Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78149 пъти)
 
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 23, 2015, 10:37:40 »

Аз гостите ми не искам да ги коментирам направо !  diablo  angry Вчера ми се обади едно момиче с , което сме израснали заедно , познаваме се от 25 години.Цял живот заедно ! Минали сме през каквото се сетиш -  радости , тревоги и т.н. Вчера ми се обади и започна да ми обяснява , някакви пълни глупости за сватбата !  crazy Накрая след като успя да ме вбеси докрай и казах , че днес ще чакам да ми се обади и да ми каже дали ще идват или не !  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 23, 2015, 10:44:15 »

Не искам да си представям колко ти е неприятно.. То, хората са казали, че и за добро, и за лошо все ти трябват хора и приятели.. Много е жалко, че в днешно време хората са по-склонни да ти помагат в лошо, може би водени от съжаление, не толкова, че искат да ти помогнат.. За хубаво всеки си казва, не е кой знае какво.. Дори, аз съм така понякога  nea NO Не позволявай на нищо и никой да помрачи вашия миг, защото ще отмине бързо и ще ти се иска да си гледала малко по-отгоре на нещата, а да си се забавлявала повече  give_rose
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 23, 2015, 10:54:54 »

Аз не мога да приема обяснение :"Ами защото съм бременна , няма смисъл да идваме за 1-2 часа !"   shok 
А знам , че проблема не е в това !  huhhuh.gif nea
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 23, 2015, 20:23:40 »

Аз от сега се опитвам да се настройвам, че ще има доста недошли, което ще ме разочарова.
Но... в крайна сметка, най-важните са там. Вие и родителите ви. На-силните събития в живота са най-голямото сито за хората. До събота имаш буквално часове, няма смисъл да се ядосваш.
На една част от хората парите са проблем, на другата - инертността.
Погледни си роклята, разгледай малко стари снимки, пий едно вино и помисли, как в неделя, този разговор ще ти се вижда толкова нелеп...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 23, 2015, 22:41:49 »

Вили, остана съвсем малко до един от най-хубавите дни в живота и на двама ви! Мисля си, че всяка една булка изпитва тези чувства, които и ти в момента. Нормално е да се притесняваш за много неща.
Аз също мисля, че това е Вашият ден и на никой друг. Не позволявай на странични хора да ти развалят настроението. В крайна сметка, който иска да е до теб в този ден, ще бъде. Всички имаме големи очаквания към другите и затова накрая оставаме много разочаровани. Мислим си, че щом ние не бихме постъпили по този начин, това означава, че и другите няма да го направят. За това сме различни хора.
Успокой се! Наслаждавай се на оставащите часове до сватбата ви, защото съвсем скоро ще ти бъде мъчно, че всичко е минало и няма какво да организираш. Дори, сигурно ще искаш да си отново булка.
Тези моменти са един път в живота и затова трябва да ги свързваме само с положителни емоции. smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 24, 2015, 10:12:26 »

От снощи родителите ми са при мен и си поговорихме .Олекна ми малко за тези неща. smile Днес денят отново се очертава да е пълен екшън .  Girl_hide Не знам как ще издържа още един такъв ден !  pardon  Днес ще ходим до ресторанта да занесем алкохола и другите работи.Добре , че обичам да си правя списъци за всичко , та това много ми помага. Разделила съм всичко за определените места и днес само ще направя проверка за последно да не би да съм изпуснала нещо !  good Днес имам и да украсявам кумското пиле , ще видим как ще го докарам !  pardon А пък довечера имаме да надуваме 100 балона !!!  girl_impossible  funnytooth   
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: април 24, 2015, 14:13:26 »

хаха smile Успех с надуването, ще бъде забавно smile Ако ги надувате с хелий ще ви е съвсем весело Wink Но като те слушам за притесненията ти почвам да се притеснявам, че не се притеснявам (страшно изречение :Р ) То аз имам време де, сигурно и аз ще изперкам 1-2 дена преди това... Всичко ще ти мине толкова бързо, ще се чувстваш най-щастливата жена на планетата, особено щом погледнеш съпруга си (тогава вече ще го наричаш така  Bravo ), въобще няма да забележиш, че някой не е дошъл. Тъпо е от страна на твоята приятелка, надали вчера е разбрала, че е бременна, можела е да ти каже, че с големия корем няма да й е комфортно, за да не предвиждаш куверт. Аз също си имам бременна приятелка, но тя е мн мн бременна, даже си мисля, че ще се обеби преди сватбата smile Иначе терминът й е 5 дни преди това, но каза, че ако не е в болницата, ще дойдат поне за малко да ни уважат smile Така че кажи й, че си струва да дойде за 1-2 часа... Ако наистина е важен и необходим човек за теб в този момент smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 24, 2015, 14:23:24 »

Лелел, vstambolska , утре е големият ден! Пожелавам ти всичко да мине по един приказен начин, да се избавиш още днес от всички притеснения и да се насладиш напълно на случващото се Wink))  give_rose give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 24, 2015, 14:26:53 »

Ой, финалниии метрриииииииииии smile Душице, релакс днес, ще спазите ли традицията да не спите заедно с ТМ днес или не?  yahoo
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #219 -: април 24, 2015, 17:08:49 »

Вили, пожелавам ти да си прекараш остатъка от дена с положителни емоции и най-вече с нетърпение, еуфория и пеперудки в стомаха при мисълта за утре smile А утре да бъде поне толкова хубаво, колкото си си мечтала, макар че съм сигурна, че ще е по-хубаво!
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #220 -: април 24, 2015, 20:09:02 »

Вили, остава още малко до щастливия ден smile Пожелавам ти да си изкарате незабравимо. Не се ядосвай за нищо, а се наслаждавай на момента. Всичко ще бъде приказно  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 25, 2015, 00:09:35 »

И...броихме, броихме на обратно и дойде 25.04.15!!!
Честит сватбен ден!   weddingday
Бъдете щастливи, бъдете красиви, не само днес, а правете живота си красив всеки ден.
Глезете се, учете се, обичайте се и свиквайте да ви наричат Семейство  twohearts
Носи си новата фамилия с кеф и ентусиазъм и винаги се връщайте там, от където сте тръгнали.
Очакваме те скоро с разказ.
« Последна редакция: април 25, 2015, 00:25:27 от Cerise » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 25, 2015, 07:29:16 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
 weddingday weddingday weddingday


* Frame-431.jpg (42.93 KB, 711x475 - видяно 105 пъти.)
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 25, 2015, 07:33:27 »

Добро утро момичета ! Благодаря за пожеланията . Имам време да изпия чаша кафе преди фризьор.  insane
Малко времето ме притеснява , но пък ще ни върви по вода !  yahoo yahoo yahoo yahoo Пожелавам ви приятен ден , а утре ще се включа с разказ!   blush  LOVING Сватбаааа weddingday
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 25, 2015, 07:39:28 »

Успех и много положителни емоции днес, забавлявай се  chee Makeup bouncinggirl bounce Dance
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines