Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 01:25:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237504 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: март 24, 2015, 09:59:30 »

Добро утро!
Поднасям ви едно кафе, за да се събудите и да раздвижим малко форума Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #736 -: март 24, 2015, 12:13:37 »

Ха, добър ден.. чак в 12:13  Oh my ... crazy

Четох сутринта и чак сега осъзнах, че не съм се разписала  blush Правихме пролетно почистване на офиса, че се бяхме заринали от листи и непотребни папчици, оферти.. Ох, колко обичам да изхвърлям и да разтребвам стари неща, а в нас съм такъв Плюшкин, само събирам ли събирам  pardon

Голямо затишие, голямо нещо  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #737 -: март 24, 2015, 12:17:40 »

Аз борих едни справки до сега и обяснявам на колегите как се работи с тоз страшен ексел. Установих, че някои хора смятат с калкулатор и нанасят инфо в таблиците. Още по-весело ми стана, когато ми донесоха прилежно начертана на ръка таблица, клетките бяха маркирани с маркер в различни цветове.  crazy Красота. Иде ми да скоча през прозореца, ама освен да се натъртя, друго няма да постигна.
 girl_impossible crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: март 24, 2015, 12:20:49 »

Хахах забавно е и когато го покажеш има два вида реакции - или те гледат недоумяващо, в смисъл "А, бе тая от къде го знае това, ебати", или "Оф, пак се прави на умна" .. хахах И двата типа реакции са ми повече от любими  yahoo

Нат, ти какво работиш, че има такива хора около теб.. Въпреки, че май са навсякъде  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #739 -: март 24, 2015, 12:24:48 »

Аз докато кажа добро утро, то стана добър ден.  smile

Преди малко се прибрах от посещение при гинеколожката ми. Ама толкова се изнервих, че още ме държи.  crazy
Отидох да си взема изследванията и имах записан час 11 часа. Отивам и пред кабинета има 4 жени. Най- учтиво попитах дали има някой с час, защото все пак да не пререждам хората, ако има някой с по-ранен час за преглед. Само една от жените ми каза, че е за 10:20 (тук часовете никога не се спазват и винаги влизаш с половин час закъснение най-малко). Викам си ок, значи съм след нея. Влезе тя и аз пак питам за по-сигурно дали има някой друг с час и едната като ми се ококори и ми каза, че тук всички си чакали реда и нямало значение час или без час.  shok Опитах се първо спокойно да обясня, че аз съм за 11, но тя ми отговори, че й е много интересно как така съм имала записан час, след като тя била звъняла вчера на гинеколожката и тя й била казала, че няма свободни часове (на мен часа ми е даден още миналата седмица при прегледа).  Вече не се сдържах и се ядосах, ама много, защото не обичам толкова нагли хора да ми се правят на интересни. beating  angry  Казах и, че всеки път идвам и чакам по два часа да ми дойде реда и сега за първи път имам час, така че не ме интересува, че тя няма час за преглед.
И накрая какво, тия пак се намърдаха преди мен. Ей, това жената е ....  (никой да не се обижда). Не знам, не мога да намеря подходящата дума точно в тоя момент. Толкова се ядосах, че цялата се разтреперих от яд.  crazy

Съжалявам за дългия пост, ама дано поне малко ми олекне.  angry

А, добър ден сега. pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #740 -: март 24, 2015, 12:28:43 »

Миме, говориш за д-р Петкова (до Флирта) нали ?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #741 -: март 24, 2015, 12:35:06 »

Минавам набързо да се разпиша че днес ще се възползвам от времето... smile Ще се моткаме по бебешки магазини с една друга мама smile

Миме - много мразя такива. Тва жените сме много гадове като решим.

Целувки и успешен ден на всички довечера ще Пиша пак
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #742 -: март 24, 2015, 12:45:47 »

Тони, става въпрос за д-р Антимова. Иначе преди това ходех при д-р Петкова и там винаги беше някаква лудница. Не ти мърдат най-малко 1,5-2 да чакаш. Часовете също се раздават просто така. Никога не се спазваха. Абе няма оправия никъде. За пореден път се убеждавам, че нищо не става от нашето здравеопазване, ама нищо.  nea

Миленка, приятна разходка. Нямам търпение за бебешката ти тема, за да ни покажеш какво си накупила за бебчо.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #743 -: март 24, 2015, 12:54:18 »

Миме, не знам ама Антимова май е по-зле и от Петкова.. Всичко е смрад и мизерия не само в здравеопазването, ама пак си ми е прекрасно на душата.. Гледам си как пчеличките събират прашец от нарцисите на прозореца на офиса... Ще изляза да пия кафенце на слънце след малко... Днес ми е прекрасно, един от онези дни, когато съм натиснала копчето и никой не може да ме вбеси или ядоса, а не е като да не опитват хаха АЗ съм си лежерна  butterfly danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #744 -: март 24, 2015, 12:56:08 »

Е, виж моят лекар (нали е мъж) е създал ред и дисциплина. Няма часове. Отиваш и чакаш. Влиза този, дошъл преди теб. Е, случва се да викне някоя жена, но той преценя - спешно, важно, бързо и тн. При един ортопед ходихме за крачетата на малката. Отпред - Кербала! hunter Обаче на него не му пука. Като дойде и той казва кой първи, кой втори. Децата с предимство и така... То много обича да цитира Шекспир - Две жени на едно място развалят времето Wink
Оф, сега се чудя дали да ходим пак до лекарката. Уж сме добре, пък да видим следобед. Ееее, в това време така ми се излиза навън да се поразходим с Мънинка Sunshine
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #745 -: март 24, 2015, 12:59:10 »

Миме, такива и в София ги има. Да изчакам 20-30 мин за час е ок, ама 2часа- просто нямам време. Много са нагли такива девойки и после цял ден сигурно ги сърби четирибуквието.  beating

Покрай мен има едни жени на средна възраст 37г. Не всички са с добри познания, ама пък скоро им се организира курс и им се отдели специално внимание. Милите  ИТ са луднали покрай тях и редовно пускат някое съобщение по пощата с призив да не се опитват сами да си оправят компютъра.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #746 -: март 24, 2015, 13:10:09 »

Здравейте smile

Тази Антимова и аз съм я чувала, ама аз никога не съм ходила на гинеколог във Враца и нямам впечатления. Пък в София всяка година ходя при различен - или те се местят или аз се местя и ги сменям, не че не съм била доволна. Но какъвто и да е докторът - чака се. Поне в България е така и съм го приела. Тази година нали ми се наложи да посетя какви ли не специалсти, даже с температура и с абокатите по ръцете, пак си чаках, въпреки че се бяха обадили за мен.

Времето изглежда много приятно, но аз от днес съм депресирана, защото утре имам среща с научната ми ръководителка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: март 24, 2015, 13:12:38 »

Аз за това си казах, че повече час няма да взимам. По-добре да си чакам реда, отколкото такива нагли хора да ми се правят на интересни. Уж тия часове са измислени за спокойствие и ред, а се получава точно обратното.  crazy

Времето е много приятно, но аз трябва да се развихря в кухнята, няма как.  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: март 24, 2015, 13:21:48 »

Здравейте, яз като за последно лудвам на работа  crazy та малко ви пренебрегнах. Ще чета докато малката е на гимнастика. Аз също съм лаик на тема Ексел, въпреки че не съм на 37. Милото е на толкова и все се опитва да ме научи милия, ама мен си ми е супер омразен и като не ми трябва много хич и не се старая. Аз пък му помагам с езиците и така!
Лекарите - да чака се, но в някои страни в чужбина и още повече се чака - имам предвид с дни и дори месеци.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #749 -: март 24, 2015, 13:34:54 »

Хахах и аз едно време от не знаене как се работи в ексел чертаех таблички на хартия  good ама като го откриеш колко е полезен и лесен за употреба ти става любим и правиш всичко в ексел. На работа имам хиляди таблички които сами се наливат една от друга. Най-обичам да си измислям формули, да откривам нови функции smile

За чакането, Фани е права за чужбина. Там като слушам за един преглед чакат писмо с месеци. Тук поне кломваш пред кабинета и за 2 часа си готов. Аз поне при гинеколог не чакам,. Ама и на държавно не съм ходила не знам от кога, но и последно като ходих в ДКЦ-то си има регистратура и лекарката си вика кой как се е  регистрирал. При личната понеже е и педиатър е само с предварително обаждане. Ако има детенце болно, влиза с предимство, не я интересува кой за какво чака, децата са и с предимство.

Днес времето е хубаво. Направих една разходка из квартала. Отидох до магазина по най дългия възможен път. Чистих. Сега ще готвя. Който е вкъщи да излиза smile

Пандич успех утре
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines