Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:08:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209418 пъти)
 
Goofy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #360 -: март 05, 2016, 13:11:42 »

Много благодаря,ще погледна всичките!
Активен
GEMINI
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #361 -: март 14, 2016, 19:46:57 »

Здравейте!
Предстои ни сватба през Септември месец тази година и разбира се като всяка дама тук се вълнувам страшно много.Изчетох от всички теми по много,и имам нужда от малко помощ относно избора на ресторант.
Нямам физическа възможност да изчета всичките части на темата за ресторанта,но до колкото видях някои от частите са от преди години за това си позволявам да задам въпрос тук.Ще се радвам да видя мненията Ви.
Търся ресторант в София.
- 80 - 90 човека.
- Да има възможност за вкарване на алкохол
- Да е просторно
- Куверта да не надвишава 35лв. /Ограничен ни е бюджета/
- Нямам претенции за локация,но ако е възможно да има къде на около да се паркира
Като цяло това са нещата които ме вълнуват.
Моля ако някои скоро е празнувал или ходил до следните места да се свърже с мен : Парк хотел Москва,Акорд,Земун,Шато-Драгалевци и ресторант-градина СЛАВИЯ.
Предварително благодаря.
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #362 -: март 14, 2016, 22:28:06 »

Здравейте!
Предстои ни сватба през Септември месец тази година и разбира се като всяка дама тук се вълнувам страшно много.Изчетох от всички теми по много,и имам нужда от малко помощ относно избора на ресторант.
Нямам физическа възможност да изчета всичките части на темата за ресторанта,но до колкото видях някои от частите са от преди години за това си позволявам да задам въпрос тук.Ще се радвам да видя мненията Ви.
Търся ресторант в София.
- 80 - 90 човека.
- Да има възможност за вкарване на алкохол
- Да е просторно
- Куверта да не надвишава 35лв. /Ограничен ни е бюджета/
- Нямам претенции за локация,но ако е възможно да има къде на около да се паркира
Като цяло това са нещата които ме вълнуват.
Моля ако някои скоро е празнувал или ходил до следните места да се свърже с мен : Парк хотел Москва,Акорд,Земун,Шато-Драгалевци и ресторант-градина СЛАВИЯ.
Предварително благодаря.
Защо не погледнеш и ресторанта в сградата на магазин Лабиринт в Люлин, там мисля че куверта беше до към 35 лева.
В Шато съм била на сватба с около 40 човека, но за 90 смятам, че ще е доста тясно. За другите изброени нямам представа.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #363 -: март 15, 2016, 01:04:19 »

35 лв. е долната граница на куверта в София. Много малко ресторанти работят в този ценови диапазон. А и рискувате да получите не много добро обслужване. От изброените от вас може да погледнете Парк хотел Москва (но мисля куверта е повече) и Акорд. Шато-Драгалевци и ресторант-градина СЛАВИЯ са над бюджета ви, а и в Шато е спорен въпроса дали е удачно за 90 човека. Също така може да добавим Панорама на Дондуков (има паркинг), ресторанта в магазин Лабиринт в Люлин (моля обърнете внимание, вече не се казва Флауерс и не се държи от същите собственици, респективно са нужни нови отзиви за работата там). Имате ограничен бюджет пък 90 гости........ някак си се разминава с това понятие. За булките с ограничен бюджет мога да предложа едно малко известно място с ниска цена (има и куверти от 25лв) и приемливо обслужване - ресторант Лагуна - намира се на басейна/зимна пързалка на метростанция Ломско Шосе. В Банкя има няколко ведомствени ресторанта-станции, съвсем нелоши и с бюджетни цени  - Дружба -2, станцията на данъчните и т.н.Под Кремиковския манастир в гористата местност (много красиво място) има един учебен център (хотелски корпус+ ресторант) също с много приемливи цени.Съвсем сигурен съм, че в СФ има и други места с цена до 35лв, но имайте предвид, че това е нещо като рискова игра с двузвезден хотел. Нормалната цена на куверта е около 42-48лв. Алкохол позволяват да се вкарва навсякъде, просторно е относително понятие. По просторните ресторанти като правило са търсени, хубави и по-скъпички smile.
 :offtopic:Общо взето природно-пазарни закони.Също като при жените.Колкото по-хубава, толкова по-търсена и по-скъпа smile
« Последна редакция: март 15, 2016, 01:11:04 от Deliysky » Активен
Faith_13
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #364 -: март 15, 2016, 08:24:41 »

"Ниагара" на ул. "Цар Симеон" май е в същия ценови диапазон. Една близка приятелка се омъжи там и ѝ бяха дали именно тази цена - 35 лв, която включваше и тортата. Има и градина за изнесен ритуал.  good
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: март 15, 2016, 13:51:58 »

GEMINI, ресторант-градина Биляна в Студентски град може да отговори на твоето търсене. Бях там преди 2 години на абсолвентски бал - беше много просторно (капацитетът е 150 души) и залата е красива. Не мога да си спомня за куверта, но май беше около 40 лв.
Активен
GEMINI
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #366 -: март 15, 2016, 17:35:19 »

Много благодаря за бързите и изчерпателни отговори.
Под ограничен бюджет имам впредвид,че е съобразен с бройката хора,но недостатъчен за някой по-лъскави места,които разбира се са много по хубави,като например РЕЙНБОУ плаза,което страшно ми хареса,но искат 70лв. за куверт,което наистина няма как да си позволим.Аз съм от "булките" за които е важно хората преди всичко да се забавляват на сватбата,за това искам да извикам освен ДЖ,и 2 оркестъра.Познавам гостите си достатъчно добре и знам,кое ще им хареса и кое ще ги впечатли.
Имате ли представа как е новото име на ресторанта в Лабиринт?
Търсех,но не ми излиза нищо...
Активен
GEMINI
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #367 -: март 15, 2016, 17:42:00 »

Намерих го,казва се ФЛОРАНС кувертите започват от 34лв.и изглежда много много подходящо за това,което търся.МНОГО БЛАГОДАРЯ на господина,който ми го предложи.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #368 -: март 15, 2016, 19:34:19 »

Аз го предложих, да това е добър бюджетен вариант. Само че за 2 оркестъра и ДЖ....... мисля че няма да има нужното пространство. Може да проверите в една от двете зали на Монтесито. Там кувертите са по-височки, но не са чак 70лв(мисля че са около 45)
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #369 -: март 16, 2016, 11:50:00 »

Може ли някой по-запознат да ми даде инфо относно овъртайма в р-т Рrincipi di Рiemonte в Интерпред, тъй като от получената преди малко оферта от тях не ми става много ясно. Офертата е стандартно за 5 часа, за първия допълнителен се плаща 100 лева, ако са два сумата става 300 лева, ако са три часа става 500 лева и така нататък, което ми се вижда доста, а според управителя това ми спестявало пари.
От други места също имам оферти, но там е казано, че всеки следващ час е по 100 лева, което ми се вижда по-добре и нещо не разбирам.   crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #370 -: март 16, 2016, 12:33:36 »

Сега се разрвоих в имейлите, които пазя покрай сватбата, понеже ми стана интересно и ето какво пише в моята оферта: След 5 час
1 час 100.00 лева
2 час 200.00 лева
3 може да Ви се изготви пакетна цена

Тоест моята е била даже и по-висока lol И на мен ми се струва много, навсякъде другаде се движеше около 100, без значение дали ще седиш цяла нощ. Вие ходихте ли до там? Аз не бях очарована от управителя, малко ни неглижира, пък и има едни гадни колони + натрапчивото зелено навсякъде  nea

Пиши ако искаш втори имейл, за да ти разясни, но според мен се увеличава цената  NO
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #371 -: март 16, 2016, 13:04:26 »

Била съм в този ресторант на мероприятие с колеги (не сватба) и ми хареса още тогава, особено храната, в сравнение с на други места. Зеленото не ме притеснява, любим цвят ми и като цяло бих се радвала, ако сватбата е там, но само това с овъртайма ми е странно и ще ми е интересно, някой правил си сватбата там да сподели мнение по въпроса. smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #372 -: март 16, 2016, 14:10:59 »

Храната и обслужването са на много добро ниво. Това е един от най-коректните ресторанти в София. Управителя и персонала са дългогодишни кадри, в ресторанта почти няма текучество (направете си изводите защо ли). Ако имате въпроси, по добре говорете с Ангел (управителя), мисля, че всичко ще ви разясни. Не знам как се е случило при потребителката от горния пост неглижирането, според мен това е един от най-коректните и отзивчиви управители.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #373 -: март 16, 2016, 14:29:53 »

Ами аз бях писала и преди, няма да задълбавам отново, но общо взето не ми хареса отношението му още в началото, не обясни добре каквото ме интересуваше, просто не ме грабна...вече сме си говорили за химията между младоженци-професионалисти, при нас явно не се получи smile Успех на Илонка  good
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #374 -: март 16, 2016, 15:13:54 »

Ами аз бях писала и преди, няма да задълбавам отново, но общо взето не ми хареса отношението му още в началото, не обясни добре каквото ме интересуваше, просто не ме грабна...вече сме си говорили за химията между младоженци-професионалисти, при нас явно не се получи smile Успех на Илонка  good
Благодаря! smile
Още не сме се срещали с управителя, но се надявам да се разберем и най-вече да ни обясни това с овъртайма, защото той най-много ме притеснява, всичко друго ми се вижда доста добре.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines