Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:50:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124435 пъти)
 
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 25, 2015, 10:24:33 »

Здравейте, аз да се включа по темата, че в началото като почнах да търся рокля, се харесах не само в две рокли, а в много и то всичките почти бяха много различни като стилове! В началото ми се стори като мисията невъзможна, но тъй като почнах да гледам рано, имах достатъчно време да преспя и премисля, да изчакам и пробвам различни неща, докато най - накрая си избистрих какво точно искам и намерих точната рокля! И когато я облякох, вече знаех, че е това! Но в първия моменст си мислех, че ако роклите не бяха толкова скъпи, бих си купила 2-3  pardon
Активен
MissMishona
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #241 -: март 25, 2015, 18:45:05 »

Само да споделя с Вас нещо красиво.
Аз на 4ти април отивам при Радичев, за да ми ушие роклята. Вече нямам търпение.


* 214206_050.jpg (26.24 KB, 336x448 - видяно 327 пъти.)
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #242 -: март 25, 2015, 20:21:47 »

MissMishona това ли ще ти е роклята
много е красива и нежничка и с тези цветчета дантелки ли са много са готини
аз да се отчета за днес в лита-мерих 4 модела, единият ми стоеше най-добре и най-много ми допадна но не са нищо особено и не си се представям с нито една от тези рокли на сватбата си...
ако проявите интерес мога да ви пратя моделите които мерих
материите много не ми харесаха тюловете са малко гадни и стоят като намачкани
отношението обаче беше супер
малко обаче ми се зачерви кожата от тях като ги пробвах - не знам въобразявам ли си или не
абе не са и тези моите рокли
осещам накъде ще отидат нещата-първата и единствена любов   blum
Активен
Viara_Zheleva
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #243 -: март 25, 2015, 22:45:31 »

В такъв случай, облечи всяка една по още веднъж и прецени с коя ти е най-удобно и с коя си се представяш в деня на сватбата. smile Успех!

Точно това и направих. Отидох в Ателие Ивоар и мерих роклята, която беше "първата ми любов". Много исках да я облека отново, защото я мерих преди седмица и някак си усещането за нея избледня. Веднага след това звъннах и в МОЛ България - имаха свободен час и отидох там да меря и другата. Това беше най-доброто, което можах да направя, защото меренето им една след друга ми помогна да усетя огромната разлика между двата модела, платовете, усещането и най-вече удобството на самите модели. В крайна сметка останах много доволна и взех крайното решение - записах си час за събота в Ивоар, за да ми вземат мерки и да дам капарото за роклята. Просто самия плат ми се стори доста по-качествен, пада много по-тежко и изглежда в пъти по-луксозна от другата. А няма да коментирам и колко по-удобна е - с другата едвам ходех и сядах. Та така - мога да се похваля, че вече съм си избрала рокля и съм безкрайно щастлива. Разбрахме се, че ще направим леки корекции на деколтето, защото искам да е малко по-дълбоко - мисля, че ще стане чудесно  yahoo
Активен
MissMishona
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #244 -: март 26, 2015, 11:33:28 »

Да, milady. Роклята ще е почти същата, но без шлейф и с по-малко дантела по полата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 26, 2015, 11:42:23 »

Мис Мишона, успех с шиенето и намирането на подходящи платове.. Роклята е прекрасна, модел на Давид Тутера, доста скъпа в оригинал, мисля че я има в Би Куин.. Можеш да отидеш да я изпробваш, за да видиш как ще ти стои, ако не си го направила разбира се  pardon
Активен
MissMishona
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #246 -: март 26, 2015, 12:20:41 »

Мерих вече в Bridal Fashion почти същия модел. Качила съм го по-назад в темата. Но в тази направо се влюбих, а и Радичев ми предложи, като ходих, точно такова сърцевидно деколте.
Активен
MissMishona
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #247 -: март 26, 2015, 12:22:46 »

Платовете вече са осигурени. Всъщност скъпа е дантелата и дантеления бордюр на роклята.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 26, 2015, 12:27:40 »

Върнах се назад, не успях да намеря.. Нищо де, много ми допада модела, сигурна съм че ти стои добре  give_rose
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #249 -: март 26, 2015, 17:27:21 »

хубава е много роклата Мишона
Активен
MissMishona
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #250 -: март 26, 2015, 17:55:31 »

Да, прекрасна е. Радвам се, че и Вие я харесвате. Дано се получи, е манекенските размери няма как да ги докарам  Wink, но поне роклята да е същата.
Активен
SweetMemories
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Sweet Memories - Bridal & Events


« Отговор #251 -: март 27, 2015, 21:29:56 »

Модела е наистина страхотен. Не всички жени са с идеални мерки, но по-важно е усещането, че си открила "твоята" рокля. Bravo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: март 28, 2015, 17:58:50 »

Вчера бях на първата си обиколка за рокля. Разочарована съм от роклите, които се предлагат. Мерих рокли само в два магазина. В единият нищо не ми хареса, но реших да пробвам, за видя как ще ми стоят различни модели. То не са камъни, перли, яки и т.н. Платовете бяха ужасни на вид и пипане. В каталозите, които предлагат, роклите изглеждат по един начин, а на живо съвсем различно. В другият магазин, в който влязох от вратата си харесах една рокля. Изчистена и много хубава. Облякох я и все едно роклята беше шита за мен. Роклята е тип принцеса в цвят шампанско. В горната част е дантела. От две части е, но така е направена, че изобщо не си личи. Много се харесах, но единственото нещо, което ме притеснява е, че е доста обемна. Има няколко обръча и не съм сигурна дали ще ми е удобна. Няколко пъти повторих на жената какво е притеснението ми, но тя така и не ми стесни малко обръчите, за да видя дали обема ще се промени. За съжаление не ми позволиха да се снимам, като ми каза, че единствено при покупка разрешават. Другото нещо, което не успях да разбера е защо жената не пожела да ми каже фирмата от която е тази рокля.
Намерих същата рокля в интернет  само, че е бяла.  В шампанско изглежда малко по-различно, но поне да добиете някаква представа.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 28, 2015, 23:22:34 »

Днес ходих да пробвам роклята отново, че да може да ме види и майка ми на живо.. И капарирахме, прекрасна е  heart tease yahoo danceg

Миме, къде си ходила за рокли? Тази е хубава, но наистина доста обемна ми се струва... Няма ли вариант да се носи без обръчите?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: март 29, 2015, 08:45:09 »

Тони честито girl_wink  хайде кога ще ни покажеш, поне  аз нямам търпение да те видя с роклята smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines