Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:46:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209442 пъти)
 
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #75 -: юни 01, 2015, 08:25:47 »

Съветвам те да не се захващаш с Берлин, големи драми бяха, ще има ли, няма ли да има церемонии, тазгодишните булки бая закъсахме като отмениха сватбите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 01, 2015, 08:49:59 »

Ресторантът, който избраха повечето от булките, след нелепия фалит на Берлин (можеш да погледнеш отделната тема за това в този раздел някъде беше) е на Хотел Вега - р-т Стара София, което ще рече, че като цена/качество/визия се доближава максимално  give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 01, 2015, 08:55:18 »

И на мен Монтесито ми идва прекалено натруфен - но вкусове всякакви, иначе цените там са приемливи good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 01, 2015, 09:00:25 »

На мен също Монтесито ми е прекалено натруфен и някак помпозен.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #79 -: юни 01, 2015, 10:15:21 »

Благодаря за съветите!
Снощи точно и с това се занимавах- да чета какво е станало покрай Берлин тук във форума. Но те така или иначе учтиво ме отрязаха, та няма какво да го мисля.

Вега го гледах основно от сайта и честно казано  ми се струва,че за 100 човека ще е тясно там, може само на мен да ми се вижда така... За сега не се ориентирам към него, нещо не ме грабна. Вярно, че е друго да го видиш на място.

Вече съм отправила запитване и към резиденция Тера, нямам още отговор от тях, но съм съгласна, че относно външен вид ми харесва повече от Монтесито, майка ми чак се учуди,че го оглеждам (познавайки ме и вкуса ми), но искам да видя и двете.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #80 -: юни 01, 2015, 10:26:52 »

И на мен Монтесито ми идва малко в повече smile Вега е прекрасен (Стара София), но е малък за твоята бройка smile Моят (Бижу в Силвър Хаус) според мен ще ти хареса също, но отново е за около макс 70-80 човека, за да ви е комфортно smile Успех с търсенето  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 01, 2015, 10:37:57 »

Забравих за бройката от 100човека, малък е 100%. Ние по същата причина се отказахме от него  good
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #82 -: юни 01, 2015, 13:01:49 »

На Вега максимумът му е 90 човека.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #83 -: юни 01, 2015, 13:46:16 »

Резиденция Тера е една прекрасна бална зала. От началото на този сезон 2 пъти съм бил там, и в двата случая клиентите са останали много доволни.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #84 -: юни 01, 2015, 13:53:12 »

Ще очаквам отговори и ще споделя кое как smile Ще мога и прясна информация след 2 седмици да дам за Лебед (ако някоя дама не ме изпревари), че сме на сватба там.

А относно Глория палас, някой може ли да сподели как изглеждат столовете им без покриване  blush защото гледах снимки и чета тук, но само покрити ги виждам и ми направи впечатление, че са поне 2 различни вида и само до там.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: юни 02, 2015, 08:10:20 »

Ммм аз Лебед много го харесвам, но го изключих още в началото заради тъмната обстановка и лошите коментари, но дано да е ОК на сватбата, която ви предстои там smile Виж и Интерпред, на мен малко в повече ми дойде зеленото и има едно неприятни колони, но също е ОК, както и Земята и Хората - една булка много го беше похвалила, но на нас не ни допадна smile
Активен
minimouse
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #86 -: юни 02, 2015, 13:27:46 »

 Момичета, искам да ви попитам за юни 2016 от сега ли трябва да правя контакт с ресторантите и да капарирам? Аз се мотая тук в темата с цел да събера мнения и да си улесня избора по-нататък, но виждам, че вече има булки, които ходят на огледи  Oh my .... Не е ли рано??? Изобщо някой би ли ми приел капарато за след една година?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 02, 2015, 13:29:35 »

В общия случай могат да ти кажат, че е прекалено рано и не знаят какви ще са цените на кувртите за догодина... По-скоро пристъпи към капариране и запазване на конкретна дата през октомври най-рано.. Лично мое мнение  pardon
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 02, 2015, 13:43:43 »

Зависи каква дата сте си избрали,ако някаква по-особена е по-добре по-рано, но чак толкова според мен е прекалено pardon
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #89 -: юни 02, 2015, 14:42:11 »

minimouse ,  аз също планирам сватба юни 2016  smile. И да ти кажа не се посвених да си резервирам ресторант и то още миналия месец girl_wink. Никой не ме е върнал, нито даже са загатвали, че е рано. Моята сватба ще е в Стара Загора, ако това има някакво значение.

Проучвам фотографи и цените за различните пакети и ДЖ и от тях никой не ми отказа оферта за догодина. Приеха си го съвсем нормално запитването, даже казаха че все повече хора си подготвят събитието година по-рано. Дори един фотограф ми отказа поради ангажираност на датата. crazy

 И ако ресторанти и най-важните подизпълнители е добре да се капарират отрано и не би следвало да е изненада, то да ти кажа, че и професионалисти, които са по-скоро в графата "Екстри" приеха нормално запитването - имам предвид струнно трио за придаване на атмосфера по време на коктейла. Дори ме подканиха с ангажирането на датата.

Също така и някои от фотографите, с които говорих ми казаха, че имат няколко дати вече ангажирани за 2016г.

След всички тези писания исках да споделя, че ако си харесала ресторант или някой от по-важните подизпълнители - резервирай си ги. Не е рано. Не се притеснявай, че някой ще те вземе с насмешка, че го питаш за такъв дълъг период. Всички, с които говорих споделиха, че юни напоследък им е по-натоварен дори и от месеците май и септември.  Разбира се, ако още не си се насочила имаш време... Good luck Good luck Good luck

И още нещо да ти споделя за юни 2016 - незнам дали ще имате църковен брак priest, но 18.06.16 е Черешова задушница, а след това са Петрови пости до 29.06.16 и тогава не са позволени венчавките (понякога ги позволяват със специално разрешение на Синода)
« Последна редакция: юни 02, 2015, 14:45:26 от Blue_Sapphire » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines