Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:40:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 224860 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: март 27, 2015, 15:44:58 »

уууу колко яко, мерси за линка tease
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #871 -: март 27, 2015, 16:33:00 »

хахахах, горките зайчета!
Оф, е*ати времето, вчера умрях от жега, днеска е толкова мрачно и дъждовно.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #872 -: март 27, 2015, 17:00:11 »

Ето ме и мен. Много нещо сте излисали, голямо четене падна.
Това време ми разказва играта - вчера се утрепахме от път, мен 5часа ме пече слънце..днес не мога да стигна от входа до колата в тоя дъжд  girl_impossible
Повдигнали сте темата за кърменето на обществени места. Очаквах да има крайни мнения и съм приятно изненадана, че почти всички са на моето мнение. Аз лично няма да се чувствам комфортно да кърмя в мола или в някое заведение, ама пък и никога не ми се е налагало. Като ми се наложи, ще пея друга песен biggrin
Еми, да не забравиш да си сложиш опашка, че каква котка ще си? И мустаци да си направиш. И лапички. Абе, истинска котка, не някоя измислена. biggrin
И аз обичам зайци.
Ето една снимка на заека Златан:

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #873 -: март 27, 2015, 17:57:11 »

Здравейте,

Аз пък преди малко се прибрах от учителска среща. Мисля, че съм ви казвала, че в това училище всеки родител (в моя случай детегледачка) отива с детето при всеки учител да се видят и да си поговорят, та се поизморих. Още повече, че момичето трябва да вземе решение, какви предмети ще има от догодина и от това ще ѝ зависи след това кандидатстването, та всеки учител питахме за съвет. Довечера пак ще го нищим с нея. За съжаление и тя като мен, не е от тези, дето от 5 клас знаят,че искат да са лекар, адвокат или банкер. Клони към психология, даже говорихме с психолога на училището, ама ще видим.
Вие винаги ли сте заели с какво искате да се занимавате? Аз май още не знам  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #874 -: март 27, 2015, 18:21:20 »

Не, аз никога не сьм знаела и чак сега разбрах, че сьм сигурна за психото. Ама сьм на 39 и хич не сьм добьр пример за младите момичета. Не й го казвай  Wink

Още не сьм сигурна дали е по-добре да знаеш по малко за всичко, или всичко за нищо.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #875 -: март 27, 2015, 18:48:58 »

Панди, а тя с родителите си няма ли да поговори? Няма ли и с тях да го обсъди? Не, че с тебе ще вземе лошо решение, но все пак те не иска ли да участват в избора й?
Аз още от 7ми клас, че и преди това бях решила какво искам да уча и на това наблягах в гимназията. От 10 клас ходех на уроци, за да се готвя за кандидатстването и всякакви такива неща, които после ме мързеше да ги науча и го карах на обща култура на кандидат-студентските изпити  badgirl
Инче, аз мисля, че не колкото и да си добър в дадена област, няма как да знаеш всичко. За това мисля, че е най-добре да знаеш много за нещо, но е най-важно да знаеш къде да потърсиш информация, когато ти потрябва.
Как ще прекарате уикенда? Явно се очертава дъждовен и гаден.  rains
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #876 -: март 27, 2015, 19:12:19 »

Инче, аз мисля, че не колкото и да си добър в дадена област, няма как да знаеш всичко. За това мисля, че е най-добре да знаеш много за нещо, но е най-важно да знаеш къде да потърсиш информация, когато ти потрябва.

 goodpost goodpost goodpost

Седнала сьм ведньж да се вьзхищавам на Фабио колко е умен и колко много си знае и разбира от работата, а той ме успокоява: "Да, ама на мен вземат ли ми компютьра и свьршвам, а ти-дадат ти брашно, знаеш как да направиш хляб, дадат ти конци, знаеш как да направиш пуловер…"

И верно, днеска си мислех, че от франсетата сигурно един няма да знае как се меси хляб…

Оф топик, ама се присетих за това по пьтя на асоциациите pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #877 -: март 27, 2015, 20:11:56 »

Инче, аз мисля, че не колкото и да си добър в дадена област, няма как да знаеш всичко. За това мисля, че е най-добре да знаеш много за нещо, но е най-важно да знаеш къде да потърсиш информация, когато ти потрябва.
Как ще прекарате уикенда? Явно се очертава дъждовен и гаден.  rains

 goodpost Абсолютно!

Ами и с майка си ще говори, той баща ѝ не е много в час, като ги вижда само ваканциите. Но майка ѝ няма да и отдели толкова много време да разговарят за това. Просто няма време, а ѝ не е много по дългите разговори. Но тя е доста либерална и мисля, че ще и даде право на избор!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #878 -: март 27, 2015, 21:07:57 »

Ратче, много вярно това за инфото дето си го рекла, браво !

Нанси, и опашка имам хаха

Пандич, аз знаех и знам какво Не искам да правя и това ми беше достатъчно. Изкуства, психология,мода, а сега и спорт. Това са моите поприща. В другото съм нула и не се и  бъркам. smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #879 -: март 28, 2015, 11:53:43 »

Добър ден..
Изгряло е едно слънце чак по къс ръкав ходя колко е  топло. Мисля да си пресадя цветята, да ги почиста. Все нямам време и как са живи не знам smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #880 -: март 28, 2015, 13:21:59 »

Ратче, и аз съм съгласна с теб good
То да ви кажа не е на добре и да си супер тясно специализиран. Светът така се отвори, че във всеки момент по нещо се променя. Иска се по-богата обща култура и способност на човек да се пригажда. Сега вече чисти професии рядко се налагат на пазара на труда. Днес го има ЕС, утре може да го няма... Всички ония, завършили нещо си свързано с ЕС ще увиснат, ако не се опитат да се адаптират. Такива примери в историята - колкото щеш Wink
Свекърва ми смени професионалното си поприще съвсем наскоро. Тя работи над 20 години в една частна фирма и каза как странно са я гледали на интервюто за работа. shok Много беше притеснена как ще почне, ще я харесат ли, ще се справи ли... За съжаление нашето поколение е свикнало до толкова на промените и смяната на работа, че чак не му пука. Работиш тук, после там, какво става след теб - хич ти не дреме.  Другата крайност pardon
Е, днес е страшно топло. Не е слънчево, ама е толкова хубаво навън. Ние направихме една разходка по центъра, чак каталясах от ходене. Сега набързо се организирах и свърших много неща из къщи и е време за релакс smoke (ама без цигарата).
Нансита, този зайчок твой ли е? Не го познавам Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #881 -: март 28, 2015, 14:00:24 »

Къде го това топло и слънчево, тука е мрачно, мъмързеливо и влажнооо.. sad

Аз от вчера.нещо съм мързел и нищо не ми се прави. След малко отиваме с мечо по магазините за разни бебешки работи, после при свекърите и довечера на гости на едни приятели... Пак цял ден навънка а така ми се почивааааа
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #882 -: март 28, 2015, 14:01:59 »

Ето поредната дама - само се хвали какви ги върши по магазините, а нищо не е показала blum Брех, да идва този април и ние да се порадваме на бебешорски неща.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #883 -: март 28, 2015, 14:04:48 »

Али нямам нищо още за показване smile само 2 3 бидита и това е, всичко за момента е на етапи харесваме,  набелязваме, капариране и идва след едиколко си дни... Иначе веднага ще се похваля ей kiss2 на вас ако не се похваля няма на кой
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #884 -: март 28, 2015, 15:56:15 »

Здравейте  smile Аз вчера се поизгубих, но направих първата си обиколка за рокля.

При мен също е мрачно, хладно и вали от време на време.  sad Днес обикалям като луда кафетата. Преди обяд ходих на кафе с флористката, след това една приятелка има рожден ден и се обади да се видим, а  след малко сигурно ще излизаме с кумовете, защото най-после се прибраха. А друг път се оплаквам, че ми е скучно.  Bravo

Относно кърменето в мола, аз лично мисля, че не бих го направила. Гледах шоуто на Слави и малко ме издразни самият Слави, който явно не приемаше чуждото мнение. Наистина не знаеш къде ще те свари да ти огладнее детето, но се съмнявам това да е единствената майка с гладно дете. Всеки си прави сметката.
На мен ми звучи много нехигиенично храненето на такива места, пък да не говорим за в тоалетната. Още по гнусно ми беше изказването на Цветелина Грахич, че тя не би си разпльокнала боск.те в мола.  Oh my ...
Ама айде няма да навлизам много в тази тема, защото не се знае как ще мисля по въпроса, когато имам дете.
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines