Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 00:02:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 126920 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 12, 2015, 22:59:08 »

Това беше единственото друго място, където пробвах рокли, освен Палома. Има сносни модели, една рокля дори много ми хареса. Някои рокли са неоправдано скъпи според мен. Само защото са с тонове не чак толкова качествена дантела, не значи, че е оправдано да струват по 1000 лв., според мен. Имаше симпатични рокли, но като цяло бяха изключение. Консултантската беше много мила жена, но си беше навила на пръста да ме напъха в определен силует и да ми докаже, че този, който аз харесвам, не е за мен, което ме отблъсна. Иначе беше много любезна. Масово обаче беше кич, и това, което пробвах, не беше особено удобно, и платовете не бяха особено приятни на допир. Това са моите впечатления поне, но пробвай - нищо не ти пречи да разгледаш и да пробваш това-онова.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 13, 2015, 08:47:21 »

Момичета, виждам, че ФЕДЕ имат два адреса на магазини в София.. В кой от двата има по-голям избор.. не знам, къде да си запазя час  blush
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 13, 2015, 08:52:51 »

milady  Ако става въпрос за този дето е точно срещу халите след магазина за обувки, не знам дали е Мегиас, аз останах много разочарована. Преди около месец-два влезнах да попитам да подаръчета за гости, посрещна ме една девойка на вратата и каза,че в момента нямат. Аз реших все пак щом съм там да поразгледам роклите, но не ме пуснаха в магазина,по-навътре от вратата не можах да влезна,даже и с единия крак sad. Мацката ми вика,че салона бил зает и не мога да вляза Oh my ...
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 13, 2015, 08:59:18 »

Тони , булчинският салон на Феде е на Гладстон, той е в същата сграда като магазина, но е отделно. Мога да ти дам телефона, ако не го намираш, но аз звънях тези дни понеже искам да ида пак на проба, но мисля, че дизайнерката в момента е в чужбина, а директно на нейния телефон по принцип се записва час или в магазина. Тя е уникална жена, много хубаво впечатление ми направи, показа ни всичките си модели, имаше на място номера, изобщо и обслужването, и роклите са на ниво. Препоръчвам  good Wink

Аз днес съм в Холидей, после ще пиша впечатления  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: март 13, 2015, 09:23:00 »

Момичета, на мен изключително много ми харесват роклите в Би Куиин (сайта) и Феде (пак сайта), но цените, които гледах са всичките над 1000 лв, а на мен това ми е горната граница smile Затова казах, че бих ги изключила, иначе са прекрасни  heart Малко съм предубедена за тези на Пиротска след обиколката за бала преди няколко години, но може да поразгледам и тях smile Иначе съм решила да направя няколко тура и ако нищо не ми допадне в моята ценова категория, ще започна да се оглеждам за шивачка huhhuh.gif Понеже мисля, че не съм казвала досега (исках да си запазя най-важните неща първо smile - сватбата ще ни е на 19.09, така че имам време, мисля  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 13, 2015, 09:35:36 »

Tinka, мерси за номера и ще чакам отзиви от Холидей  give_rose

Feribotka
, баща ми има рожден ден на 19-ти, затова не я избрахме иначе ми е много симпатична дата и аз съм родена на 19-ти  danceg За сега се успокоявам, че имаме много време... ама хей сега ще мине..  huhhuh.gif
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #81 -: март 13, 2015, 13:05:25 »

Цитат
Аз днес съм в Холидей, после ще пиша впечатления  smile

и аз днес съм там, сега си записах час, може да се засечем  tease
аз ще съм като овца в главата biggrin тоест много, много къдрава, ако ме познаеш обаждай се
аз съм от 15 и 30  give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 13, 2015, 13:10:42 »

Аз съм чак от 17,30ч., но ако все още си там ще ти се обадя  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 13, 2015, 13:13:45 »

Вие ме стреснахте, че няма часове никъде и аз започнах да звъня.. Запазих си без проблем часове за утре в няколко магазина. Не съм звъняла само в Be Queen  и в Atelier Ivoire нямаха часове, запазих за 21.03
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #84 -: март 13, 2015, 13:42:50 »

Аз съм чак от 17,30ч., но ако все още си там ще ти се обадя  blum

като се обадих ми казаха, че в 17 и 30 има час, значи е бил твоя  smile
alexandrova_90 точно за този салон на Пиротска става дума, където има мъжки костюми и абитуриентски рокли, аз си записах и да там час за другия четврътък, ще отида, нищо не губя да меря поне различни видове модели
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 13, 2015, 14:00:29 »

То, там няма много различни модели.. Има с камъни, с много камъни..  С перли, с много перли  и т.н pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #86 -: март 13, 2015, 15:53:36 »

Ооо ама вижте сега, аз мисля събота и неделя да я върша тази работа и то от другия месец...сигурни ли сте, че няма часове   shok дано до септември се оправя, че като ви слушам  huhhuh.gif

 alexandrova_90  Ние на 19ти май си празнуваме годишнините, така че нямаше как да е друга дата heart Искаше ми се само да е май месец, но нямаше достатъчно време  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 13, 2015, 16:00:42 »

Фериботка, не се притеснявай часове има  good Аз се стреснах от коментарите тук  blush Днес се обадих и запазих за няколко утре, което си е супер. За другите два в другата събота  Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 13, 2015, 16:43:36 »

Крайно предубедена тръгнах и аз по Пиротска, но единствената рокля, която харесах беше именно там.
Иначе утре излизам и аз на лов, ще поразгледам пак и ако не харесам нищо друго, ще си купя тази, която ви показах (ако все още я има), смятам да приключа в този въпрос най-късно до вторник. За да имам време за корекция, преди да замина.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 13, 2015, 16:51:08 »

Черешке, в Полома преполагам.. То там не е зле.. Иначе не знам кой друг магазин.. Ние в три влизахме (в т.ч Палома) и аз се ужасих sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines