Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:28:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237437 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #780 -: март 25, 2015, 10:13:50 »

Бууууу човек да не се наспи - колко много сте изписали хахаха

Джоси - ти не знаеш ли че тука има бременни, сега ходих до долу до магазина за ягоди като ти видях прекрасната тортичка smile heart
Да си жива и здрава и много щастлива.

Еми - напълно споделям мнението ти smile Ние с мечо реално си легнахме на първата ни официална среща - тя продължи 48 часа де , но все пак.... blush Пък сега сме женени и щастливи.

Аз се радвам на първите защото са ги подбрали добре - скромнички, помня им апартаментите от първия епизод - само техните апартаменти не бяха с някакви модерни чисто нови мебели и тн. Изглеждат и двамата обикновени хора от средната класа, уважаващи моралните ценности. Като даваха снимките от сесията им - ми то им личи химията. Друг е въпроса дали ще им стигне тази химия - за брак се иска повече от химия.
Тони аз не съм съгласна с теб- да, на дискотека може и да не се видят, но според мен може би ако някой ги беше запознал и излязат на среща - пак щеше да има същия резултат, просто нямаше да подписват.
Интересен експеримент е това предаване - грабна ме признавам си smile

Днес иначе ми се очертава симпатичен ден - към 12 чакам една позната да дойде да пием кафенце и после ако остане време мисля да се разходя да потърся подарък за Великден на моята Градинка. Ако не днес - то утре ще се ходи със сигурност.

Оххх да си призная - харесва ми да съм почивка - от 8 години работя и имам само една седмица лятото и по няколко дни през зимата почивка. Всичката си отпуска използвах преди за университета докато следвах.... Много е хубаво да станеш и да нямаш план за дена и да си свободен с времето си - направо не мога да се накефя smilesmilesmile

Инка - тая хомеопатия помага ли? Не трябва ли да спазва диета там без мента, без разни сумати продукти за да има ефект?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #781 -: март 25, 2015, 10:24:44 »

Мариолка е родилаааааааааааааааааа  yahoo yahoo yahoo tease tease danceg danceg
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: март 25, 2015, 10:29:32 »

Абе аз не съм чак толкова консервативна, айде сега. С ММ се запознахме на купон и в края на вечерта си останахме само двамата, тогава ни беше и първата целувка.  И толкоз. Не сме чакали да мине определен период от време, че да продължим към друга база, в един момент нещата се случиха.
Просто първата двойка ми е нереално странна - сякаш не осъзнават, че това е експеримент. Има химия между тях, спор няма. Но както казва Миленка, за да създадеш семейство, само химия не стига. Според мен ще поживеят в розовото си мехурче извесно време и после ще разберат има ли наистина съвместимост помежду им или няма.
Миленка, искам и аз почивка!! Тая година покрай сватбата и цялата организация, ще ми заминат всичките 20 дни.  cray Усещам как ще излизам в неплатен отпуск по Коледа!
Тони, ВЯРНО ЛИ?! Да й е честит малки мъж!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #783 -: март 25, 2015, 10:36:46 »

Боже Боже Боже - Мариолка е мама на Калоян!!!! Боже Боже Боже yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo

Заклевам се така се радвам че място не мога да си намеря.  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: март 25, 2015, 10:43:37 »

Ох, нямам търпение Мариолка да пише и да каже как е. Дано да са добре и двамата и всичко лошо да остане зад гърба им!  heart А кой позна за датата, нали пускахме залози?

Ох, черпя с едно шампанско за хубавия повод!  yahoo yahoo yahoo heart heart

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #785 -: март 25, 2015, 11:00:34 »

И аз толкова се зарадвах... Леле, пак рев, рев cray  smile
Е, сега празникът се изпълни с още повече усмивки girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: март 25, 2015, 11:01:02 »

Здравейте smile

Толкова се зарадвах за Мариолка, че забравих какво имам да върша и се прибрах. Та след малко пак излизам , да си довърша задачите lol

Заради такива емоции още не ми е омръзнал форума smile

Али, надявам се още утре да ни кажеш, че дребосъчка е напълно здрава smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: март 25, 2015, 11:14:00 »

Леле,истинска Блага вест!Да са живи и здрави!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: март 25, 2015, 11:19:59 »

Днес съм сигурна, че МАРИОЛКА направи деня на всички ни по-хубав и по-усмихнат!
хахах пандичка, нали знаеш който не го слуша главата го болят краката  smile в кръга на шегата разбира се го казвам.
На всички лек и ползотворен ден!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: март 25, 2015, 11:21:05 »

Пандичка, след такава новина как да не си забрави половината задачи човек!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #790 -: март 25, 2015, 11:57:10 »

Много се радвам за Мариолка!!!  heart И някой позна ли наистина датата? И какво печели по повода?  danceg

А това с въпросите и обувките, вие правихте ли го на сватбите си? Те го представиха сякаш е традиция да се прави подобна игра, а аз не съм била до сега на такава сватба. Ама беше много забавно.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: март 25, 2015, 12:01:09 »

Пандич позна датата, тя каза 21 или 25 smile Печели, смс от Мариолка с благата вест  tease

Да, това с обувките го е имало на всичкииии сватби, на които съм била.. Не винаги се получава интересно.. Тъпото е, че въпросите са все едни и същи.. Аз не знам дали ще го имаме, чудя се  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: март 25, 2015, 12:44:59 »

 И аз потвърждавам, че много често организират такава игра. Нашият DJ предложи да не си разменяме обувки, а да държим табелки АЗ и ТОЙ. Мен не ме грабва много, но пък на гостите винаги им е интересно, така че може и да склоня. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: март 25, 2015, 12:51:43 »

Момичета, разгледайте за игри на сватбите и си изберете 1, разберете се с ДЖ-я, ако настроението спадне или малко хора танцуват тогава да направите играта, която предварително сте избрали и сте се подготвили, ако ви трябва нещо за нея. Този ден минава толкова бързо, че от танци и ритуали не винаги остава време за игри, а ако е весело и хората си танцуват и се забавлява е безсмислено да ги накарате да седнат и да освободя място за играта.
Всеки си решава сам, но ако е весело и забавно няма да имате нужда да забавлявате гостите и по този начин.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #794 -: март 25, 2015, 12:51:56 »

Здравейте, хубави новини на хубав ден! Браво на Мариолка! Да са живи и здрави и да се обичат!  Bravo А защо пък да няма секс на първа среща?  crazy ако и двамата са сами, ако има химия?! Като се замисля, аз почти си легнах на първата среща с милото  blush имах чувството, че го познавам от години, от този ден сме неразделни вече 13 години... Лелееее, как лети времето  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines