Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209423 пъти)
 
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #90 -: юни 02, 2015, 14:52:22 »

Blue_Saphire има ли готов църковен календар за догодина? Мога ли да проверя и за другите месеци?
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #91 -: юни 02, 2015, 15:09:09 »

minimouse аз не съм търсила специално, но някои църковни празници ги погледнах. И точно, защото видях, че Великден се пада така, че ще има Петрови пости, та искахме да сме сигурни, че ще имаме избор и, че можем да сключим и църковен.

А и аз съм си фиксирала желана дата и не искам да местя  badgirl До сега никъде не са ми казвали, че датата ми е заета, ноооо са ми казвали как има запитвания вече. Това колко е тактика не знам. Но и мен не са ме върнали от никъде и не са ми казали "рано е за капаро".

Аз специално "бързам", защото лятото ми е свободното време. Просто работата ми почва септември- октомври и няма мърдане дооооо... ми края на март. И ако не си направя срещите сега и да си организирам всичко възможно, зимата ще полудея.
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #92 -: юни 02, 2015, 15:28:03 »

minimouse, капацитета за съобщения е пълен и не мога да ти изпратя. Изчисти и ще ти пратя каквото знам! Wink
Активен
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #93 -: юни 02, 2015, 15:33:50 »

 Включвам се отново с пост по темата, че малко се отклоних с този църковен брак.

 Тъй като видях, че доста от вас намират Монтесито за натруфен искам да кажа следното - като го гледах по снимки реших, че е най-ужасното, селско място за сватба. След това имах възможността да посетя две сватби там и честно да ви кажа останах доста приятно изненадана. На живо цветовете не са така натрапчиви, залата е много просторна, "дишаш" спокойно, а и някак тази бална обстановка създава още по-празнично впечатление. Много ми хареса обслужването там, както и храната. На кратко той ми е в чек листата, но имам опасения, че искат минимум 130 човека, а ние ще сме около сто.

В резюме - това, което търся аз в един ресторант е най-вече добро обслужване, добра храна - и като качество, и като количество, приятна обстановка, и що годе приемлива цена на кувертите / знам, че за 40-50лв/ едва ли ще получа гореизброеното. Просто ми е важно гостите да се чувстват добре и да не си ходят гладни, защото честно казано бях гост на една такава сватба и останах много разочарована.

Много ще съм благодарна, ако давате мнения, предложения, препоръки  give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 02, 2015, 15:44:59 »

Не знам къде е мястото да попитам, булките от София, след ресторантите ще правите ли някакво afterparty? На нас ни се иска да идем на някакъв пиано бар, друг бар или нещо такова, но не знаем къде. Някакви идеи? Смятам, че ще е супер забавно да идем така с роклите, костюмите на някакво нощно заведение Wink  DANCE DANCE
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 02, 2015, 20:41:42 »

minimouse, нашата сватба същоя я планувахем една година. За мен датата беше от изключителна важност, за това и си запазих избрания ресторант около 12м по-рано. Така бях доста по-спокойна и уверена, че мястото което искасм ще си е за нас give_rose

opice, ние мислим за афтър парти. Мислим за някой рок клуб, при това както сме с костюмите и роклите, мисля че ще стане забавно. Стига да имаме сили де danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: юни 02, 2015, 20:48:25 »

minimouse аз също не мисля, че е прекалено рано...професионалистите, с които се срещах имаха запазени дати преди повече от година, ресторантите - също smile Така че хубаво, че си се ориентирала по-рано, ще ти е по-спокойно за всичко smile Аз вече си дадох мненията за ресторантите, които бях набелязала smile Друг, за който се сещам, който ми допадна - Той и Тя в Драгалевци...май вече не се казва така, но ресторантът е същият...за съжаление не получих обратна връзка от тях с оферта, но ако ти хареса - пробвай smile Успех  heart
Активен
galeto09
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #97 -: юни 04, 2015, 21:30:44 »

Здравейте, включвам се и аз с въпроси за място. Някой има ли мнение за хотел Акорд? Има доста примамлива оферта на сайта, но досега нищо не прочетох за него. Дали заради местоположението никой не го има предвид pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #98 -: юни 04, 2015, 21:49:19 »

Разрови се в по-старите теми, има доста отзиви, до колкото помня повечето положителни smile Не е толкова зле местоположението, доста близо е до центъра Wink Друг голям ресторант за който се сещам е Лаура - за по-големите сватби smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 05, 2015, 07:50:24 »

Акорд ми беше фаворит,но е много малък за мащаба на сватбата ми. Има булки със скоро отминали сватби там, те да споделят.
Активен
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #100 -: юни 05, 2015, 10:13:31 »

 За последните две години бях на две сватби в Акорд. Мога само да го похваля. За този куверт храната и обслужването са абсолютно адекватни, безалкохолни на корем, тортата мисля, че също влиза в куверта, като и двата пъти беше много красива и вкусна.
 За мен лично проблем е интериорът. Не ми харесва как изглежда ресторантът. Иначе всичко друго е ок.

P.S. Мисля, че Акорд е един от ресторантите чийто дати най-бързо се изчерпват. Не бих казала, че никой не го има в предвид.
« Последна редакция: юни 05, 2015, 10:16:17 от minimouse » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #101 -: юни 05, 2015, 10:14:32 »

Именно интериорът ме спря и мен и дори не сме ходили да го гледаме smile
Активен
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #102 -: юни 05, 2015, 10:18:31 »

 А и забравих да кажа, че храната не е точно гурме. Имаше и разни пържени кюфтенца в платото с топли мезета. По-народно е някак, но пък е вкусно и е в достатъчно количество.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 05, 2015, 10:56:08 »

Моя приятелка си прави сватбата там - изключително доволна беше. А относно цветовете на интериора - тя успя да ги направи каквито и трябваха със светомузика. Страхотна лилава сватба си спретнаха.
Активен
galeto09
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #104 -: юни 05, 2015, 12:54:13 »

Благодаря ви, уж търсих в старите теми,но нищо не намерих... blush
Определено ще звънна и ще проверя за нашата дата. И мен ме притеснява малко интериора, но реално ако мога да спестя от безалкохолни и калъфи за столовете, ще мога да си позволя и малко повече за украса, така че да е в тон с помещението smile
Ще споделя повече като го видя на живо.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines