Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:15:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237461 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #795 -: март 25, 2015, 12:53:18 »

Аз пък само на една сватба съм била, където е имало такава игра. Зависи явно много от самите ди джей. Като цяло не съм много фен на игрите. Е, явно за по-малки сватби е добра идея, ама на големите винаги има кой да танцува.
Не знам... Аз съм на принципа по-добре по-малко като време да е сватбата (например вместо 8-9 часа, да е 6-7 часа), но да е стегната като организация и провеждане. Не ми харесва излишното (зорлем направено) протакане. Поради тази причина и не харесвам паузите за обяд или вечеря. Те преди време са се правели целенасочено, за да минат младоженците и да си вземат подаръците. С разместването на програмата предварително да се подаряват подаръци, губи се смисълът от подобна пауза. pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #796 -: март 25, 2015, 13:02:50 »

аз масово скучая на сватби с игри, кой знае защо, не са ми интересни.  pardon
Ни в клин ни в ръкав, ама вижте, таз ме потресе с тюрбана си и с тия бижута, много претрупана рускиня :
 shok
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: март 25, 2015, 13:10:32 »

На мен, ако ги нямаше тея бижута, щеше много да ми хареса..  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #798 -: март 25, 2015, 13:12:05 »

бижутата, тюрбанът  и очилата, дето ся всяка втора 15 годишна кифла си ги купува точно тия, съсипват прекрасната снимка и гледка мдам
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #799 -: март 25, 2015, 13:12:23 »

Еми, то скучаещите домакини по пеньоар се чудят с какво да се изтъкнат в социалните мрежи... Барем се харесат на някого NO
Иначе аз много харесвам такова зелено Clover
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: март 25, 2015, 13:13:32 »

Честит празник на всички!  smile

Джоси, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие и много любов!  butterfly

Влизайки във форума видях страхотната новина, че Мариолка е мама. Наистина ми стана едно хубаво такова.  heart

И аз ги гледам женените. Ами какво да кажа, то бяха целувки, то беше чудо вчера. Колкото и да имаш чувството, че познаваш някой, така да му се нахвърлиш на първата среща, нещо не мога да го схвана.
Иначе, първата двойка ми изглеждат най-подходящи един за друг и си личеше, че се харесват. И първата брачна нощ явно са се забавлявали.  *crazy*Вторите ми се виждат малко надути, особено мацката. Някак неестествено се държи (или просто това си й е естественото поведение на нея). Третите най-много ме съмняваха, че ще си допаднат, но според мен и там има шанс да станат нещата.
Впрочем, не знам кои бяха тези ресторанти, но определено не ми харесаха. Можеше нещо по-изискано да предложат и реклама можеха да направят също.
Най-много ми хареса роклята на Гергана. На Светлана обаче не ми допадна.
Играта с обувките и аз съм я срещала на всяка сватба до сега. Ние също не знаем дали ще я включим, защото наистина все едни и същи въпроси се задават.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #801 -: март 25, 2015, 13:20:05 »

http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/obshtestvo/bednost-i-nesigurnost-smachkvat-razhdaemostta-u-nas.html
Гледахте ли това? От вчера е. Ние новини не гледаме, обаче снощи нашите се зазяпаха и по случайност го хванах. Така съм се смяла на сцената от 1:10 мин. lol lol lol
Оф, и наш`та беше същата. Така се сгърчваше и смачкваше носле...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #802 -: март 25, 2015, 13:22:28 »

Тюрбанът ме кефи като контраст на зеленото.. Дразнят ме само мастиите, които си ги слагат и като сложат грима тип "котешко око" ама на разгонена котка и хайдееее "готови сме за лов"  diablo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #803 -: март 25, 2015, 14:16:45 »

Момичета благодаря ви за хубавите пожелания, да ви се връщат двойно  give_rose
Миленка не исках да те притесня да тичаш до магазина  pardon ако можеш щях на живо да ви почерпя  give_rose
Още от вчера си мислех, че Мариолка ще роди днес на толкова хубав празник, да са живи и здрави..
Толкова много хубави емоции днес, поводи за много усмивки на всички..
 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #804 -: март 25, 2015, 14:23:15 »

Снимката е готина. Много ми харесва как са съчетали цветовете и червеното е акцент на зеления малахит. Ама можеше да е някакво цвете на масата, а не тюрбан на главата и. Аксесоарите са маааалко повече за моя вкус, но пък изстрадалата от скука домакиня трябва да демонстрира социален статус явно.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #805 -: март 25, 2015, 14:27:59 »

 djosi, Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастие, късмет и любов! Аз чак сега обърнах внимание на почепрака, съжалявам  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: март 25, 2015, 17:51:42 »

Ама никакви ви няма днес, значии. Скучно ми е, а няма никой. Много сте работни.  pleasantry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #807 -: март 25, 2015, 18:43:55 »

Да, аз познах датата Wink Ама смс-а отдавна съм си го спечелила smile

Ей, ще ме накарате и аз го ги гледам тия Женените ц ц ц
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #808 -: март 25, 2015, 20:00:52 »

Джоси не го мисли smile Магазина ми е в блока Wink

Аз съм адски уморена нещо, целия следобед прекарах навън и сега съм скапана... Утре ще ходя за подаръчета, сега мисля да си гледам Теория на глупостта и да си чакам Мастершефа и да съм малко в хоризонтално положение.

Целувки на всичкииии
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #809 -: март 26, 2015, 08:49:23 »

Добро утро! Днес се събудих с пролетно настроение, а него винаги свързвам с прекрасните лалета на Истанбул. Подарявам ви снимка от Емирган парк, едно от най-любимите ми места в Истанбул  heart Тази година за първи път от 5 години насам, няма да имам възможността да видя Фестивалът на лалето  pardon И на двете ми работи до сега, все по това време се налагаше да пътуваме до там.. Тази година, обаче решихме да не ходим на изложението за сладкарство, понеже не е много интересно.. Още има време де  yahoo


Снощи бях малко тъжна, в Турция са потвърдили диагнозата - Синдром на Уест на бебчето на моята приятелка..  NO Поне няма увреждания на мозъчето и се надявам всичко да е наред, да може с лекарствата и правилното лечение, да се развива нормално занапред.. Толкова е прекрасна  heart

Вие много сте утихнали  pleasantry pardon
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines