Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:53:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209476 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юли 19, 2016, 13:07:06 »

Здравейте, да се отчета след обиколка на ресторанти в София.
Първо минахме през ресторанта на хотел Метрополитън в ж.к. Младост.
Ресторанта е модерен и красив, но е на три нива като тераски. Това до някъде го прави неудобен за по-възрастните хора, а и дансинга се пада на средното ниво и ако не внимава човек може да тупне по стълбите. В хотела има и няколко зали, едната от които изглежда добре за сватба за около 90 човека. Но пък тя е на -1 етаж и няма прозорци.
Ресторант Старата София в хотел Вега е приятен, но ни се видя малък, тъмничък и нисичък - като за по-скромни сватби.
Ресторант Зест в хотел Суит е модерен, има хубава гледка, но за да стане за повече хора се отваря една допълнителна зала, която пак остава леко изолирана от основната част.
Ресторант Панорама в парк хотел Москва има страхотна гледка, но само това....доста е соц, захабен и т.н., асансьорите едвам ги накарахме да стигнат до там.
Ресторант Лаура в НДК също е соц стил, но по-обновен и може да се преглътне.
Последно минахме през хотел Акорд. Там управителя ни се видя страхотно момче, въпреки, че му се изсипахме по време на някаква среща ни обърна внимание сякаш сме имали уреден час. Разказа ни всичко много подробно, даде ни съвети, дори ни каза кои са ресторантите, в които е най-сигурно човек да си направи сватбата (Акорд, Монтесито, Май Чойс, Старата София, Принчипи ди Пиемонте).
Даде ни съвет да се избере ресторант, който има много опит с правенето на сватби или в който сте ходили на сватба и ви е харесало много всичко. (същото каза за ДЖ и фотограф).
Остана ни да видим още няколко ресторанта и дано да успеем да вземем решение, че голяма мъка се оказа...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #391 -: юли 30, 2016, 14:03:09 »

Здравейтеее, трябва ми малко информация за следните ресторанти. Интересува ме цени на куверти, възможност за бюфетно меню и дали срещу допълнителна уговорка може да се пуши вътре.


Ресторант Лаура,  
Ресторант Зест
Ресторант Сентрал Парк
Ресторант Силвър хаус
Ресторант Феста
« Последна редакция: юли 30, 2016, 14:08:49 от milenkata » Активен
Didetoooo
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #392 -: юли 30, 2016, 21:22:42 »

Здравейте, някой да има впечетления от Thracian Cliffs Golf and Beach Resort. Планирам малка сватба 20-25 човека. Ако имате предишен опит може да ми пишете. Благодаря
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 31, 2016, 18:55:32 »

 само знам за Зест, че не може да се пуши, питахме...
Активен
viliqna
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #394 -: юли 31, 2016, 20:46:18 »

Здравейте, някой да има впечетления от Thracian Cliffs Golf and Beach Resort. Планирам малка сватба 20-25 човека. Ако имате предишен опит може да ми пишете. Благодаря

За Thracian Cliffs е много трудно да се направи резервация, като цяло е доста атрактивен комплекс и почти винаги (през лятото) е пълен. Най-добре да провериш на място за свободни дати. До колкото знам през целия август има голф турнири и е почти невъзможно, освен ако не говорим за следващата година.
Активен
princess_lea
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #395 -: август 03, 2016, 12:55:07 »

Някой да има лични впечатления от Holiday Inn? Името се споменава на няколко места, но не намирам конкретни отзиви. Благодаря предварително!  give_rose
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #396 -: август 05, 2016, 05:20:51 »

Миналия месец бях там. Пресни отзиви - коректно и вежливо обслужване, добра нормална храна, приличен ресторант на прилична цена. Бих препоръчал да го погледнете и ако ви хареса, може да им се доверите smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #397 -: август 05, 2016, 09:28:56 »

За Сентрал Парк никой нищо ли не знае?
Активен
jotzebee
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #398 -: септември 14, 2016, 08:40:50 »

Вълнувам се, че дойде и моето време да се регистрирам в този форум  girl_wink
Струва ми се, че да се избере ресторанта е по-важно от избора на дата и се почва от там.
Четох тук и google-вах, но не открих инфо и снимки от сватби в Crystal Palace в София. Някой да е бил на сватба в Crystal Palace и да каже как е? Колони?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #399 -: септември 15, 2016, 13:04:21 »

Приемлив ресторант, средна класа, нормални цени, нормално обслужване. Най добре да се види на място, да има едни колони. Също така зависи колко човека са ви гостите smile
Активен
shakri
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #400 -: септември 18, 2016, 01:27:49 »

Здравейте, някой да има впечетления от Thracian Cliffs Golf and Beach Resort. Планирам малка сватба 20-25 човека. Ако имате предишен опит може да ми пишете. Благодаря

Здравейте,
Там е много страхотно. Няма да сбъркате според мен.
Една приятелка си прави сватбата в BlackSeaRama Golf & Villas. Беше невероятно.
Активен
mrtn
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #401 -: септември 19, 2016, 12:50:24 »

Здравейте!
Интересувам се от хотели/комплекси, където според вас може да се проведе красива сватба на открито (вероятно в сватбена шатра) или в полуоткрит ресторант, с възможност всички гости (около 130) да са навън. Локацията не е от голямо значение на този етап, т.к. изобщо не откривам такова място, а и гостите са от всички краища на България. Все пак трябва да е на 50-60 максимум 100км от голям град (София, Бургас, Пловдив, Ст. Загора). Други изисквания са в близост да има достатъчна леглова база за всички, да няма часово ограничение и да не е в битов стил, а нещо съвременно или неутрално.
Ще бъда благодарна, ако споделите вашите идеи. smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #402 -: септември 20, 2016, 02:30:02 »

Учудвам се, че не сте открили такова място, та те над 50% от сватбите в момента са открити и се правят на точно такива места. Назад в темата малко като се разровите ще откриете доста предложения (а ако не се лъжа имаше и един мой пост), а ако не се справите ще се включа по нататък с помощ и копие на някои от старите си постове smile
Активен
barni
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #403 -: септември 29, 2016, 15:26:00 »

И аз като jotzebee търся повече информация за Кристъл Палас, но явно не е толкова популярен за сватби?
Ние планираме малка сватба с около 50 човека. Изборът по всяка вероятност ще е между Кристъл Палас и Гранд Хотел София. В Гранд Хотел София всичко много ми хареса, организаторката е много симпатична ... но тези колони ... Гостите няма да виждат или дансинга, или младоженците.  sad
Активен
jotzebee
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #404 -: септември 30, 2016, 08:22:35 »

barni преди 3 годни по това време бях на сватба в Гранд Хотел София и бях зад колона, нямах особени проблеми с виждането. Понякога ставах и се приближавах, което се оказа плюс за снимките ни после biggrin Там обаче е скъпо, младоженците споделиха за 100лв на човек куверт, които си заслужават за класата на ресторанта и добавките като стая, торта, украса, ама са 100 лева все пак!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines