Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209444 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #210 -: ноември 23, 2015, 10:54:15 »

На мен също не ми допадна зеленото, но пък като капацитет на хора може би ще и свърши работа на девойката която пита Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 23, 2015, 12:23:15 »

В центъра е хотел Central Park Hotel, дъщерен е на Гранд Готел. Имат и ресторант с капацитет 110 човека. Изготвили са и предложение за младоженци. Намира се до НДК.
 http://www.centralparkhotel.bg/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #212 -: ноември 23, 2015, 16:25:12 »

И аз в кюпа на търсещите ресторант + хотел. Търся си нещо на до 60км от София за 65-70 човека (като трябва да има и къде да ги настаня)за 27,08,2016. За момента сме посетили:

Хотел Панчарево, Панчарево - ресторанта е малък и ужасно мрачен. Това което ядохме определено беше старо. Отпред има страхотна гледка, която от ресторанта не се вижда, защото са опънали някакви тенти, които не се вдигат. Като цени на куверти бяха много ниски - 27,00лв - 38,00лв

Хотел Жеравна, Банкя - бяха в ремонт, когато ги посетихме, но видяхме ресторанта и ни хареса, че е светъл и просторен за нашата бройка поне. Кувертите са от 22,00лв до 40,00лв (има ги публикувани на страницата им, склонни са и на изготвяне на индивидуални менюта). Стаите са реновирани, чисти, в никакъв случай не са лукс, но за 1 нощувка са идеални.

Комплекс Оазис, Зверино - нямат желание да ни предоставят меню за момента, понеже и те са в ремонт, предлагат да ги посетим пролетта (а на мен определено не ми се чака чак до тогава).

Хотел Виталис, Костенец - много хубава храна, ресторанта е с нисък таван и има огромни колони. Кувертите са от 21.70лв до 30.00лв

Бяхме набелязали Природа в Долна баня, но кумовете категорично го отхвърлиха, защото са го посещавали за тяхната сватба мин. година, комплекс Калина, пак там, нямат ресторант. И вече се чудим да увеличим ли радиуса на търсене или да гледаме в София. Отворена съм за предложения, ако на някой му хрумва нещо smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 23, 2015, 16:30:18 »

Декораторката, която наехме ние, редовно декорира http://villaekaterina.com/ за събития на клиентите си. На мен самото място много ми допада, защото има възможност за маси навън с тенти и тн.. От нея съм чула, че персонала не достига за над 80 човека и е необходимо да си наемеш допълнителен сервитьор.. Мога да питам по-подробно, ако ти допада..
Ресторантът е до 70 човека май.. Така че сватба вътре според мен не е опция..

Като визия е готино  good Мога да ти пусна линк на лично, как изглежда декорирана сватба там   smile
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #214 -: ноември 23, 2015, 16:53:00 »

Да, там е много хубаво, но за съжаление куверта е много над бюджета ни, и не могат да настанят всичките ни гости. Страшно е красиво, но просто кувертите им започват от 60лв, а като сложим и нощувките ...
Другото място което не става е Банкя Палас, защото там беше сватбата на кумовете (кума е брата на младоженеца) и гостите ни се припокриват и не ми звучи добре. Но хотела е идеален. Храната беше много вкусна, подготвиха хубав изнесен ритуал, постоянно имаше сервитьори и нищо не липсваше.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 23, 2015, 17:00:47 »

Съжалявам, не съм запозната с цените..  sad Ще потърся мнение за други и ако открия нещо, ще го пусна  good Успех междувременно  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: ноември 23, 2015, 17:25:52 »

Според мен не трябва да те притеснява, че кумовете ви са се женили там. Две еднакви сватби няма, а и с друг вид декорация би се получило нещо ново.
Поне знаете какви са + и - на мястот; можете да изберете друго меню, други игри...
Дано да намерите вашия ресторант smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #217 -: ноември 23, 2015, 17:46:32 »

....... Търся си нещо на до 60км от София за 65-70 човека (като трябва да има и къде да ги настаня)за 27,08,2016. ......


Вила Екатерина, която вече сте споменали отпада не само поради бюджета ви (пиша го и заради други потребители), а защото там няма опция за вътрешен ресторант. Независимо какво са ви казали, ресторанта им е твърде малък, всички сватби са навън, за нощувки също не съм убеден че имат 70 места.

Долна Баня - в Природа бях тази година, бивша почивна станция. Хотела не е нищо особено, ресторанта като вътрешна част го забравете, прилича на ведомствен стол. Но отвън до басейна става много яко парти, предлагат подходяща организация с шатри. Има възможност за изнесен ритуал (редовен, не бутафорен театър!!!), цените са доста........ приемливи, храната и обслужването бяха много добри.

Боровец е място което може да обходите внимателно. Всички целогодишни хотели с ресторанти имат комбинирани оферти (нощувка+ куверт) за сватбени събития. Като бюджетен вариант мога да предложа хотел Айсберг. Снимал съм в още 2-3 но преди време и не помня имената. Навсякъде може да се направи изнесен ритуал, а в бившата резиденция на царя (Банска Бистрица) може да се направи красива фотосесия.

Белчин Баня, х-л Белчин Гардън, много приятно място със супер обслужване. Цената не е много ниска, вероятно извън вашия бюджет, но нека се възползват от инфото и други потребители.

Паничище и района има няколко хотела, които ще ви устроят ценово и имат специално подготвени сватбени предложения, но имена не мога да посоча, не съм бил лично инфо имам от колеги.

Край с.Усойка близо до Дупница (70км от София) има един комплекс с басейн и езерце(не му помня името, но то втори такъв няма) - цената е доста бюджетна но и качеството също smile

Следващото красиво място е Рибарица (100км). Там почти всеки хотел ще ви предложи подходяща и нормална (ценово) оферта. Получават се много романтични тържества, защото всъщност всички хотели са около реката и почти всички имат подходящи градини за изнесени сватби или церемонии. Мястото е доста популярно и често използвано в летните месеци. Но трябва да обикаляте или някой по запознат от региона да пусне конкретен списък с хотели. Аз лично няма да посочвам имена, защото съм снимал там последно преди 3 г., а това е доста дълъг срок smile
« Последна редакция: ноември 23, 2015, 17:50:05 от Deliysky » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 23, 2015, 18:29:25 »

 Offtopic Повечето гости от София ли са или са от провинцията? Защото, ако са от София, то тогава сватба в София с по-високите куверти, но с читаво обслужване и настаняване на по-малко гости на хотел, би направила крайната сметка горе долу същата..
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #219 -: ноември 23, 2015, 18:49:43 »

Ще кумува брата на младоженеца, за това не го харесвам като вариант, но горещо препоръчвам ако някой има нужда да го посети. Гостите са 40/60 в полза на софиянци, но се спряхме на този вариант, за да имаме свобода и спокойствие за купон до когато пожелаем. За да е удобно и за хората с малки деца, за да избегнем дупките време м/у церемониите и да не се налага никой да кара кола. Мин. година бяхме на 3 сватби и не мога да опиша спокойствието при такава. Винаги можеш да си притичаш до стаята за всичко.
Благодаря deliyski, ще потърся тези, за които си писал. Иначе и ние обмисляхме да добавим Рибарица, не знам защо но приятелят ми не харесва Боровец.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #220 -: ноември 24, 2015, 10:31:26 »

Велинград - Варвара? Не знам цените но мястото е много красиво и обслужването е чудесно. Била съм преди 2-3 години, може да поискате оферта
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #221 -: ноември 24, 2015, 10:37:09 »

Преди време мисля в този форум имаше булка,която изнесе цялата сватба на неутрална територия в Сопот -Шато Копса. Първо мястото много ме впечатли,като замък е,после че тя беше споделила,че е много доволна от отношението на хората от малкия град,че много са се радвали и помагали,дори непознати.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #222 -: ноември 24, 2015, 11:09:53 »

Белчин Гардън наистина са малко високи, на моето запитване предложиха 40лв за нощувка и куверти от 61лв до 85лв, като имат минимум 70 гости. За внесена бутилка искат 7лв за твърд алкохол и 10лв за вино, а допълнителните часове след 23.00 са 100лв на час.
Активен
kikolinaa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #223 -: ноември 24, 2015, 11:20:35 »

Привет и от мен!
Дали някоя от вас има опит с ресторант Враня в хотел Рила? Предстои ни сватба през лятото и този вариант го обсъждаме най-вече заради местоположението. Има обаче неща, които не вдъхват особено доверие на първо четене, така че всякаква информация би била полезна. Благодаря предварително! girl_wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #224 -: ноември 24, 2015, 13:08:58 »

Сопот -Шато Копса. е хубаво място, но за малки сватби. За 70 души не съм убеден, че няма да им е тясно.

Враня в хотел Рила е бюджетен ресторант, който отговаря напълно на цената си. Преди години имаше проблеми, но направиха промени и сега нещата са ОК.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines