ми остане време, мога да ти направя. Ти си гледай и си търси, защото аз не обещавам, но може да я направя и като се прибера за сватбата да ти я донеса, защото може и да се счупи, ако ти я пратя. И ако ти хареса... можеш да си я използваш smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 26, 2015, 22:08:53 »

CeriseOh my ... Сериозно ли ?! Аз днес реших - официалната сватбена торта ще е без фигурка , вероятно с цветя отгоре , но така или иначе ще се поръча и една малка , само с бял фондан, неукрасена. Мисля ако намеря такава закачлива фигурка да я сложа на малката торта и да е изненада за младоженеца. Ако се навиеш само мия снимаш и накрая ми казваш колко ще ми струва удоволствието smile че те наистина са на безбожни цени ..
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 26, 2015, 22:59:37 »

Абе аз ще ти я направя за подарък, ако я направя, щото сега съм на такава вълна и ми се занимава, ама не смея да не те подведа, за това казвам, че не обещавам.Но, ще се постарая.  Щото имам за мен да правя още нещица, но пък и доста отметнах от рано, та може и да си търся занимания накрая...  danceg
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 27, 2015, 19:44:01 »

За подарък и дума да не става ! Ако отделиш време и труд за нещо такова ( вярвай мен ми изглежда ужасяващо сложно,като си знам левите ръце ! ) аз със сигурност ще отделя парички и ще си платя ! Хич дума не може да става за подаръци!
А ти изобщо не се чувствай задължена да правиш нещо такова ! Направо не ми се вярва, че изобщо ми предложи !
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 28, 2015, 07:39:42 »

Момичета, аз малко да ви кажа от гледната точка на човек, който на ден отговаря на десетки запитвания... Няма сладкарница, която при положение, че дадете стандартната фигурка, която искате за топер на сватбената торта, да не може да ви направи допълнителните фигурки, които искате. Това не бива да ви оскъпи тортата с нито лев, над цената.. Все пак тортата е декорирана, което включва не само обличане с захарно тесто. Другото,което е в сладкарницата ще ви направят всичко ядливо, та може след като й се нарадвате, най-демонстративно да изядете монитора с играта и да кажете на всички, край свърши се с геймърството или нещо от сорта, свръзано с вашата идея  pardon
Активен
stylewreck
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #44 -: април 28, 2015, 09:45:05 »

От Гаврош ми отговориха, че транспортът на тортата до Равно поле ще струва 150 лв!!! МИслих да ги питам дали не е typo и да са сложили нулата по грешка..!!! wtf
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines