Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:52:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 202031 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 03, 2015, 13:59:13 »

Браво за поканите! Много ми допадат цветовете в комбинация с дантелата  heart Кой ще ви ги печата?
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 03, 2015, 14:20:36 »

Ами,братовчедка ми, тя направи картичките и на паус хартия ще напечата текста.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: юли 03, 2015, 14:31:32 »

Колийн, много красиви покани. Нямам търпение да видя и какъв текст сте избрали.  pardon
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 03, 2015, 21:58:59 »

Много са хубави! smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 04, 2015, 02:02:27 »

Момичета, радвам се,че поканите ми ви харесаха  smile Лолитка,как така след три години чак??!! Мноого време!

Ами луда работа сме ние.. три години си писахме, после се срещнахме на морето,, излезнахме на бар,, той ме изпрати до хотела.... .. и нищо  lol))) ,, след това още две години не се видяхме нито веднъж... и накрая той дойде до моя град, който е на 160 км от София, за да пием кафе... и чак тогава се видяхме с други очи, както се казва smile
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 15, 2015, 20:37:45 »

Много се кефят, че на хрумката  ми да сложа поканите в торбичка от органза yahoo Получи се нещо много нежно.

http://media.snimka.bg/s1/4745/035734396-big.jpg?r=0
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 15, 2015, 22:37:49 »

прекрасни са Колийн,,още по-красиви са с торбичката smile  Bravo
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #412 -: юли 25, 2015, 19:23:49 »

Момичетаааа, голям цирк с моите покани  shok shok shok
Поръчахме си ги в сайта Wedding Bulgaria, евала на търпението на този човек, тъй като му връщах поканата 4 пъти за одобрение и печат.... и с такова нетърпение чаках да ми ги пратят...
И какво получавам- текст в червено!!! Хора, казвам ви керемидено червен текст, като на одобрения файл е тъмно кафяв. Написах му толкова гневен имейл, просто не се сдържах, а той ми върна- вие далтонистка ли сте!!????  Boy cry
Вместо да се извини за неговата грешка, да предложи вариант да ги сменим, с цялата си наглост ми заяви, че бил в отпуска, разбираш ли, и ще трябва да го чакам до края на месеца..... а аз нямам толкова време да чакам...ааа и да му пратя обратно поканите, за да се увери дали аз не го лъжа!!!!!!!!!!!!!!
Ако всички търговци са като него, ми е бедна фантазията как ще се оправям по нататък.
Много внимавайте, когато поръчвате от този сайт. Имаше тук някъде още един негативен коментар за тях, но след толкова уговорки дори не подозирах, че може да ми се подиграят така.
Горкият човек беше възмутен от недобрия ми тон, а аз кво да ти кажа брат, като ти се свиди черното мастило??!!!   GROAN
Активен
vartab
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 25, 2015, 21:15:14 »

Потресена съм от отговора на мъжа/жената. В сайта им има  наистина красиви сватбени покани. Каквато и да е фирмата или търговеца, не може да си позволи грешки. Евентуално ако допусне грешка би следвало да се извини и да предложи компромисен вариант. И аз се очудвам много на тези фирми, колкото са безцеремонни към  клиентите си.
Имаш няколко варианта...
1. Да зарежеш всичко и да си купиш нови покани
2. Да му пратиш поканите, да види че не го лъжеш
3. Да чакаш да се върне от отпуска и да ти напечата текста в цвят който искаш.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #414 -: юли 25, 2015, 21:21:06 »

За съжаление, трябва да се примиря със цвета и да ги раздам така. На хората около мен им се струва приемлив цвят, за мен не е. Договорили сме се, платила съм, искам това и точка. Виждала съм подобни покани тук във форума с кафяв цвят... и как точно на мен реши да е червен, просто не знам  pardon pardon pardon
Активен
ManuelaAB
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 25, 2015, 23:04:57 »

Ние от този сайт си поръчахме кумската покана само и честно казано нямахме проблеми.. но може би защото не искахме никакви промени да се правят, варианта на оригиналната снимка ни устройваше и не трябваше да уточняваме различни цветове за самата покана или надписването.. Но определено знам какво е да останеш разочарован от дадена услуга, за която си платил не малка сума :Х Наистина е много неприятно, но съм сигурна, че хората и с оранжев надпис пак много ще се зарадват на поканите ви smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 25, 2015, 23:42:13 »

Никой освен теб няма да им обърне толкова внимание нито на шрифта, нито на цвета.
И аз мисля като Мануела, пести се нервите, не почвай от поканите още толкова емоционално, защото до сватбата ще си кълбо от нерви. Тепърва ще има да се сблъскваш със ситуации.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #417 -: юли 26, 2015, 01:15:08 »

Единственото, което обсъдихме няколко пъти, беше текста, а той реши да се изгаври със цвета. Да не говорим, че ми взе и 4лв за дизайн, защото исках поканата да ми е идеална. Такива като него ме карат да съм още по-голям педант и ще следя работата на всички останали под лупаааа. Ще плащам аз тука да си правят каквото си искат те, а не каквото кажа аз.  beating beating beating
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #418 -: юли 26, 2015, 11:40:25 »

Проблемьт според мен идва от това, че това, което компютьрьт ти показва на екрана като цвят не отговаря на това, как изглежда в действителност, да не говорим за разликата между различните екрани и марки компютри. Това си е стар проблем.

За да се разреши трябва да видиш продукта изпринтен и точно как изглежда цвета преди да дадеш сьгласие за печат (разбира се е кьсно, но за друг пьт). Повечето сайтове, които печатат предупреждават за този проблем или дори казват, че не носят отговорност.

Не е виновен човека, той няма как да го предивиди, а като стане така и се качи тоньт е нормално и да се получи конфликт за сьжаление.

Много тьпо, че така се е получило  sad Разбирам колко си ядосана, определено бих се вбесила и аз в подобна ситуация.
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #419 -: юли 26, 2015, 17:59:17 »

Изобщо няма шанс на два различни компютъра и на два смартфона да ми го дава кафяво, а всъщност да не е.


* 123.jpg (65.87 KB, 512x384 - видяно 239 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines