Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:13:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78912 пъти)
 
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 27, 2015, 09:50:33 »

Като стигнахме в гражданското , видях много от гостите ни , които бяха дошли направо там!  heart  Всички много ми се радваха , че съм булка и само ме бъзикаха , че още имам време да избягам.  pardon Като започна сватбеният марш и ние тръгнахме , не виждах никой около себе си .Помня , че стисках много силно Дани за ръката. Започна ритуала и само чувах подсмърчания зад нас . Жената , която го води , беше прекрасна .Каза много  хубави думи. Като приключи и каза сем.Неделчеви и аз ...  cray heart Иначе докато Дани се  връщаше от подписа , само чух как някой извика "Вили настъпи го ! " и аз хоп го настъпих .  pardon След това всички минаха и ни поздравиха.  smile Тръгнахме към църквата и понеже имахме  малко време направихме малка фото-сесия с шаферките .  good В църквата ритуала също беше много хубав. Кума успя да кръстоса короните без да ги удари. След като приключихме там отидохме на фото-сесия в  близкия парк ! А като слезнах от колата и всички по улицата и в парка ме гледаха все едно съм паднала от Марс !  pardon Наснимахме се хубавичко с кумувете и шаферките . И се отправихме към ресторанта към 19 часа . smile

В ресторанта имахме ритуала по посрещането , захранване от майките ни , ритане на менчето. Също така и "затваряне на устите на свекървата и тъщата"  pardon От менчето първо излезна червеното цвете , което означава , че ще е момиче и Дани много се зарадва .  DANCE След това последва първият ни танц и там пак видях , че доста хора плачат.При разчупването на питката , двете половини бяха наравно. smile Имахме и игра с балони , при която си обещавахме разни неща.Беше много забавно , всички много се смяха , ние също .  yahoo  Имаше танци , веселба , снимки , абе супер беше.  danceg  yahoo  Аз се забавлявах много  danceg Дойде ред и на хвърлянето на букета и жартиера , и на разрязването на тортата. Букето го хвана една моя колежка , а жартиера моя най-добър приятел .  yahoo yahoo Не чев нещо , ама тортата ми беше уникална .  Bravo Отрязахме едно парче за двамата и хубавичко се омазахме с него. След това поканихме няколко двойки при нас и направихме една игра с надяждане без ръце , като съответно имаше и награда за победителя - шише черно Джони. Всички  , като чуха каква ще е наградата , като се метнаха в тея чинии страшен смях .  funnytooth funnytooth Torte Накрая за победителите имаше едно малко патронче уиски.  LAUGHTER   funnytooth funnytooth

Ами , момичета това беше моя сватбен ден ! Изпълнен с много радост и веселие.  good Прекарахме си супер , забавлявахме се много и нях - вече щастливи сме , че вече сме сем.Неделчеви !  heart  twohearts В ресторанта всичко беше на нива - храна , обслужване , всичко ! Имаме и подарък от тях , комплект прибори гравирани с нашите имена .  heart
Украсата на ресторанта , букета , бутониерите и гривните за шаферките бяха изработени от фирма Ladybug.Всичко беше уникално , точно както го исках !  yahoo
За фото,видео и дж се доверихме на фирма Филипов.

Това е от мен за сега , ако имате въпроси с радост ще ви отговоря !  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 27, 2015, 10:12:45 »

Вили, страхотен сватбен ден! Толкова много се радвам за вас, сем. Неделчеви!
Извеждането на булката откровено ме разчувства  cray Толкова мил и скъп момент!
Кажи как се чувстваш като г-жа Неделчева вече?
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 27, 2015, 10:16:16 »

Хаха , ами как се чувствам .  blush Добре ,вчера цял ден си поглеждах халката и на няколко пъти се изненадвах !  funnytooth funnytooth funnytooth  А , Дани само  го базикам , че има нещо лъскаво на пръста , а той всеки път се хваща !  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 27, 2015, 10:19:03 »

Вили, разплаках се.  cray От разказа ти личи, че всичко е било много хубаво и си много щастлива.  Bravo
Много се радвам за теб. Все така да се обичате и да сте много щастливи.  heart Уникално преживяване, което не се забравя.  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 27, 2015, 10:22:45 »

ооо, забравих да те питам! Малкия сладък кучо взехте ли го на събитието? Представям си го с малка папийонка и цилиндърче  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 27, 2015, 10:23:46 »

Толкова хубаво е било  heart А какъв е този ритуал по "затваряне устите на тъщата и свекървата"? Не съм го чувала :Р
« Последна редакция: април 27, 2015, 10:29:56 от InaMineva » Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 27, 2015, 10:37:19 »

Ина , ритуала е следния. След , като ни захранят , ние отчупваме по парче от питката топваме от меда и аз давам на майка му , той на мойта , а дж обявява , че от днес нататък думата в семейството ни имаме само аз и той . smile 

Нанси, кученцето не го взехме , че го беше много страх smile 
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 27, 2015, 11:34:23 »

Аа, супер smile Ще говоря с ММ, ама май и ние ще запушваме усти smile Те не че ни се бъркат де, много са ни разбрани и двете семейства, за наша радост smile Благодаря, хубав ритуал, ще го използвам smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 27, 2015, 22:29:32 »

Вили, честито още веднъж. Чакаме и снимки, на коя песен ви беше първия танц? Поздрави за родителите имахте ли?

п.с. Много се чудих само аз ми съм булка с кученце, явно не. И ние имахме ситуация - попитах в хотела дали ще ми дадат да си взема кучето и онази малко се намръщи, при което и казах, че ще отида с него и ако ми направи проблем, канселирам сватбата на деня. При мен ситуацията е, че няма как да го оставим сам в София за 3-4 дни, при положение, че всички близки и приятели ще са на сватбата в Шумен. За това трябва да е с нас, ще го оставим в стаята на наште в хотела, че иначе ще се уплаши много от данданията.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 28, 2015, 08:10:25 »

Вили, снощи прочетох разказа ти, всичко ми се струва прекрасно, само лекото изнервяне с приятелката на кумовете, ама.. Няма как.. Много се радвам, че сте изживели този прекрасен миг по най-запомнящият се начин  heart Много си красива от снимките, които успях да видя  give_rose Сега ще има ли медена седмичка/месец, някъде.. Май не сме те питали и не си казвала или поне не си спомням  huhhuh.gif
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 28, 2015, 08:41:51 »

Страхотен разказ, Вили. И моите очи се насълзиха, докато го четох. cray Радвам се, че всичко е било приказно и по снимките си личи, колко сте щастливи!  give_rose
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #251 -: април 28, 2015, 08:50:03 »

Честито, госпожо Неделчева! smile Разказът ти е много емоционален и успя да ме трогне и мен. Особено момента с баща ти на излизането от вас. Радвам се, че сте имали толкова щастливо преживяване. А и, видя ли, времето беше с вас, не валя smile Пожелавам това да е само първия от многото незабравими моменти, които ще имате като семейство!
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 28, 2015, 09:24:53 »

Здравейте ! Благодаря на всички за милите думи.  cray give_rose Няма да успеем да идем никъде , защото Дани е на нова работа и няма как , но лятото ще идем на почивка и това ще бъде медената ни седмичка !  pardon

Първият ни танц беше на ето тази песен : https://www.youtube.com/watch?v=P_r8pDziQKE

Искам да ви кажа , че като се събудих сутринта и като видях какво е времето си помислих , че ще ни върви по вода !  good Баща ми нещо ме избъзика , а аз му отговорих , че съм си поръчала слънце и точно , като излизах от салона , то започна да се показва !  yahoo yahoo yahoo Имахме поздрав към кумувете и танцувахме на Whitesnake - Is this love , аз с кума , Дани с кумата.Не сме имали специални поздрави към родителите , защото на Дани тяхните са друдно подвижни и така преценихме двамата.А не искахме да поздравим само мойте родители , а неговите не !  smile Качвам и още една снимка , която ми изпратиха моите колежки снощи . С голямо нетърпение чакам снимките от професионалистите да видиме за какво става въпрос .  tease



Аз лично се радвам , че всички са си изкарали добре .Все още ни се обаждат приятели и роднини , че сватбата е била много хубава , че са се забавлявали много , а това за нас е най- важно !  Yes
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 28, 2015, 09:31:01 »

Вили, много е хубава песента ви за първия танц.  heart Is this love, също е невероятна песен. smile
Ние също чакаме снимките с нетърпениееее.  yahoo
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #254 -: април 28, 2015, 11:42:10 »

Вилииии много красива булка си била.  Bravo Страшно много се радвам, че всичко е минало нормално и сте се забавлявали smile Чакам още снимки с нетърпение. Btw Прическата ти е страшно нежна и изискана  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines