Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:57:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни 2015  (Прочетена 143549 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 30, 2015, 12:38:28 »

Честито! Да е жив и здрав малкия и бързо да се напасвате! А ти си голям герой!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #391 -: април 30, 2015, 12:41:38 »

Честит син! give_rose Все пак запазихте името Wink Браво на теб! Такова голямо бебе не се ражда лесно. Най-важното е, че сте добре. Ще се справиш с рутината, ще си влезете в график, но иска време. Гледай ти по-бързо да се възстановиш, щом има и кой да помага.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #392 -: април 30, 2015, 14:26:49 »

Браво Грета! Ти си герой! Честит Даниел!  За коликите даваш ли нещо освен чай? Там няма ли капки за колики със симетикон? Друго потърси възглавничка с черешови костилки, или заропляйте му коремчето със сешоар или топла пеленка. Сега се сетих има Инфакол в Англия за колики и много го хвалят.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 30, 2015, 16:14:51 »

Честито, Грета! Да ви е жив и здрав! Радвам се, че всичко е протекло добре при вас!  Bravo на теб - голям юнак!
И аз бях на ЖК преди малко - по прогнози на доки и ние ще сме: Хубаво нормално бебе около 4 кг.  shok кое му е нормалното? То баш си е едро. Ма и аз не съм дребна, та не се плаша. Най-сетне съм качила 1 кг и аз. Че от 2 м. не мърдаше стрелката. А да не забравя най-важното - обърнал се е главично!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 30, 2015, 20:45:31 »

Грета честито  give_rose Съжалявам за тежкото и дълго раждане, браво че си се справила така мобилизирано и смело !! Браво!


Фани чудни новини и от теб. За размерите не се тревожи, според моя доктор бебо също до термин щеше да достигне около 4кг, но пък виж че се роди 10 дни преди термин с прекрасни размери (почти 3400), та не се знае кога точно ще се роди и колко ще се роди.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #395 -: май 01, 2015, 07:10:02 »

Честито бебе Даниел,Грета!Да ви е здрав,щастлив и много обичан! heart
Толкова ми напомни за моето първо,също толкова дълго и трудно раждане.Ама сега се чувстваш по силна нали?А и виж второто ще е къде къде по леко girl_wink
За рутината има време,така е в началото,особенно с първо брбче!Всичко ще си дойде на мястото!Важното е,че вече сте си заедно у дома!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #396 -: май 01, 2015, 08:20:00 »

Грета честито и от мен  give_rose Да е здрав, щастлив и много да ви радва smile Бързо да влезете в ритъм!
Фани браво, че вече е главично бебето Bravo За размера - с първото бебе прогнозите бяха минимум 3500, а тя се роди преносена 3 дена 3200. Така че не се настройвай и шашкай предварително Wink
То и сега прогнозите са такива - щом сега е 2900 значи щял дундьо да се роди минимум 3400-500. А да видим  girl_wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 01, 2015, 08:34:37 »

Каквото такова, да са живи и здрави, пък те мъничките бебета много бързо растат и стават топчета. Каката като родих беше 3700, а имаше едно същия ден 4600  crazy след 2-3 м се срещаме - нашата беше го надминала. Аз не се плаша дори и едро да е, защото на това мойто тяло до 4500 би трябвало да родя без особени проблеми. Дано познатата стажантка успее да дойде като раждам, ще съм по-спокойна. Оная вечер с моя доки са израждали лицево предлежание, постреснала се е обаче се е справила!  Bravo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 01, 2015, 08:51:10 »

Боже, миналия петък по това време вече ми почваха едва едва доловимите контракции lol Ох, бързо минава времето   heart 

Още не мога да повярвам, че имах такова приятно и леко раждане, че всичко толкова си дойде на мястото. Дори ниския хемоглобин дето лекувам цяла бременност, като ме приеха и ми взеха кръв - 124 !
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #399 -: май 01, 2015, 09:15:44 »

Гери определено времето минава мнооого бързо. Все едно вчера се роди Невена, а сега вече ще се ослушвам за признаци за раждане на бебока ...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #400 -: май 01, 2015, 14:32:43 »

Пънки, нали ти писах за кожните истории... Сега се сетих още нещо. Аз съм го писала и преди, но може да не си обърнала внимание. При второто ми секцио моят лекар беше изрязал излишната кожа и белега от първото секцио. Сега имам там само един белег. Нищо не ти пречи да говориш с опериращия те лекар и да му обясниш малко за женската суета Wink Така де, млади сме и не сме за изхвърляне още. Дано имаш късмет и да попаднеш на човек-естет!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #401 -: май 04, 2015, 07:49:41 »

Добро утро момичета  smile Къде се изпозагубихте?
Днес нещо мен ме боли кръста, но то вече си е нещо нормално де. Иначе като цяло последните няколко дена се чувствах много добре -  никакви болки и оплаквания. Е само киселините си ме мъчат ...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 04, 2015, 08:29:59 »

Аз съм тук, но няма какво да отчитам. Ходя като съдрана, ям по малко, спя по много и така. Ще почна да пера дрешките, установих, че нямам кошница за кола и сега се оглеждам за нова. Почнах да купувам нещата от списъка за болницата. Хем ми се иска да се роди предк термин, хем искам да си седя все така бременна  pleasantry
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #403 -: май 04, 2015, 09:10:34 »

Хем ми се иска да се роди предк термин, хем искам да си седя все така бременна  pleasantry
Оххх и аз така на моменти - хем да се свършва, хем има до термина още време.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 04, 2015, 14:22:19 »

Айдееее, честит Виктор на Пънки! Още едно бебе ни се роди, скоро ще преименуваме темата на родени април, май, юни. Предлагам да продължаваме да си пишем в обща тема и след като родим. Не всички имат време да пишат и четат в индивидуалните теми, а за кратки въпроси, отговори и отчети мисля, че тези теми са много полезни. Как мислите?
Много се разхождам тия дни и колкото повече ходя толкова повече ми се ходи  tease
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines