Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:50:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209409 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #255 -: януари 14, 2016, 15:58:16 »

Царско Село и Sky Way?
Извън София съм гледала снимки от две сватби в един много красив комплекс - http://www.hotel-yaev.com/index.php/lang.2/cat.76

За друго не се сещам smile Успех  good
Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #256 -: януари 14, 2016, 16:22:59 »

Благодаря за бързия отговор, Царско село е зает, Sky way не ми допада. Този комплекс изглежда много добре и е свободен. Още веднъж благодаря! Ако има някакви други предложения от колеги ще съм радостен да ги споделите.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #257 -: януари 14, 2016, 16:32:41 »

За нищо smile Лека подготовка  Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #258 -: януари 14, 2016, 18:49:08 »

Яев е хубаво място но няма вътрешна част (по точно ако вали всички гости отиват под навесите, а дансинга е ........под дъжда smile. Ако вали ще се получи нещо доста............романтично и задушевно smile


Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #259 -: януари 15, 2016, 09:17:18 »

Така е да, но поне разполага с капацитет, който да поеме гостите от открито вътре, защото доста от ресторантите, които съм гледал или са с голяма градина и малък вътрешен капацитет или голямо вътрешно пространство и малка градина, която да може да се ползва само за изнесен ритуал. Днес отивам да преслушам Sky plaza, в неделя Holiday Inn, а утре най-вероятно ще се метнем до Карлово.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #260 -: януари 15, 2016, 09:34:59 »

Всяка сутрин минаваме покрай този хотел: http://www.parkinn.bg/hotel-sofia/gallery и ми се струва много симпатичен smile

Сега видях в сайта, че има много приятен ресторант ама не знам изобщо правят ли се сватби, колко човека и тн...ако искаш го провери  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 15, 2016, 09:42:51 »

Правят се сватби. Сватбата на моя позната ще е там, ще бъдат около 150човека  good

ЕДИТ:Извинявам се, мислех че е Холидей Ин..

Парк Ин има една ужасна блок маса в средата.. Както и да е и при мен имаше такава.. Винаги може да превърнеш дефекта в ефект Wink
« Последна редакция: януари 15, 2016, 09:45:22 от alexandrova_90 » Активен
speeder88
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #262 -: януари 15, 2016, 09:50:45 »

ParkInn е зает за нашата дата, но иначе изглежда добре!

Alexandrova_90 - прочетох, че вашата сватба е била в Zest, колко човека бяхте и как бяха подредени масите, защото ние вчера се разходихме до там и не ми вдъхват довери как ще съберат 12 кръгли маси за по 10 човека?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: януари 15, 2016, 10:12:12 »

Имахме 10  кръгли маси за по 10 човека + нашата правоъгълна.. С огромно място за дансинг..

Мога да ти покажа как излеждаше ресторантът в нашия ден, като не знам как да обясня как точно са били подредени масите.. Като влезеш нали вдясно има място за едната част.. Там имахме 5 маси за по 10 човека.. След това нашата маса до прозорците успоредно.. + още 4 маси и една някъде, където не мога да обясня, по-близо до "бюфета"  pardon

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.405301652927885.1073741864.334679826656735&type=3
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 15, 2016, 10:43:57 »

Страхотни сте, ще ги погледна smile аз сега гледах и ресторант Фея, до парадайса мол - ходили сме много пъти храната е добра, големи порции и е приятно много smile а за квартала - трябва да питам Фил, че тоя квартал ми е тъмна Индия. 
Църквата е в княжево обаче(избрахме я заради отеца, чете молитва на Боби за 40 дни и се влюбихме в него) та местоположението май няма да е фактор много много, Люлин обаче автоматично отпада - там и аз и Фил не сме фенове..

Миленка, Фея е разделен на малки къщички с маса и пейки. Ние редовно сме хапвали там за обяд и не го виждам като подходящо място за сватба или кръщене. Лятото вадят и допълнителни маси покрай тези къщички и става страшна лудница. Иначе храната е ОК, цените също.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #265 -: януари 15, 2016, 10:44:47 »

Може да видите И Лебеда. Еътре е тъмно и черно и не ми допада, но градинята е прекрадна, бях на сватба септември там - шатри, дансинг, беше много крадиво, аз бях разочарована от кухнята малко но мисле че проблема беше повечко в организацията smile седяхме до 12 навън, после малкото останали гости се преместихме вътре

Едит - Нели знам. Но има едни 2 големи къщички за 50 души които може и да станат
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #266 -: януари 15, 2016, 10:50:16 »

За Пловдив мислили ли сте?

Бъдещият мъж е от Хасково, та както се казва, на средата си е, а там локации доста има. Лично съм гледала само снимки техните като са ходили във Виенския павилион. Няма да е с шатри, но мисля си струва да го огледате, АКО се стигне до друг град.

Иначе имаше една агенция, която организира сватби с шатри и кетъринг в София- Party Management. Едно обаждане и запитване не струва нищо  lol

Аз за Парк Ин бях писала впечателния като ходихме и се поразочаровах тогава, но явно имах прекомерно големи очаквания.

Ники Митев беше писал в блога си за един ресторант, явно по нов??? така де, ние не стигнахме до него, но от снимите му изглежда мноого хубав и светъл- Ресторант „Лаура“ .

Гледахме и Глория Палас, заото и ние първоначално искахме отвън. Мен лично не ми харесва вътре как е, но също може да се погледне.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #267 -: януари 15, 2016, 11:30:16 »

Лаура пак да кажа не го препоръчвам особено много  NO Миналата година бяхме на сватба там, в куверта имаше 100 неща включени, но нито едно не беше особено добре приготвено, бяха тип пържола с картофи  nea Имаше топло и студено предястие, ама по-добре да имаше едно, но по-хубаво  blush Да, светъл е и е голям, кръгли маси, ама подът хич не ми харесва и има още някои соц елементи  smile Сервитьорите бяха малко и не много отзивчиви...уелкъм дринк ни го сервираха в пластмасови чаши  blush Цените иначе са доста добри smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #268 -: януари 15, 2016, 11:44:54 »

Иначе имаше една агенция, която организира сватби с шатри и кетъринг - Има много агенции, които разполагат с подобно оборудване, но цените са доста по-високи от стандартен ресторант,

Лаура не е нов ресторант, това е бившият Форум на НДК и там няма никаква градина. Има само тераса, терасата на НДК, мраморна, СОЦ тип. Но все пак ако няма друг вариант може и да стане.Цените са бюджетни.

Лебеда не го препоръчвам за такова тържество, има доста ограничения и трудно се съгласяват да правят сватби на открито. 1во цената за градината е по-висока, 2ро- идва полицията и ви намаляват  музиката smile

Има много такива места, не точно в Пловдив, а около Пловдив. Има и много винарни  в Розовата долина (не само комплекс Яев). Има и около София.Проблема на всичките е вътрешния капацитет на ресторанта. Мога да посоча доста места, но вътрешния ресторант винаги ще е проблем. Може да се разходите по Рибарица, Рио Правец ще стане, но бюджета ще е над заложения. На Белчин има един хотел, Белчин Гардън - прекрасно място, но отново с малък вътрешен ресторант, около Карлово - Шато Копса - супер място отново с малък ресторант.......

Бих препоръчал да огледате Костенец и Долна Баня. Там има доста бивши почивни станции, къде ремонтирани, къде не особено, но се правят много такива изнесени сватби и цените са много приемливи. Миналата година снимах в Долна Баня една събота и от жената водеща изнесения ритуал разбрах, че имало 5 сватби в същия ден.Мястото беше красиво, приемливо и много бюджетно (почивна станция Природа мисля) Повечето места не са кой знае какво, но ми обясниха, че има един хотел(тогава се ремонтираше основно), бивш на БГА Балкан, който ще бъде доста луксозно място, когато бъде готов. В Костенец знам , че има 1-2 хотела с големи градини.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #269 -: януари 15, 2016, 11:51:19 »

Аз се включвам с едно предложение за около Пловдив,защото наскоро видях много красиви снимки на познати,които май са били кумове-  Мидалидаре естейт ,село Могилово,някъде около Чирпан.Нямам повече информация,но сватбата беше изцяло навън по снимките и ми изглеждаше много приятно мястото.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines