Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 18:53:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 146968 пъти)
 
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #480 -: май 10, 2015, 18:41:29 »

Уфффф днес направихме по-дълга разходка в морската и се чувствам много изморена, че и корема се стяга доста често... Не са болезнени (поне за сега) контракциите и дано и не станат  girl_impossible Все ми се иска да си дочакаме края на месеца.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: май 11, 2015, 08:05:11 »

Ей, Мамче, не се преуморявай! Дано всичко е наред при теб, но и да родиш, вече ти е време дето се вика. Аз нямам контракции още, тая свдмица си пазарувам каквото трябва, стягам багажа и чакам. В събота пък сме канени на сватба, на 90 км и технически ще съм влязла в 9тия, макар и само 2-3 дни. Да ходя ли?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #482 -: май 11, 2015, 08:22:02 »

Фани аз лично бих пропуснала пътуване - и с двете бременности последните 2 месеца спрях да пътувам и бях казала който иска да ме види да дойде на гости. Но мен и двата пъти контракциите ме почнаха по-раничко, от друга страна пътищата ни са ужасни (дупка до дупка), а шофьорите бих казала несъобразителни (повечето). Ти ако се чувстваш добре и пътя е читав реално не виждам проблем да не отидеш.
Желая слънчева и усмихната седмица на всички  Girl_hide
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 11, 2015, 09:41:39 »

Ей, Мамче, не се преуморявай! Дано всичко е наред при теб, но и да родиш, вече ти е време дето се вика. Аз нямам контракции още, тая свдмица си пазарувам каквото трябва, стягам багажа и чакам. В събота пък сме канени на сватба, на 90 км и технически ще съм влязла в 9тия, макар и само 2-3 дни. Да ходя ли?


90км не са много. Аз ходих в началото на 9тия месец до София (значи към 100км) и то с автобус, луда глава! По едно време ме хвана шубето и си викам "ако стане нещо...", пък после се замислих, че не съм в дивата пустош, има болници, таксита, мъжа ми за един час е при мен и т.н. Както се чувстваш ти, сама прецени според собственото си тяло  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: май 11, 2015, 09:52:35 »

Фани, ти най добре знаеш как се чувстваш. Аз лично спрях да пътувам още в седми месец, защото се притеснявам. Но си мисля че ако си добре , а ти си доколкото знам, няма да е проблем. Особено ако отиваш в голям град и ако пътя не е лош. Забавлявай се.
 мъжът ми вчера най сетне извади количката от тавана, както и дрехите от Ники. Установих че има цял огромен чувал с дрехи 1 до 3 месеца. Всички са бежави и бели , страхотно хубави и нови. Само дето купих нови дрешки , но то си ми беше мерак.
Някак си като знам , че имам дата за раждането и ми е доста по спокойно. То не че е гаранци,  че няма да е по рано, но засега нямам признаци.  
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 11, 2015, 11:09:55 »

Добър ден , успешна и усмихната седмица на всички ви желая.
Фани ако се чувстваш добре и нямаш контракции , не виждам проблем да отидеш. Аз на близки разстояния си ходя , но последно в 7м пътувах на около 200 км.
Мамчета някоя от вас която пие АП и го спряла има ли проблем после? Днес трябва да го пия последно, но нещо кръвното ми започна да се вдига  и въпреки че пия  Допигит  снощи беше 145/95, краката ми се надуват много , но преди десетина дни като правих изследвания всичко беше ок. Даже вчера си пробвах чехлите които си взех за болницата и не мога да вляза в тях. Притеснявам се че след като го спра ще се вдигне още , защото имам стегнати артерии на матката и това се очаква.
Вчера пък излязохме към  Кауфланд и изведнъж в магазина ме заболя стомаха и кръста , даже мислех да звъня днес на доктора, но вече сутринта ми отмина кръста и за сега мисля да пропусна. А следващата изненада ми дойде като видях сутринта че съм свалила 1.5кг , а уж не се храня по малко.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: май 11, 2015, 12:55:54 »

plamak_  много жени свалят по 1-2 кг в последния месец  Wink Това не трябва да те притеснява. Виж отоците и кръвното са си притеснителни и заради тях бих звъннала на доктора. Как пиеш Допегита, по колко? И защо сега ще спираш АП (предполагам аспирин протект? ) ?  give_rose
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: май 11, 2015, 13:28:39 »

plamak_  много жени свалят по 1-2 кг в последния месец  Wink Това не трябва да те притеснява. Виж отоците и кръвното са си притеснителни и заради тях бих звъннала на доктора. Как пиеш Допегита, по колко? И защо сега ще спираш АП (предполагам аспирин протект? ) ?  give_rose
Назначен ми е 2 по 1 Допегита ,  а трябва да спра Аспирина , защото той разрежда кръвта и трябва да го пия до края на 36 г.с., рисковано е да се пие повече . А за отоците и кръвното знае доктора, но изследванията ми винаги са били добре  и явно е от напредването на бременността отоците, кръвното е един два дни добре , после се вдигне ей така , после пак е добре и се чудя дали сега като спра  Аспирина изобщо ще ми действа тоя  Допигит.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: май 11, 2015, 14:13:39 »

Пламък мери си кръвното поне 3 пъти дневно и ако е високо веднага се обаждаш на лекаря. Щом така са ти казали , ще изпълняваш. Просто повече внимание. АП не сваля чак толкова много кръвното.щом си пиеш и друго лекарство.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: май 11, 2015, 14:37:01 »

Аз от 3м пиех и от много по рано ме предопреждаваха че може да  вдигна и успях да го задържа до сега , за това си мисля че много важна роля изигра АП, може да греша
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: май 11, 2015, 16:18:27 »

Не знам, според мен при нужда може да се вдигне дозата на Допегита за да компенсира спирането на АП. Имали сме жени в отделението дето го пиеха в тройно по висока доза от това, което ти пиеш .
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: май 11, 2015, 16:29:53 »

Днес вдигнах 150/100, увеличиха ми го 3 по 1 и казаха че ако утре не е по ниско ме вкарват в болницата.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: май 11, 2015, 17:59:25 »

Днес вдигнах 150/100, увеличиха ми го 3 по 1 и казаха че ако утре не е по ниско ме вкарват в болницата.

Стискам палци да се нормализират нещата  good
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #493 -: май 11, 2015, 18:52:30 »

Стиснати палци и от мен good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: май 12, 2015, 07:39:59 »

И от мен
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines