Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:25:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209473 пъти)
 
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #345 -: февруари 17, 2016, 14:48:40 »

Здравейте! smile
Изчетох последните две теми, но не видях да има актуална информация за хотел Банкя Палас и моля, някой ако има впечатления за него да сподели. smile
Иска ми се сватбата да бъде някъде в покрайнините на София, не в центъра. Като локации ми харесват Банкя, Горна Баня, Божурище, Панчарево (отпадат като вариант Р-т Лебед и р-т Галант).
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #346 -: февруари 17, 2016, 16:22:36 »

ilonka_bonbonka Преди време Банкя Палас беше хубаво място за сватби. След това управителка стана една лелка, която го съсипа. Прекалено беше алчна и за това... Междувременно се появиха и други, добри варианти за сватбени тържества и Банкя Палас започна да бледнее в сравнение с тях. Към момента знам, че се менажира от собственичката, което принципно е добре, но не знам дали има промяна в интериора и дали е правен някакъв ремонт. Съвета ми е да отидеш на място ако това ти е възможно. Така най-добре се преценяват тези неща.
УСПЕХ give_rose
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #347 -: февруари 17, 2016, 16:56:57 »

AIVEN , благодаря за инфото. smile
2013 година съм била там на сватбата на моя приятелка и бях останала с добри впечатления, освен че нямаше климатици, всичко друго ми хареса и за това се замислих за това място, но ми се искаше по-актуална информация от булки били там. Явно както казваш вече не е толкова предпочитано място за сватби. Все пак мисля скоро време да се разходя и да видя за какво става на въпрос към днешна дата.
А препоръки за други ресторанти в Банкя (не е задължително да има хотелска част)?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #348 -: февруари 17, 2016, 17:02:21 »

Аз честно казано даже не съм попадала на този ресторант (миналата година търсих), та може и да не е толкова популярен  вече, но не пречи да провериш Wink До колкото знам в Горна Баня има повече избор на сватбени ресторанти  smile Успех  good
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #349 -: февруари 17, 2016, 17:08:51 »

Аз честно казано даже не съм попадала на този ресторант (миналата година търсих), та може и да не е толкова популярен  вече, но не пречи да провериш Wink До колкото знам в Горна Баня има повече избор на сватбени ресторанти  smile Успех  good

Ами аз в Горна Баня знам само Глория Палас, но нещо не чета много хубави мнения за него, някой друг? smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #350 -: февруари 17, 2016, 17:38:19 »

"На Върха" ми се върти в главата  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 17, 2016, 22:09:05 »

Аз нали съм Горнобанско девойче, та да се включа. "На Върха" също вече не е в апогея си за сватби, НО това е мое мнение. Глория Палас имам впечатления от 2014, организирахме на мама юбилея там - въпреки тях изкарахме добре. В самата Горна баня има ресторант "Люлин", в който правят сватби често, но на мен лично не ми е в стила. Може да го провериш.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #352 -: февруари 18, 2016, 01:25:42 »

В Банкя има 2-3 ресторанта, цените са ниски но обстановката не е кой знае какво. р-т Дружба -2 - намира се в хотел Дружба -2 близо до ТОХа, ресторанта към станцията на министерството на финанстите, и още някой и друг по ведомствените станции. В Банкя Палас съм бил последно в 2014, след спада от предните години мога да твърдя , че обслужването и храната бяха на ниво. Преди Банкя на стария път срещу басейна има един много екзотичен ресторант - Американската кръчма, там съм снимал балове и банкети но не съм чувал да правят сватби.
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #353 -: февруари 18, 2016, 11:41:22 »

Благодаря ви! smile
Поразрових се в интернет и ги разгледах предложетите от вас ресторанти, но нещо не са ми по вкуса. Р-т "На върха" и "Люлин" ми изглеждат старички и с потискаща обстановка, р-т "Дружба-2" също, а пък "Американската кръчма" ми идва малко каубойска обстановка и определено според мен не е място за сватба. Иска ми се да намерим някое свежо, просторно и светло ресторантче, не в центъра на София, но нещо удрям на камък. Все пак мисля да се разходя до Банкя Палас и Глория Палас, защото ми харесват като обстановка.
Ако някой друг има някакви предложения, приемам всякакви! smile
П.с. Сватбата ни ще е около 90 човека, за ориентир.
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #354 -: февруари 18, 2016, 12:22:29 »

Ресторант "Галант" го отхвърлих, заради лошо мнение на моя приятелка, била кума там, но на снимки изглежда приятно място. Тук във форума не намирам мнения за него. Някой нещо да сподели? Като обслужване, храна, как е ?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #355 -: февруари 18, 2016, 12:23:17 »

Има много ресторанти, които не са в центъра и са светли, просторни и свежи и са в София, а не около нея Wink Ресторантът, в който бяхме ние ни беше супер на нашата бройка (около 70), ама за вас май ще е малък...нищо че го дават за 100. Ако искаш все пак го погледни - Бижу в хотел Силвърхаус на Симеоновско шосе smile
Активен
ilonka_bonbonka
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #356 -: февруари 18, 2016, 12:27:56 »

Има много ресторанти, които не са в центъра и са светли, просторни и свежи и са в София, а не около нея Wink Ресторантът, в който бяхме ние ни беше супер на нашата бройка (около 70), ама за вас май ще е малък...нищо че го дават за 100. Ако искаш все пак го погледни - Бижу в хотел Силвърхаус на Симеоновско шосе smile

Да, гледахме го р-т Бижу. smile
Като цяло ми харесва доста, единствено ме е страх да не е тясно и малко формата му ми е проблем, но ми е фаворит.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #357 -: февруари 18, 2016, 13:46:52 »

Ами разходете се и го виж. Писала съм много за него (ако искаш ми пиши на лични, за да не се повтарям/натрапвам), на нас формата не ни беше проблем, но пак казвам, че бяхме с по-малка бройка smile Аз го харесах главно заради градината и отношението на управителя, ако тези две неща липсваха, нямаше да сме там  Wink
Активен
Goofy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #358 -: март 03, 2016, 14:18:55 »

Здравейте,аз също търся хотел с ресторант и евентуално градина в покрайнините Бояна,Сивеоново,Драгалевци..Въпросът е че ние ще бъдем 25-30 души макс smile Повечето ресторанти са ни прекалено големи,единствено 6ато като че ли се вписва.Ако имате други идеи споделяйте!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #359 -: март 04, 2016, 00:12:39 »

Шато е отличен избор за вас. Може също така да проверите Аякс, Перла, Чепишев, Атлантик, Скай Уей. Симпатични, бюджетни, но на част от тях градинките не стават за купон а само за изнесен ритуал.По принцип за 30 души в района има още много ресторанти, малки и нетипично сватбени, които ще се справят. Просто трябва да пообиколите smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines