Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 203995 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 11, 2015, 07:32:45 »

Лолитка, може би проблемът е в това, че си нов потребител и като такъв, капацитетът на пощ. ти кутия е по-малък.  Wink
Активен
Melodiya
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #331 -: май 11, 2015, 07:42:16 »

Именно, трябва да имаш повече мнения за да се увеличи капацитета на пощенската кутия smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: май 11, 2015, 11:15:26 »

Супер съм щастлива - поканите ни ще са готови тази седмица - от фирмата се позабавиха малко. Изпратиха ми проект и направо съм влюбена  yahoo yahoo yahoo Бяхме решили, че няма да раздаваме на всички гости, но на моята половинка толкова му харесаха, че иска да даде на всички  Wink
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 11, 2015, 11:50:58 »

И нашите покани трябва да са готови до дни, вече нямам търпение изобщо  heart Когато си ги получа, ще показвам  danceg Малко са нетипични за сватбени покани, но ние ги искахме така. Пък и добре, че кумата умее да рисува и се нае да направи дизайна  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 11, 2015, 12:11:25 »

Митева, smile Ан  smile браво на вас. Ще чакаме да покажете и вашите покани. smile
Активен
Miteva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 11, 2015, 12:15:47 »

Митева, smile Ан  smile браво на вас. Ще чакаме да покажете и вашите покани. smile

Задължително  Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 11, 2015, 14:52:29 »

май наистина това е проблема... започвам да си давам мнението  навсякъде biggrin Bravo
Активен
elle2
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #337 -: май 11, 2015, 22:30:04 »

Не мога да разбера защо постоянно се коментира като спам коментар, който е реклама? Какво лошо има, че е реклама? Аз не съм решила откъде да си поръчам поканите и търся, тоест всички постове с инфо "откъде" са ми полезни.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: май 12, 2015, 11:02:07 »

elle2, права си, но просто има хора, които специално си правят регистрации във форума, за да си изрекламират дейностите, с които се занимават. По никакъв начин те не са полезни, защото тяхното си е чиста реклама.
Иначе и аз съм съгласна, че когато сме доволни от нещо или някой, е добре да споделим. По този начин се обменя информация и опит. Форумът е за това, да си помагаме.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 12, 2015, 11:15:28 »

Елле, просто човек с 3 мнения, само в темата за поканите, който коментира дадена фирма и я възхвалява... Определено намирисва.. Освен, ако не прави сватба само с покани без никаква друга организация  crazy pardon Аз например съм споделила мнение за момичето, което ми правеше поканите, дори възложих на нея и останалите дреболийки, именно защото съм доволна от работата й, но имам мнения и във всички други теми, все пак наистина организирам сватба... А не организирам тъпа реклама на някого  Wink
Активен
betyyy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #340 -: май 12, 2015, 14:27:37 »

smile

Здравейте момичета, днес получих същите покани за родителите и за кумовете. Просто съм влюбена в тях, искам и за гостите да са такива, само че незнам как да стане след като сме решили сватбата да е в бяло и лилаво sad обадих се да питам дали може да ги изработят в бяло и лилаво казаха, че неможе sad

Някаква идея какво да правя не мисля че се връзва златисто с лилаво sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: май 12, 2015, 15:19:54 »

Бети, и на мен не ми се връзка златисто и лилаво, но важното е все пак и да ти харесват.. Не е ли, обаче по-яко, ако на кумовете и родители ви поканите са различни от тези на гостите.. Някак им придава една особена важност, която те определено имат пред останалите гости.. Знам ли .. Опитай да измислиш, някакъв компромисен вариант.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 12, 2015, 21:19:33 »

И аз съм на мнението на Тони. Ние също имахме различни покани за родителите и кумовете, и изобщо не съжаляваме.  smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 12, 2015, 22:16:41 »

И нашите покани за кумовете и родителите бяха различни от другите. Всички много си ги харесаха, даже се почувстваха по-специални. Няма нищо лошо да са различни. smile
Активен
Melodiya
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #344 -: май 13, 2015, 07:31:56 »

Да и ние правихме различни покани. Тази за кумувете, естествено беше и с различен текст и въобще като цяло в различен стил и цветове.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines