Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:19:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209472 пъти)
 
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #150 -: септември 01, 2015, 12:36:10 »

Здравейте дами,моята сватба бе в Созопол и нямам наблюдения върху софийските ресторанти,но моя колежка ще се жени в началото на октомври в хотел Аякс и за сега са много доволни.Сватбата ще е около 100 човека.След събитието ще мога да дам по-подробна информация.Залата обаче е в червено и не знам доколко на minimouse ще и се върже с концепцията.
Активен
dornrose
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #151 -: септември 02, 2015, 17:50:30 »

Здравейте и от мен. Планираме нашата сватба да бъде Август. Годеникът ми иска да ми изпълни мечтата за сватба в Риу Правец. Интересува ме какви са цените на кувертите там и колко е такса тирбушон. Моля ако някой има инфо за комплекса да го сподели. Благодаря предварително
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #152 -: септември 02, 2015, 21:11:01 »

Здравейте! Ние сме декорирали сватба в РИУ Правец. Отношението на управителя беше много добро, беше много отзивчив. В градината при фонтанчето може да се направи прекрасен изнесен ритуал на фона на прекрасната гледка, а също може да се направи и самата сватба там, на открито, стига да не е много голяма. Залата е хубава, голяма е и е подходяща за средно голяма сватба /100-130 човека/, като има място за дансинг. За куверти и такси не можем да Ви ориентираме, но най-добре е да пуснете запитване, за да получите актуална оферта, тъй като Ви интересува следващият сезон.
Поздрави и успех!  smile
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #153 -: септември 03, 2015, 10:48:32 »

Аз вече мога да се похваля със запазен ресторант - Амбасадор (хотел Тримонциум), град Пловдив  danceg danceg danceg Много любезни момичета от маркетинг отдела, отзивчиви, любезни. Обстановката вътре ми допадна, цените на кувертите също - започват от 35 лева, с включени салата, предястие, основно, торта и ако искате следястие, цената ще стане към 37 лева. Такса за внасяне на алкохол - 1 лев на човек. Имат стая за младоженците, предлагат панорамния бар за изнесен ритуал, разрешиха ми да си направим нощни снимки на басейна след 20:00 часа и още няколко дребни неща, които за мен се оказаха решаващи smile

Съветът ми към всички, които си търсят ресторант, особено ако ще са повече от 120 души е първо да се обадят по телефона - така най-бързо ще получат актуална информация за цените на кувертите и общите условия. След това преценете къде ви устройва финансово, разгледайте в интернет за снимки от сватбени тържества на местата, които си харесате и след това си уредете среща с управител, за да може на място да прецените обстановката и да зададете допълнителните си въпроси. Аз лично си бях приготвила малък списък с въпроси smile И разбира се попитайте приятелите си или познати, ако случайно са били гости на харесаното от вас място, за мнение относно обслужването на персонала, защото това е единственото, което няма от къде другаде да разберете. За пример ще дам моят случай с ресторанта на хотел Марица - там цените са убийствено ниски, нямат такси освен за внасянето на алкохола, безплатно получавате два часа овъртайм и ако преглътнете леко кичозната обстановка, условията ще ви се сторят мечта... НО когато попитах моя приятелка, на която брат и се жени там, тя ми обясни как никой от персонала не носи безалкохолните и алкохола по масите, как едва ли не хвърляли чиниите на хората при сервирането, как вдигали чиниите на хората, преди да са свършили с вечерята си, дори нейната чиния вдигнали, при положение, че само си била нарязала вечерята и станала да танцува със сина си. Като се върнала, вечерята и я нямало  Oh my ...
Активен
shy_G
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #154 -: септември 05, 2015, 20:15:26 »

Здравейте Дами smile аз да питам някой има ли впечатления (скорошни по възможност в рамките на година) от хотел Триада в София (и по точно за ресторанта)? Намира се в Гео Милев. Ще съм Ви адски благодарна за каквито и да е мнения smile Успех на всички с търсенето ресторанти, а на намерилите вече, дано това да е Вашият ресторант Wink
Активен
Peyu
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 30



« Отговор #155 -: септември 05, 2015, 20:39:29 »

Здравейте, искам да споделя мнението си за Интерхотел в град Велико Търново. Днес аз съм фотограф на сватбено тържество в една от залите на ресторанта. Предвидени сме на пълно меню. Поне за това са платили младоженците . Никакво отношение от сервитьорите и салония управител. В 21ч се наложи младоженецът да разговаря с управителката за да получим по една вода.
Смятам, че това е некоректно отношение към младоженците, защото те са платили пълен куверт. А е сервирана по една суха салата без прибори, без салфетки, без нищо. Гола маса!
Смятам, че ние като персонал (фотограф и видеооператор) трябва да получим малко по-голямо уважение и внимание. До този момент сме били 10 часа прави на 36 градуса в голяма част от времето на слънце и в ресторанта сервитьорите да те подминават като пътен знак е леко казано непрофесионално.
Младоженците са ни лични приятели. ......
Вие си направете изводите за нивото на обслужване. NO

Активен
sharon_adel
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #156 -: септември 06, 2015, 11:36:43 »

Здравейте момичета! Може ли някой да сподели актуално мнение за хотел Персей Варна?
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #157 -: септември 06, 2015, 21:57:58 »

Здравейте, искам да споделя мнението си за Интерхотел в град Велико Търново...


Този Интерхотел в град Велико Търново, изглежда не е достатъчно Интер smile...много грозно и непрофесионално отношение на мениджмънта и персонала, нямам думи просто!...а и както се вижда, покривките и настилката са от бай Тодор Живково време, мдааа тогава е бил Интер... smile
« Последна редакция: септември 06, 2015, 22:00:14 от djdimi » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #158 -: септември 12, 2015, 14:38:10 »

Това с интерхотела във Велико Търново ми звучи доста абсурдно. beating beating beating
Как може да има такива хора!!!
Дано да не е било нарочно. Може ресторанта да не е разполагал с достатъчно чинии и прибори. Нямам друго обяснение. crazy crazy crazy
Активен
milena_dyulgerova
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: септември 12, 2015, 16:17:07 »

За сватби в района на Стара Загора, препоръчвам Етно Комплекс Канарата. В друга тема тук писах подробно какви са ми впечатленията от тях и като цяло от ресторантите в Стара Загора. Надявам се да бъда полезна, защото аз самата имах най-голям проблем с това.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #160 -: септември 19, 2015, 12:22:40 »

Наскоро бях на 2 сватби и се включвам с мнения за ресторантите -

Сватба в Лебеда - Панчерево

Прекрасна градинска сватба, много стилно място- градината е чудесна, вътре е малко тъмно , но ние нее сме стояли там... украсата беше на ниво, имаше много място за танци - като цяло обстановката е романтична и красива... Малко духа от езерото и става хладно вечерта
Обслужването - ФЕНОМЕНАЛНО! наистина много на ниво, нищо не липсваше, пепелниците се сменяха на 2 фаса, чашите бяха пълни....
Храната - за мен малко им е паднало нивото - менюто беше много изискано, но не изпипано по моето скромно мнение.
Салатата - беше микс от рукола и свежи салати с домати и моцарела и прошуто. Салатите бяха увехнали, руколата горчеше ужасно, прошутото беше заменено с шунка - вкусно беше, но не беше на очакваното ниво.
Предястията - имаше студено рибно и топло гъши дроб с карамелизирани праскови - рибното беше вкусно, гъшия дроб - поне с 5 минути препечен и сух..
Основното  - телешко с аспержи и моркови - аспержите бяха ужасно преварени и глетави , телешкото беше много вкусно но полято с един толкова безумно солен сос, че направо горчеше...
Останах малко разочарована sad
Иначче хляб в изобилие, качествен алкохол и както казах перфекто обслужване smile

Шератон - малката зала - за менюто не мога да се изкажа, тъй като отидохме по -късно, но обстановката беше много красива. Осветлението в ресторанта е добро, светло е , имаше доста място за танцуване. Обслужването беше на ниво, макар че забравяха понякога. Украсата доколкото знам са я осигурили от там и беше много ефектна и красива - истински ягоди в голеи кристални вази и червени рози отгоре, свещи по масите - много уютно smile

Надявам се мненията да са от полза на бъдещи булки

и двете сватби са по 100 души, не повече - даже май тази в Шератон беше по-малко
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 23, 2015, 12:26:29 »

Охооо знам кой е правил украсата - Party flowers!!! цветарски магазин е, но поддържа цветята и на входа във фоайето.
Активен
florence
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #162 -: септември 23, 2015, 22:21:25 »

Искам да изкажа мнението си за Виенски павильон (Панаира) в Пловдив: толкова съм щастлива, че НЕ резервирахме него, както първоначално исках! Бяхме на сватба там на 13.09.2015, 120 души гости и в това пространство изглеждахме като не повече от 50! Все пак за това нямат вина от ресторанта, но го казвам за хора, които няма да повече от 130 души, че ще им е прекалено празно!
За храната нямам думи колко беше малко и гадна!!! Изключително малка салата, с меко казано странни на вкус гъби, предястието също не беше вкусно, а основното - пилешко с гъбен сос и задушени зеленчуци, не само че не изглеждаше добре, но и беше ужасно!!!
А относно обслужването - ми то никакво го нямаше. На нашата маса седеше братовчедка на баща ми, която се оказа, че работи в Санкт Петербург (т.е. същите собственици) и ни обясни как персонала по сватбите са всъщност някакви случайно наети хора, на които се плащат едни 30 лева на вечер и които са много далеч от сервитьорската професия за такъв клас ресторанти. Аз, бременна в 9-ти месец, се наложи на 5 пъти да си поискам вода и всеки следващ сервитьор кимаше с разбиране, но така и не ми носеше вода!
Много неприятно впечатление като цяло!
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #163 -: септември 24, 2015, 15:59:50 »

Изключително неприятни са такива ситуации както за младоженците, така и за гостите. Много е важно ресторантът, на който се спре двойката да се провери. Това най-лесно се случва, а и е най-достоверно, когато се потърси мнение от близки, вече провеждали подобен тип празненство в определеното заведение. Разбира се, мненията в интернет също никак не са за подценяване, тъй като там могат да се прочетат много и най-различни гледни точки.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 25, 2015, 11:43:42 »

Да изкажа мнение и тук за ресторантът след като вече мина сватбата..

След много чудене Тера ли да изберем.. В крайна сметка, знаете спрях се на съвсем друг тип ресторант, защото управителката ме заплени.. Ресторант Зест, Suite hotel, София. Ресторантът е Contemporary, aко мога така да го дефинирам.. Модеррен с невероятна панорама от всички страни, намира се на 12-я етаж, има си тераса за пушачи и невероятна тераса с панорамна гледка на 11-тия етаж, където могат да се провеждат изнесени ритуали и уелкъм дринк.. Ние организирахме нашата винтидж приказка в модерен ресторант.. Беше прекрасно  heart

Бях на сватба там преди нашата и много се притесних, персонала ми се стори хаотичен, украсата която бяха направили недостатъчна и проста, по моите разбирания.. Затова запретнах ръкави и наех собтсвен декоратор. Събрах на среща Sales manager и Управителя на ресторанта,както и главните сервитьори, поставих изискванията си, казах всички минуси, които бях видяла предварително.. Отнесоха се адски коректно.. Декораторката беше възхитена от помощта, която й бяха указали още предния ден преди сватабта. Тя стоя в деня преди и в самия ден на сватбата, за да си подготвя цветята и да украсява.. В специална зала, с климатици, с постоянна грижа към нея от страна на персонала.. Която от хотела предоставиха, без да сме заплащали нито стотинка!!! Каза, че никога не е работила по-лесно с персонал в кариерата си.. Бяха на ниво.. Вечерта храната, сервиза.. Всичко беше превъзходно.. Много от гостите бяха възхитени от обслужването и казваха, че за такова събитие винаги се очаква да има забавяне, недуразумения и тн, но са били перфектни.. Чашите не оставаха празни, а сервитьорите кръжаха като пчелички..

Адмирации, 4-звезден хотел и обслужването в ресторанта е на такова ниво  good Просто винаги трябва да знаете какво искате, да заявявате ясно претенциите си, за да не се скатават и да си вършат работата, за която се плаща  good
« Последна редакция: септември 25, 2015, 11:45:59 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines