Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:17:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 14 ЧАСТ  (Прочетена 210294 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #315 -: януари 24, 2016, 21:25:04 »

И все пак щеше да е по-добре ако в тази тема се пишат отзиви след самото събитие от потребители на форума които са тук от преди сватбата си. Реални отзиви, подкрепени със снимки и албуми също са добре дошли. За съжаление такива са голяма рядкост.
 nea nea nea
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #316 -: февруари 01, 2016, 11:41:40 »

Здравейте, не съм очаквала, че ще пиша пак в този раздел на форума, но неочаквано ме поканиха за кума и ще помагам с подготовката. smile Двойката ще правят кръщене на детенцето си в Лозенския Манастир и им предложих голф клуба, но са им дали условия, които не ги устройват и цена, която им е прекалено висока. Някакви предложения за ресторант наблизо до манастира понеже си мисля, че ще е хубаво сватбата и кръщенето да са в една и съща църква. Сватбата ще е между 60-80 души.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #317 -: февруари 01, 2016, 11:46:02 »

За най-близко се сещам за Монтесито на Горубляне, ако им допада обстановката smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #318 -: февруари 01, 2016, 12:05:22 »

Погледнах го, ама със зала за 300 души, едва ли ще се навият за сватба от 80. Wink Мерси за предложението! smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #319 -: февруари 01, 2016, 12:07:34 »

Мисля, че има и по-малка...за около 100на  huhhuh.gif Който се е интересувал повече да каже smile Иначе по нагоре по Цариградско са хотел Експо и Метрополитън  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #320 -: февруари 01, 2016, 12:08:21 »

Ще ги погледна и тях, благодаря ти много.  give_rose
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #321 -: февруари 01, 2016, 16:37:50 »

Vivi20  До колкото разбирам сватбата е с ограничен бюджет, който не е според цените на голф игрището. Виждам, че и другите предложения, които ти направиха са сходни - високи цени, големи зали. Виж станцията на БЧК, която се намира над с. Лозен. Ресторанта не е кой знае какво но е приличен и цените са приемливи. Разполагате с паркинг и е много спокойно място. Тоест няма проблем за силната музика понеже се намира в гората. Последния път когато работих там сватбата беше също като вашата - 80 човека.  Ако искаш мога да потърся телефон.
Успех give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #322 -: февруари 01, 2016, 17:00:00 »

честно казано и на мен ми се стори много, искат консумация минимална за 6400 лева и това е без алкохола. На мен това ми се струват много пари за 60-80 души. Моята сватба беше в 5 звезден хотел и куверта на човек беше малко под 50 лева все пак. Не знам освен цените рязко да са се вдигнали в последните години. Wink Ще проверя и тази станция, мерси за предложението, ще разгледам!  good

ПС> Тия 50 лева са за Бургас, понеже знам, че ти е важно да се знае града. Wink
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 17:19:53 от Vivi20 » Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #323 -: февруари 02, 2016, 16:58:11 »

Мтакааа, днес ми звъннаха от Резиденция Тера. Обновявали бална зала Тера (има една снимчица само за сега в сайта им, просто за фон) и предлагат на всички, които ще се женят след Април, да изберат по желание новата, вместо "старата" зала София.

Което и ние май ще направим.

Та ако някоя дама е искала Резиденцията като локация, но датата им е била заета (или по-скоро тепърва планират и се оказва вече заето), предполагам след Април, ще могат евентуално, стига новата да отвори врати по план и настина моат да се прехвърлят двойките, които искат. Горе долу у това ми казаха- слд април ще я предлагат на други, сега само на ранните птички  DANCE
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 02, 2016, 17:01:28 »

И аз видях снимка на новата... Страхотна е, ако стане 1:1 с плана, разбира се..  heart

Къде ще бъде не разбрах, там където  е и другата ли ?  huhhuh.gif
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #325 -: февруари 02, 2016, 17:25:31 »

Ами описанието е, че е "на другия край на резиденцията" и май на втория етаж. Със сигурност нещо по-горе чух,но бях на работа и т.н. Утре ще мога да дам повече детайли, че се разбрахме да се чуем и поговорим повече.
Да мога да си съставя списъка с нови въпроси за нея като цяло.  pardon
Активен
SPECIALNIQ
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8



« Отговор #326 -: февруари 04, 2016, 03:21:27 »

Здравейте!
Моля за помощ в изборът на ресторант.
Става въпрос за София, за около 30-40 човека.
Не разполагаме с големи средства, за това търсим нещо средно като цена на куверт (може и малко над средната цена, стига да си заслужава).
Искахме да е в градина, но навсякъде след 22:00 спират музиката. Ако има такъв, който до 24:00 часа да не правят проблем, го взимаме  danceg
Огромна помощ ще е за мен, ако ми предложите около 10 хубави ресторанта и от тях да трябва да избирам. Благодаря предварително, защото съм сигурен, че ще ми помогнете.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #327 -: февруари 04, 2016, 09:33:52 »

Ние като търсихме ресторанти, попаднахме на два по-малки - Шато в Драгалевци и La vita e bella на Дондуков, но цените вървяха 40-50 лв smile За други не се сещам  huhhuh.gif Успех!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #328 -: февруари 04, 2016, 14:25:49 »

SPECIALNIQ, не е толкова лесно да се намерят 10 ресторанта с твоите изисквания smile
Виж Шато, идеален е за твоя случай. И мястото е много красиво, няма да имаш проблем с музиката smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 04, 2016, 14:31:32 »

Тъкмо щях да пиша, но Делийски ме е изпреварил.. Не си мисли, че хубавите ресторанти в София са толкова, че да останат и 10 след като се вземат предвид изискванията ти.. +1 мнение за Шато, много ми харесва, ако бяхме се вместили в първоначалното си желание да имаме само 80 човека макс, щях да искам сватбата да е там..  good
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines