Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:24:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 209412 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 07, 2015, 00:04:24 »

Feribotka, браво, че сте усетили мястото и най-важното капарирали сте желата дата  Bravo Успех с организацията по-нататък  good
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #46 -: март 07, 2015, 18:54:21 »

За Арена ди Сердика мога да кажа, че повече от 50 човека много трудно ще се съберат в панорамния ресторант ( по мое мнение просто няма да остане място за танци). Аз го бях харесала за нашата сватба, но сега съм много щастлива, че не го капарирахме, защото бройката на гостите ни скочи от 50 на 70 и нямаше да се съберем. Всъщност това, което ме отказа от този ресторант беше управителят, който ми направи доста лошо впечатление.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #47 -: март 07, 2015, 20:16:19 »

Благодаря smile

Днес си запазихме и час за църковния брак - ходихме в най-големия студ и сняг  blush Ама добре че моят красавец ми угажда, и вече съм много спокойна   heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 09, 2015, 11:16:28 »

Аз да се отчета, че нямах време тия дни:
Ходих до ресторанта - супер е! Притеснението ми, че залата ще е голяма и ще стои празно отпадна, залата е чудесна.
Управителката ми направи много добро впечатление, направо подскачам от радост. /това, което не ми беше харесало от снимките, продължава да не ми харесва, но без никакви други изненади./
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 09, 2015, 11:19:21 »

Браво, Черешке, това е супер!!  Bravo Последно, реши ли цветовете или есенно - по подразбиране жълто, оранжево, кафяво?  Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 09, 2015, 11:21:12 »

Браво, Черешке, това е супер!!  Bravo Последно, реши ли цветовете или есенно - по подразбиране жълто, оранжево, кафяво?  Girl_hide
Червено и златисто, но да, като цяло в тази гама.
Иначе получих предложение, ако сама си правя украсата после да я продам на рестората. Което ме устрои напълно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 09, 2015, 11:26:22 »

О, това е супер. Разбира се, зависи дали ще я изкупят на дадените от теб пари, но е прекрасно.. Хем избираш кактото ти харесва на теб, хем после не се чудиш какво да правиш всичките неща  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: март 09, 2015, 12:47:21 »

Черешке, за кой ресторант става въпрос, че ми стана интересно къде изкупуват украса  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 09, 2015, 18:51:34 »

Гранд хотел Шумен
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #54 -: март 10, 2015, 12:31:58 »

Ех, да...в София няма такава практика  smile
Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #55 -: март 24, 2015, 13:32:47 »

Спрели сме се на ресторант "Хоризонт" (Варна), но тъй като се намираме в София, тепърва трябва през април да разгледаме мястото и да преценим декорация, менюта и т.н. Някой друг да сподели отзиви от ресторанта? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 24, 2015, 14:01:11 »

Абсолветнският ми бал беше в Хоризонт.. Предполагам вътре ще сте.. Малко е изнервящо това с етажирането на ресторанта.. Има една основна площ, където най-веоятно ще разположите дансинга и вашата маса с още няколко, но останалите са на задигнато ниво, а има и друго, което е пък по-ниско (разликата е от по 1-2 стъпала, ама е дразнещо).. И не се вижда дансинга от част от масите, не знам колко хора ще сте де.. Сигурно ще успеете да ги разпределите, така че да е ОК за всички..  Обслужването е добро, за храна не мога да кажа, все пак бяхме на бал, не сме хапвали много, много.. При нас направиха проблем и след 24ч. ни накараха да слезем в бара, понеже ресторантът приключвал.. Предполагам сте го коментирали това.. Друго не се сещам  pardon Има прекрасна градина и тераса, супер мега красиви снимки ще се получат  good
« Последна редакция: март 24, 2015, 14:02:58 от alexandrova_90 » Активен
Future_Bride
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #57 -: март 25, 2015, 14:17:31 »

И моят абсолвентски беше там smile Иначе за сватбата - и нас ни предупредиха, че ще продължи до 24ч., но предвид факта, че започваме изнесения ритуал в 17:30ч., честно казано не искам да продължава до по-късно. Вече, ако желаем да продължим забавлението, има си наистина бар долу и "младите" вероятно ще слезем да потанцуваме още (ако имаме сили).

Причината да избера сватбата да бъде точно там беше заради снимките и прекрасната гледка при изнесения ритуал, наистина е вълшебно. smile
Активен
nadia_hristova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #58 -: март 27, 2015, 00:05:30 »

Ние се спряхме на хотел "Вега". Всъщност други места не сме и гледали, ресторанта ме грабна още от снимки и при първия оглед се прибрахме уверени, че това е нашето място. Искрено се надявам да сме направили добър избор. Скоро ще разберем.  danceg
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 27, 2015, 08:23:26 »

И моят абсолвентски беше там smile Иначе за сватбата - и нас ни предупредиха, че ще продължи до 24ч., но предвид факта, че започваме изнесения ритуал в 17:30ч., честно казано не искам да продължава до по-късно. Вече, ако желаем да продължим забавлението, има си наистина бар долу и "младите" вероятно ще слезем да потанцуваме още (ако имаме сили).

Причината да избера сватбата да бъде точно там беше заради снимките и прекрасната гледка при изнесения ритуал, наистина е вълшебно. smile
Извинете, че се намесвам в темата, но няма ли да е малко неудобно да казсате на хората, че трябва да си тръгват в полунощ. И как мислите да го направите? Вие или наптаво от ресторанта ще им казват? Аз не знам кога ви е датата, но лично за мен, ако е лятна вечерна сватба е почти невъзможно да приключи преди полунощ. А вие май искате да приключва по-бързо?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines