Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:37:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237453 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #765 -: март 25, 2015, 08:46:08 »

Добро утроооо  give_rose

Джоси,
честит рожден ден! Бъди здрава, много щастлива и безкрайно обичана! Пожелавам ти успех и да осъществиш мечтана сватба  good

Миленка,
гледах го, сладки са ама не спряха да се мляскат - ууу догади ми се  funnytooth Те ще се задържат според мен.. Имах някакви съмнения за перничанката и тариката, за сега се харесват, ама според мен нямат шанс за в бъдеще. Той ми изглежда някакъв недорасъл, разликата е 1 година, ама според мен реално е поне 5-6  crazy За бизнес двойката, не съм сигурна, той определено я хареса, но тя него.. Дали не е само еуфория около сватбата  nea pardon

Роси, правилно е отбелязала, че е Благовещение. Бъдете здрави всички. Аз днес за първи път чух, че на този ден, не трябва да се излиза от вкъщи гладен и докато правех сутринта сандвич за братовчед ми ММ се разсърди, че на него не съм му направила..  NO Просто понякога има неща, които и аз не знам, а той не може да си представи явно да съм некомпетентна по някой въпрос  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #766 -: март 25, 2015, 08:53:52 »

Добро утро!!!

Женените и аз го гледах и с изненада установих, че е 2 часа, а не 1, и миналия път ли беше така или времето да гледам булки ми е отлетяло? Първите според мен прекалено го раздаваха, писано им било, целуване до полуда, че накрая и секс правиха в първата брачна нощ. Сякаш до сега гадже не са си имали. Перничанката и автобяджията също се харесаха. Може би физиономията на жената е такава по-сериозна, оказа се, че не е чак пък толкова голяма кифла. Според мен те имат най-голям шанс да се задържат. Извинете за откровеността ама тя, докато се смееше как странно й се бръчкаше носа, сякаш си души пуфките. Има-няма пуфне.  funnytooth А пък в третата двойка мъжа беше най-грозния на външен вид с най-хубавата жена. Май и там прехвърчаха искри, ама не от пръв поглед, там ще трябва да се опознават, за да се влюбят.

Джоси, честит рожден ден, да си жива и здрава, много усмихната, влюбена и обичана!!!  heart

Роси, мерси за кафето и честит празник.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #767 -: март 25, 2015, 08:59:52 »

Не съм много съгласна, че е най-красива третата.. с тая захапка, побъркваме от време на време как си прави устните, за да изглеждат по-големи  girl_impossible
Първите са правили секс?????????  Oh my ... Аз спрях последните секунди от шоуто, кога го казаха това, накрая ли  funnytooth Те наистина изглеждаха все едно никога са намяли гадже, бая загорелички от целувките им пролича  crazy blush

Едит: Джоси, ти ставаш на четвърт вееееееееееееек  girl_haha
« Последна редакция: март 25, 2015, 09:06:19 от alexandrova_90 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #768 -: март 25, 2015, 09:06:37 »

Казаха "В следващия епизод ще видите" - и тя смутена под юргана си призна, ама другия път ще разнищим случая.
« Последна редакция: март 25, 2015, 09:08:10 от nadelina88 » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: март 25, 2015, 09:09:36 »

Благодаря ви момичета  give_rose Минах го на 26г. ставам smile

И аз го гледам с интерес Женените, мисля че само първата двойка ще бъдат заедно за напред. Те как се награбиха още от ритуалната  funnytooth funnytooth Като казаха "Да" и все едно бяха заедно от 100 години, как се отпуснаха. Според мен е еуфория от сватбата и емоциите надделяха, но като осъзнаят нещата може би ще мислят по друг начин.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: март 25, 2015, 09:13:29 »

Хммм излъга ме форума, пише че ставаш на 25 май.. Както и да е, прекрасен ден и много положителни емоциии  danceg
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #771 -: март 25, 2015, 09:21:13 »

Добре де,само на мен ли ми се струва,че това предаване е нагласено? huhhuh.gif
Джоси,значи сме наборки. blum
Днес е моят ден и съвсем случайно съм избрала точно денят с този празник
,дано ми донесе много благи вести и слънчеви усмивки! bouncinggirl
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #772 -: март 25, 2015, 09:27:01 »

Привет!

Зарибихте ме и мен по тези Женени ....та и аз го гледах вчера.Тези първите направо неконтролируеми .Някак неестествено ми се вижда ,както казват от вратата и за краката ,обаче както казва nadelina88 може и да не са имали дълго време връзки и да са зажаднели прекалено много .

Тези вторите ми се струват странни ,някак си доста различни ми се виждат ,обаче знае ли човек .Особено това За и против чалгата ,малко ми е тема разделна на мен .

Третите ми са супер интересни .Да,той не е голям красавец ,обаче има очарование и реално може да се окаже лесен за съжителство човек .Гледах му и апартамента - доста изчистен и обикновен е .Струва ми се доста лек характер ,докато този автобояджията си е абсолютно конте ,само каква напудрена спалня имаше .Някаква тежка ,абе абсолютно фолк .Перничанката ми се вижда доста по обикновена и не толкова взискателна .Пък и той определено й хареса бюста май .

Айде това е от мен .

Честито ви Благовещение!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #773 -: март 25, 2015, 09:31:18 »

Добро утро!
Честит Рожден ден, Джоси! Весело изкарване на празника! Наслади се на подготовката на сватбата. Емоцията си заслужава Wink
Днес е наистина много голям и хубав празник. heart Майка задължително ходи на църква да запали по една свещичка... Ей, така за здраве! Това си е празник за всички настоящи и бъдещи майки.
Ина, чудесно е, че най-после ти обърнаха внимание. good Ти този хемоглобин го мислиш от бая време. Аз също хич не съм по месото. Не съм веган, просто не ми е вкусно и колкото по-малко го ям, толкова ми е по-добре. Лично аз си вдигнах хемоглобина с много зелентии, спанак най-вече. Ядях и дробчета - това ми е единственото от дреболиите, което мога да ям. Нито, сърца, нито воденички, още по-малко пък шкембе... bad
Хобита иначе - да иска човек! Много обичам всичко свързано с декоративен маникюр, прически, професионален грим. Обичам да майсторя разни нещица - шиене, бродиране. Плетенето (за съжаление) вече не го практикувам. Тя и майка спря да плете. Стана си скъпо хоби. Пък и я уцелиш подходяща за модела прежда, я не.
Имам си гушкащо и мяукащо коте днес! Няма я и температурата yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: март 25, 2015, 09:31:58 »

Да, особено с изречението "Аз познавам 80% от изпълнителите у нас и постоянно съм на техни участия", тя си мислеше че се шегува  girl_haha bad

Едит: Али, радвам се за детенце, дано е оздравяла вече  Bravo give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #775 -: март 25, 2015, 09:53:22 »

Добро утро и от мен!

Джоси, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива, обичана и голяма късметлийка!  Birthday

Гледах ги снощи Женените....малко не мога да го разбера това с награбването още в ритуалната зала. А после и твърдението, че сякаш се познават от 100 години ме втрещи.  huhhuh.gif Я я питай коя му е любимата манджа или спорт - ще те гледа с един кравешки поглед и ще се смее без отговор.
И аз съм изпуснала това със секса на първата брачна нощ- явно съм много консервативна, ама аз не мога да си легна с човек, когото съм срещнала преди има няма 4 часа.  shok
Иначе ми стана мъчно, че родителите на втората булка ги нямаше.
По повод чалгата, снощи с ММ си говорихме и стигнахме до извода, че вероятно нямаше да стигнем до тук, ако някой от нас харесваше чалга. Средите ни щяха да бъдат различни, начинът на мислене и приоритети- също. Аз в прав текст му заявих, че 100% нямаше да му обърна внимание, дори и да е единствения мъж наоколо, а аз да съм загоряла тенджера.  Girl_hide
Третата двойка според мен са най-адекватни. Аз също бих се държала на дистанция докато не опозная човека до себе си.
Али, радвам се, че малката буболечка е здрава вече!  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #776 -: март 25, 2015, 09:59:12 »

Честит празник на всички ! smile


Аз туй не го гледам,но пък ми харесва какъв разговор по темата сте заформили. Тъй като ми липсва всякаква консервативност, ми е забавно да слушам за тези първите, дето са се награбили, защото като изключим жененето, мен ми се е случвало другото на първо виждане/среща и в крайна сметка , за този човек се омъжих.  crazy star А и преди него ми се  е случвало да имам усещането че познавам човека от сто години- с конкретния пък имах дългогодишна прекрасна връзка. smile
Та от човек до човек явно си има разлики.

Али, да е все здраво детенце, оттук натам. Времето ще се закрепи, и ние покрай него smile

Джоси, честит празник !
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #777 -: март 25, 2015, 10:07:54 »

Еми, ей това ми е тората за разрязване!  heart Само че има още един етаж за основа.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #778 -: март 25, 2015, 10:09:41 »

Еми, той и ние с ММ се запознахме, награбихме се (не се стигна до (как може да няма иконка за секс?)), но от тогава сме заедно от първата ни среща..И сега ми предстои да се омъжа за него, ама тия са странни определено.. В смисъл, според мен, ако се видят в дискотека никога не биха се награбили така, ама само защото ги дават в предаването дааааааааай, като не видели  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #779 -: март 25, 2015, 10:12:14 »

Аз забравих да питам... "Пуфки" онова същото ли е, което си мисля funnytooth ММ често казва "люспи". tease Вече научих ботор, дано и нещо ново науча blush
Оф, аз още не мога да кажа, че дребната е здрава. Давам й хомеопатични неща. Обаче милото ми дете супер смешно залита lol Все едно drinkz То кога сме се задържали два дни вкъщи?!
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines