Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:37:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209417 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #285 -: януари 19, 2016, 16:37:14 »

В градината на Експо може да се направи и цялата сватба, не само изнесения ритуал. Имат и шатри.

Макси също е тъмен ресторант. Там трябва да се подхожда много внимателно, защото наемателите често се менят, персонала също и понякога има големи проблеми с качеството на обслужване.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 20, 2016, 09:34:11 »

Определено не бих избрала Макси за толкова важно събитие като сватбата  nea Там, освен че проблемът с обслужването винаги е на дневен ред, са толкова некоректни към младоженците.. Чувала съм от познати, какви ли не неща.. От спиране на осветлението в по-късните часове, за да прекратят сватбата, заради "спиране на тока" до всякакви други малоумщини.. Въобще не звучи сериозно за ресторант с претенции за реномирано заведение... Определено се насочете към друго място, ако държите сватбата ви да протече спокойно и без гафове от подобен род..


Да не говорим, че е ужасно тъмен  nea
Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #287 -: януари 20, 2016, 13:39:15 »

Препоръчайте ми ресторант или хотел по морето   =]
« Последна редакция: януари 20, 2016, 17:17:58 от Teo » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 20, 2016, 15:16:17 »

Препоръчайте ми ресторант или хотел по морето   pardon

Ако искаш да повярваме, че не си тук само за да видим промоцията на Кола маска е нужно да дадеш някое и друго пояснение:

В кой район "по морето"?
За колко човека?
В какъв бюджет?
Какъв тип помещение търсиш?
Ресторант или хотел-ресторант? Защото в хотел ще ти е малко сложно...
За кога ти трябва?
Активен
radity85
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #289 -: януари 20, 2016, 15:22:19 »

Ако искаш да повярваме, че не си тук само за да видим промоцията на Кола маска е нужно да дадеш някое и друго пояснение:

В кой район "по морето"?
За колко човека?
В какъв бюджет?
Какъв тип помещение търсиш?
Ресторант или хотел-ресторант? Защото в хотел ще ти е малко сложно...
За кога ти трябва?

Естествено, че не съм затова тук - ами може би Созопол, защото е много красив.. за колко човека.. може би около 100-на.. за бюджет, колкото стане. Помещението мислим да е нещо с градина, открито, сега ще покажа за какво говоря. - За август

А това е Санта Марина в Созопол... уникално място, но ни искаха много висока такса само за датата...


* 26995129.jpg (35.65 KB, 840x460 - видяно 199 пъти.)
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #290 -: януари 20, 2016, 16:20:54 »

Определено не бих избрала Макси за толкова важно събитие като сватбата  nea Там, освен че проблемът с обслужването винаги е на дневен ред, са толкова некоректни към младоженците.. Чувала съм от познати, какви ли не неща.. От спиране на осветлението в по-късните часове, за да прекратят сватбата, заради "спиране на тока" до всякакви други малоумщини.. Въобще не звучи сериозно за ресторант с претенции за реномирано заведение... Определено се насочете към друго място, ако държите сватбата ви да протече спокойно и без гафове от подобен род..


Да не говорим, че е ужасно тъмен  nea

За Макси имам мнения от булка от преди една година, затова в крайна сметка ще е там. Управителя е същия, условията са същите като при тях. От разговорите ми до сега с въпросния господин срещнах позитивно отношение и предполагам ще успеем да се кооперираме. Наистина е малко тъмно, но ще го компенсираме с осветление, украса и предполагам ще се получи добре. Главното заради което ни хареса още пред няколко месеца е, че залата е много висока и това й придава тържественост. След кто оходихме няколко други ресторанта, няколко зали на хотели се върнахме пак на него.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #291 -: януари 20, 2016, 16:26:51 »

Значи се отказахте от градинска сватба? Радвам се, че сте намерили ресторант, честно казано за него нямам никакво мнение, беше ми в първоначалния списък но ако не се лъжа не ми пратиха оферта на запитването и затова отпадна още в началото smile Иначе съм гледала само снимки, върти ми се в главата, че имаше хубава градина? Ще ми е интересно да споделиш повече подробности  Wink Дано нямате проблеми от гореописаните  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #292 -: януари 20, 2016, 16:41:26 »

radity85 Виж Свети Това в близост до Созопол, както и всичките голф игрища и комплекси в околностите на Балчик и Калиакра (около 5-6 на брой)
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #293 -: януари 20, 2016, 16:43:32 »

Няма да е градинска сватба да, защото в София ресторантите, които го предлагат като опция или са малки или са вече заети, а не ми се рискува с някой, който няма вътрешен капацитет при лошо време. До Яев се разходихме, но след проведен разговор се оказа, че предния ден двойка е капарирала датата ни, а ние държим на нея и колегата, който ги е приел не е отразил депозирането им на капаро в системата. Както и да е! Макси имат някакво подобие на градина, която ще използваме за welcome drink и изнесен ритуал, който ще е сценарий. За момента мислим да съчетаем двете неща в едно. Гостите се упътват към мястото на събитието, по път получават чаша шампанско, булката ме настъпва, правим няколко фотки на зеленото и се насочваме към яденето и пиенето! ХИХИХИ
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #294 -: януари 20, 2016, 16:44:21 »

radity85 Виж Свети Това в близост до Созопол, както и всичките голф игрища и комплекси в околностите на Балчик и Калиакра (около 5-6 на брой)
Свети Тома е 5*, според мен ще режат главички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #295 -: януари 20, 2016, 17:12:11 »

Добре сте го измислили и ние бяхме така, само че нямахме изнесен ритуал, но гостите много се изкефиха на тревичката и шампанското след всички церемонии и жегата  Wink Не помня за колко човека каза, че търсиш ама май бяха над 100, иначе щях да ти препоръчам горещо нашият ресторант (няма да ми правя за пореден път реклама) smile А каква оферта ви дадоха в Макси?
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #296 -: януари 20, 2016, 18:03:04 »

По първоначален списък са около 130. Офертата на Макси е 68лв. за 5-степенно меню с включени малко пиене и 1/3 вино, но мисля малко да ги редуцирам, защото тия вино и ракия няма кой да ги пие... Баща ми има затворени ракии и вина от '89 чак, а нямат такса за внесен алкохол. Освен това, се чудя дали да сме на 5-степенно или да махнем предястие да не се мотае. Кой е бил вашия ресторант, че не съм обърнал внимание назад по темите?
« Последна редакция: януари 20, 2016, 18:08:08 от speeder88 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #297 -: януари 20, 2016, 18:08:14 »

Ние бяхме в Бижу (хотел Силвър Хаус) ама той е малък за вас  smile 5-степенно, демек + торта и две предястия? Ако е с две предястия, едното е абсолютно излишно според мен  smile По-добре вие си внесете алкохола, че не знаеш какво ще ви дадат  good
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #298 -: януари 20, 2016, 18:11:44 »

Оп... Излъгах... Салата, предястие, ястие, следястие(плато с мезета), но мисля като отида да говорим предястието да отпадне, защото в менютата им то си е направо като ястие. Торта нямат включена, но ние така или иначе сме харесали.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #299 -: януари 20, 2016, 20:35:01 »

Срещу офертата на Макси бих предложил офертата на Монтесито за 64лв в Залата. Няма сравнение. smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines