Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:25:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vstambolska - 25.04.2015г.  (Прочетена 78901 пъти)
 
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 21, 2015, 15:43:34 »

Ами , ние отидохме само при личните ни лекарки , те ни ги написаха и това беше.  huhhuh.gif  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 21, 2015, 15:49:37 »

Браво, минали сте по бързата процедураааа, което не е много ОК, ама в България така се вадят медицински  pleasantry pardon
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 21, 2015, 15:52:05 »

ДА , така е !  good Понякога , може би това е плюс в такава ситуация !  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 21, 2015, 16:15:04 »

еее, че супер! То и без това са такава глупост тия медицински.....все едно сега се виждате,че не си знаете срамните болести,видиш ли! Голяма тъпотия, ама няма как.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 21, 2015, 17:16:58 »

Нищо де , важното е , че  отметнахме и тази задачка. Аз сега правя списък , къде какво трябва да се носи в деня за да няма изненади . Мисля да ги разделя в различни подаръчни торбички за да няма после "Това къде  е, онова къде е !? "  и да има паника  girl_impossible  funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 21, 2015, 18:18:34 »

Да, и задължително ги раздай на различни близки, които да отговарят за тях. Примерно на шаферките. Сложете ги в колите при вас или им ги дай по-рано, както ще си спокойна ти. Така процедирахме на сватбите, на които съм била шаферка или роднина. Не е имало издънки, даже успяхме да спасим украсата на чашите и свещите, понеже от топлото лепилото се разтопи и падна.
Може да предупредиш някоя шаферка/майка ти/кумата да носи:
мокри и сухи кърпички
червило/гланц
игла и конец (стават и инциденти)
секундно лепило
лак за коса
безопасни игли
парфюм и рол он, за да се освежиш, ако имаш нужда
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 21, 2015, 20:48:50 »

Момичета искам да ви попитам дали знаете ,късметчетата които са от тюл,жито,стотинка и бонбонки са за църквата или за гражданското ,защото от църквата  ми искат поднос с жито,бонбони и стотинки.Та се чудех ,дали сега да взимам подноса с другите неща за църквата , а тюлените късмети да са за след гражданското. smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #202 -: април 22, 2015, 08:05:04 »

Правилно Вили, тюлените бонбони са за гражданското. В църквата объркваш бонбони, стотинки и повече жито Даваш го на кумата да го хвърля след ритуала пред църквата .
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 22, 2015, 08:08:40 »

Аз не съм много сигурна дали има точно правило кога да се хвърлят тези късметчета. На няколко места съм чела, че е както пожелаем - може след гражданското или след църквата.
Мисля, че при нас ще се хвърлят след ритуалната, а след църквата ще се хвърля ориз или и аз не съм много сигурна какво точно. Не мисля да е жито със сигурност, обаче.
Щом на вас са ви казали за подноса, значи са имали предвид след църквата да се хвърлят тези неща.
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 22, 2015, 09:14:53 »

Благодаря ви момичета за отговорите!  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 22, 2015, 13:24:25 »

Вили как си 2 дни преди сватбата.?
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #206 -: април 22, 2015, 13:40:39 »

Хайде Вилииии, не остана smile Как е настроението smile Представям си в каква еуфория си сигурно  danceg
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 22, 2015, 20:16:25 »

Аз като чета за вълненията ти, Вили, и ми се свива стомаха, а имам още 2 месеца. Разкажи как се чувстваш? smile  yahoo
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 23, 2015, 10:14:34 »

Извинявам се , че пиша чак сега , но вчера бяхме по задачки.Трябваше да поръчам питките.Докараха ни и останалата част от алкохола.Днес по - късно съм на маникюр . Ще ми го прави моя колежка от сладкарницата, която завърши такъв курс и много и се отдават нещата.  Bravo Иначе как да ви кажа , психически съм вече много изтощена.Станала съм доста нервна и се разплаквам доста често !  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 23, 2015, 10:29:32 »

Вилиииииииииииииииииии, недей да плачеш.. Сигурна съм, че нервите са в повече, ама всичко е готово, а което не е ще станееееее.. Толкова много задачи сте отметнали и толков малко време остава до заветния ден, който сте чакали цял живот... Бъдете спокойни и не забравайте защо е дошла идеята за сватба.. Прекрасната ви любов, това че искате да доставите удоволствие първо на себе си, като се видите в деня, че цялата лудница е заради самите вас и вие сте най-важни в този ден. Да ме прощават хората, които поставят гостите си на първо място, но аз ги каня от уважение и искам да присъстват на моята сватба, която обаче посвещавам единствено на мен и ММ. Винаги ще има недоволни, винаги ще има различни мнения и въприятия, но вие сте го направили или сте пропуснали нещо, което за някого ще е много важно, защото така сте пожелали. Това е вашият ден, който нищо не бива да го помрачава, вие сте най-важните.. Няма смисъл от негативни емоции дни преди сватбата, всичко е прекрасно, всичко ще се случи по най-добрия възможен начин, най-важното в края на деня ще сте се врекли и вече ще сте едно семейство. heart
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines