Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 13:41:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209169 пъти)
 
Neli_sv
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #465 -: юли 08, 2017, 21:51:11 »

Здравейте!

Бих искала да помоля за идеи къде да организираме сватбата си през лятото на 2018 - търсим да е някъде около Варна (макс 1 час път); за около 50-60 човека и с хубава гледка към морето.

Мноооого благодаря smile
Активен
Katety7
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #466 -: септември 13, 2017, 21:01:03 »

Здравейте на всички ! Нова-новичка съм в сайта и се чудя откъде да започна с въпросите. Първото ми питане е следното,колко месеца по-рано е хубаво да резервираме ресторанта. Ако всичко е наред сватбата я планираме за май месец догодина дата окончателна нямаме но сме се спрели на 5,12 или 19. Мисля си да започна с търсенето,защото май месец ще са баловете и ще започнат да се резервират отсега,но пък не  ели твърде рано.Търсим ресторант с хотелска част във варна,не на някой от курортите в близост, а в самия град-предложения ... с капацитет до 100-120 места. Благодаряяяя предварителнооо  smile smile Wink Wink Wink smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 13, 2017, 23:56:21 »

Здравей, Katety7 и добре дошла! Пожелавам ти спорна подготовка smile

За Варна не мога да кажа мнения, но като цяло за ресторантите, никак не е рано вече да се ориентирате и запазите. Още повече, че става въпрос за май месец, който е преизпълнен със събития и е къде, къде по-натоварено. Ние се женихме през септември, но капаро дадохме в ресторанта (става въпрос за Боровец) още януари. Само след месец вече нямаше свободни дати.

Успех  good
Активен
Kilche
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #468 -: октомври 08, 2017, 14:01:34 »

Здравейте мили момичета!И моя ден дойде  danceg Планираме сватбата да е края на август-началото на септември.Все още не сме се спряли на дата.Почахме да правим списъци ...и техните са упорити и нашите и те и както си мечтаех за малка сватба,така и гостите ще са към 100-120...Надявам се да ги намаля,но все пак няма е малка сватба..От няколко дни чета по форуми,но все са стари теми.Какви са вариантите за сватба във Варна/около Варна,да има красива външна част,гледка,да не е само някаква голяма зала?И ако имате предложения-какви са цените на въпросните места ориентировъчно?Благодаря виии girl_wink
Активен
Moreyna
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #469 -: декември 16, 2017, 21:04:37 »

Здравейте,

бих искала да помоля за съвет за сватба през август 2018г. - изцяло външна с опция за вътре при лошо време, за около 110 - 120 човека, много бихме желали да има басейн и евтини варианти за настаняване на гостите наоколо, на около 2 часа максимум от София.

Благодаря предварително!

Относно въпроса за сватба във Варна мога да кажа две лични впечатления:
1. хотел "Хоризонт" - много красив, с хубава външна част, която обаче е подходяща единствено за подписване и посрещане на гостите и евентуално за след самия купон. Партито беше в ресторанта, от който няма достъп до градината и пушачите изчезвахме на части пред входа на хотелския комплекс. Обстановката, храната и обслужването бяха много добри. Цени обаче не знам...
2. Комплекс "Барите" - https://www.complexbarite.com/bg/contacts/ - около Варна е, няма море, изцяло външно, с приятна градина и стаи тип бунгала. Хубаво беше, минусът според мен е, че е далече от морето и донякъде че е етно стил.
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #470 -: май 29, 2018, 23:03:55 »

Сякаш е позамряла темата, но все пак да попитам. Има ли скорошни мнения за Maison hotel до Токуда в София?
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #471 -: август 10, 2018, 12:13:45 »

Здравейте, записвам се и тук

Търся мнение за ресторанти в Пазарджик - Фазанарията, Фемили  и Форум.  smile

Активен
pepinka
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #472 -: април 17, 2019, 15:04:35 »

Чете ли го някой този форум? И аз имам запитване за хубави ресторанти с градина около Пловдив, всяка малка помощ ми е от полза, аз също разглеждам сайтове в гугъл и ще пиша пак.
Активен
stereophonix
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #473 -: октомври 02, 2019, 07:49:09 »

Здравейте!

Ние все още сме в търсене на място. Търсим нещо като поляна/градина, където има/има възможност да се разположат шатри. Не е задължително да има ресторант, тъй като ще използваме фирма за кетъринг. Нямаме претенции от към локация.

Ще съм ви много благодарна ако имате идеи smile Ние видяхме няколко места вече, но все още на нищо конкретно не сме се спрели.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines