Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:54:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 29-та ЧАСТ  (Прочетена 124513 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #225 -: март 23, 2015, 19:45:39 »

благодаря ти нансита, аз утре ще им звънна, с часове ли работят имате ли представа
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #226 -: март 23, 2015, 20:18:22 »

Аз пък искам да споделя, че събота наближава (за първи път ще пробвам рокли тогава) и трябва да си призная, че се чувствам като малко момиченце пред магазин за бонбони.  Girl_hide Не съм от най-женствените момичета, но еуфорията най-после започна да ме застига. Като мина обиколката, ще пиша по-подробно какво съм харесала и какво не в Aegean Fashion Group, Atelier Ivoire, Be Queen & Areti.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #227 -: март 23, 2015, 21:04:04 »

И аз ще се отчета за Би Куин в неделя, нещо не мога да се организирам да отида в повече от един магазин на ден :-D
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #228 -: март 23, 2015, 23:44:19 »

Най- важното при избор на рокля или при обикалянето за търсене на такава е да сте максимално откровени с консултантките..

Както съветват и по ТЛС - ако консултантите не знаят нищо за стила ви, ежедневието ви, сттила на сватбата или евентуалната визия която си представяте, не могат да ви помогнат адекватно...

Аз като отидох в Би Куин, отидох с идеята за рокля русалка. Добре че разказах на Боряна за стила и темата на сватбата, както и за това каква цялостна визия искам да имам.Оказа се че за цялостния имидж който искам да имам, роклята русалка не се връзваше особено, ама аз до този момент това не го знаех.... Казах и кое ми харесва и кое не, разказах и за младоженеца - накрая завърших с рокля А линия, която беше идеална за мен. Много по-добре ми стоеше от мечтаната русалка...  heart Е и мама помогна с избора, но мисълта ми е че докато не мерите поне 2 -3 различни модела и форми , сами няма как да знаете какво ви отива. Аз си мислех че знам, все си виках "аз се познавам , това ми стои, това не ми стои" Е да ама не. Булчинската рокля е нещо съвсем различно

Другото което е - не се подвеждайте как изглеждат роклите в интернет - там те са облечени на красиви манекенки , минали са фотошоп и всякак гънка по роклята е нагласена за снимка. Като почнеш да мериш, установяваш че това не е толкова удобно, плата не пада по точно този начин или че няма никакъв начин да се движиш в нещо толкова тясно....

Пробвайте смело. Да не се окаже че не сте харесали рокля, само защото сте премерили 10 рокли от един тип  good

Успех smile Стискам палци скоро да показвате роклииии
« Последна редакция: март 23, 2015, 23:46:09 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 24, 2015, 08:53:42 »

Има и друго, специално в Би Куин, където предлагат рокли на Давид Тутера, имат каталог.. Е, повярвайте ми за първи път роклите от каталога изглеждат в пъти по-зле от роклите на живо...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 24, 2015, 09:21:31 »

Миленка, съгласна съм с теб, че трябва да се пробват различни модели рокли, защото едно е да я гледаш на снимка, а съвсем друго на живо.
Другото, с което се съгласявам е, че трябва хубаво да обясним за самата идея на сватбата и за това, което харесваме... но тук има и друг момент:
1- "консултантките" изобщо не си разбират от работата и колкото и да им обясняваме, пак няма да получим адекватен съвет
2- на консултантките не им пука какво харесваме, кое ни отива и т.н, а просто искат да си продадат стоката.
Като знам колко не обичам някой да ми се прави на интересен, не знам как ще ги издържа такива индивиди.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 24, 2015, 09:33:41 »

Не съм съвсем съгласна. Аз лично попаднах на консултантки, които не се натрапваха, а напротив- помагаха и то адекватно. За пръв път никой не се е опитвал да ме убеждава как дреха ми стои "Ама перфектно просто!", а аз да виждам ясно как стои като на закачалка, голяма ми е или пък ми е къса.
Това ми се е случвало преди години,когато си търсех бална рокля и се опитваха да ми продадат каквто имат в магазина и можеше да ми стане. Такова поведение съм срещала само по по-малките магазинчета и в СЦ. Не знам защо, но там консултантките просто не се стараят да си свършат работата и за тях 9 месеца до сватбата са страшно много време и "няма смисъл от сега да си търсиш рокля, понеже може да напълнееш!"  NO
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 24, 2015, 10:30:30 »

Мисля, че в повечето уважаващи себе си магазини консултантките си разбират от работата. Тук момичетата са дали много насоки къде има хубаво отношение, аз също. Аз получих прекрасна консултация и нищо не ми беше натрапвано по никакъв начин. Момичето ме подготви, че не на всяка булка стои добре дантелата и че по принцип за градински сватби се избират по-ефирни материи, но не се опита да ме убеди по никакъв начин просто защото си го е навила на пръста. Пробвахме роклите и то си стана ясно. Явно или много добре се бях ориентирала, или физиономията ми е била толкова красноречиво доволна и блеснала, че сърце не ѝ е дало да ми каже, че някоя от другите рокли е повече като за мен  funnytooth Но мисълта ми е, че има и такива консултантки като по ТЛС, не са само нагли лели и отегчени девойки, които хабер си нямат как да те консултират.
Активен
Viara_Zheleva
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #233 -: март 24, 2015, 10:41:43 »

Айде записах си час за проба за днес в Aegean Fashion Group
Ще си запиша и за утре в Ивоар, въпреки, че от там вече си харесах рокля и ако днес не си харесам рокля, утре ще поръчам директно тази, която мерих. Ще докладвам довечера  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 24, 2015, 12:04:02 »

Дадох за пример, че освен доброто отношение, което вие описвате има и не до там толкова хубаво.  Wink
Мнението ми е продиктувано от мненията на много потребители, които са попаднали на лошо отношение. Когато аз тръгна на обиколка ще мога да говоря вече и от собствен опит и наблюдения.
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #235 -: март 24, 2015, 13:30:18 »

Най- важното при избор на рокля или при обикалянето за търсене на такава е да сте максимално откровени с консултантките..

Както съветват и по ТЛС - ако консултантите не знаят нищо за стила ви, ежедневието ви, сттила на сватбата или евентуалната визия която си представяте, не могат да ви помогнат адекватно...

Аз като отидох в Би Куин, отидох с идеята за рокля русалка. Добре че разказах на Боряна за стила и темата на сватбата, както и за това каква цялостна визия искам да имам.Оказа се че за цялостния имидж който искам да имам, роклята русалка не се връзваше особено, ама аз до този момент това не го знаех.... Казах и кое ми харесва и кое не, разказах и за младоженеца - накрая завърших с рокля А линия, която беше идеална за мен. Много по-добре ми стоеше от мечтаната русалка...  heart Е и мама помогна с избора, но мисълта ми е че докато не мерите поне 2 -3 различни модела и форми , сами няма как да знаете какво ви отива. Аз си мислех че знам, все си виках "аз се познавам , това ми стои, това не ми стои" Е да ама не. Булчинската рокля е нещо съвсем различно

Другото което е - не се подвеждайте как изглеждат роклите в интернет - там те са облечени на красиви манекенки , минали са фотошоп и всякак гънка по роклята е нагласена за снимка. Като почнеш да мериш, установяваш че това не е толкова удобно, плата не пада по точно този начин или че няма никакъв начин да се движиш в нещо толкова тясно....

Пробвайте смело. Да не се окаже че не сте харесали рокля, само защото сте премерили 10 рокли от един тип  good

Успех smile Стискам палци скоро да показвате роклииии

Благодаря много за полезните съвети. Аз съм се насочила към рокля тип "принцеса", но е много възможно да избера и нещо друго. Отворена съм към различни варианти; в интерес на истината това, което ме притеснява, са размерите. Като цяло имам доста стандартни мерки и тежа 55 кг., но много силно се надявам да имат в наличност номера от моделите, които ми допаднат. Ще споделя мнение и снимки задължително smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #236 -: март 24, 2015, 17:42:05 »

Момичета записах си час за Лита
тези от вас които са ходили могат ли да ме ориентират на солунска къде точно се намира салона им
тя жената ми обясни на дълго и на широко но не я разбрах съвсем добре
набелязала съм си няколко рокли от сайта пък да видим
Активен
Viara_Zheleva
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #237 -: март 24, 2015, 18:32:44 »

Здравейте момичета. Върнах се от пробите и съм страшно доволна. Дори си мисля, че открих моята рокля. Проблема, обаче е че страшно много харесах и един модел от Ателие Ивоар, където имам записан час утре отново да меря. И сигурно няма да спя тази нощ от вълнение. Това е някакъв ужас - да си харесваш еднакво две рокли
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #238 -: март 24, 2015, 21:28:16 »

И аз бях подготвена, че ще харесам нещо друго, а не това, което съм си наумила, пробвах различни модели - принцеса, русалка, но...в крайна сметка точно с каквато А линия си се представях - в нея се влюбих :-)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 25, 2015, 09:55:43 »

Здравейте момичета. Върнах се от пробите и съм страшно доволна. Дори си мисля, че открих моята рокля. Проблема, обаче е че страшно много харесах и един модел от Ателие Ивоар, където имам записан час утре отново да меря. И сигурно няма да спя тази нощ от вълнение. Това е някакъв ужас - да си харесваш еднакво две рокли
В такъв случай, облечи всяка една по още веднъж и прецени с коя ти е най-удобно и с коя си се представяш в деня на сватбата. smile Успех!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines