Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:19:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 204001 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 24, 2015, 13:37:12 »

 welcome-2 Светлана, честито за датата, това е датата й на моя приятелка (казва се Светломира..). Покани има много на различни места, кажи какво по-точно си представяш като концепция за сватбата?

flutter Много са идейни  Bravo Идеята за кутия за подаръци/пари, под формата на куфар, май я бях пуснала някъде... Или някой друг... но я има назад в темата с дреболийките  good smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 24, 2015, 13:48:18 »

Здравейте.. Честита дата на новите момичета..
Сайтове много има да, аз съм поръчвала от www.svatba-bg.info и съм доволна от обслужването.
Разгледайте в магазините и сайтовете и когато имате въпроси ги питайте, повечето предлагат и мостри с текст.
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #77 -: февруари 24, 2015, 16:25:11 »

Прикрепям се към djosi за сайта  good Поръчах си много дреболийки от там и съм доволна от обслужването.Жената няколко пъти ми звъня да ме пита за подробности кое как искам smile Бързо ми изпрати нещата. Иначе покани съм си харесала от друг сайт и мисля тази седмица да го поръчвам.Показаха ми, че могат да ми я направят в цветовете, които искам, дори доста бързо ми изпратиха примерен модел.Това е сайтът: http://weddingbulgaria.com/
Активен
orhideq87
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 24, 2015, 19:16:18 »

Моите покани ги поръчах от тук http://prikaznasvatba.com/pokani . Бързо ги доставиха и всичко точно беше.
Но моят съвет е да проверите на Пиротска. По сватбените магазинчета, а както и в сватбеният магазин на Екзарх Йосив (от там ни е украсата за колата) предлагат да ви направят всичко в серия. Понеже аз всичко по отделно и от различни места вземах и накрая цветовете ми бяха близки, но не съвсем еднакви.
Така че, ако нямате агенция, по-добре поръчайте всичко в един магазин. good
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 28, 2015, 01:26:12 »

Момичета, да си покажа моите покани smile В София съм вече и днес ги избрах, вечерта ми ги изпратиха.
Картонът е перлено златист, но не си личи.

Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #80 -: февруари 28, 2015, 03:30:00 »

 Bravo
много стилно и изчистено, харесва ми, черешке  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 28, 2015, 09:50:21 »

Айде и аз да се запиша в тази тема, защото дойде ред да ги мисля и нашите покани. Още си нямам цвят и тема, но поне мога да черпя идеи за модел на поканата.  smile
Ще се върна да разгледам и назад.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 28, 2015, 13:03:31 »

Ох, поканите ни най-после са готови, след повторното им печатане с новите имена на кумовете... Нямам търпение ММ да се прибере и да ги видя...  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 28, 2015, 13:06:36 »

Да са ви честити поканите!  blum
Кога мислите да ги раздавате?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 28, 2015, 13:50:07 »

Понеже една част от гостите ни са от Североизточна България - Силистра, Добрич, Варна, Шумен.. Ще имаме пътуване или за Великден, или за Гергьовден (трябваше да е сега, но се промениха леко плановете) и искахме да са готови по-рано, за да може когато ни е удобно и имаме как да раздаваме на хората, с които не сме всеки ден.. Другите, които са от София, Враца, Монтана и т.н ще ги раздаваме като се видждаме с тях.. Така и така вече са готови.. Потвърждението за присъствие ще искаме до 30 юни, за да можем да си правим сметка и за ресторант и най-вече за хотел, който да подсигурим.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 28, 2015, 13:57:26 »

А аз понеже на една девойка тук давах акъл, колко рано ще ги раздава - та сега ми дойде до главата и на мен  blush Ще ги раздавам тази седмица. Няма да се прибираме повече в БГ до сватбата, а никой от родителите не познава приятелите ни, че да го ангажираме да ги раздава. По пощата не искам да ги пускам, защото половината ми коледни картички така и не пристигнаха.
Потвърждение ще искам до 15 август.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 28, 2015, 14:27:54 »

Значи държите да ги дадете лично?! А ние се съмнявам да успеем да ги дадем лично на гостите. Някои от тях сигурно ще ги изпратим, няма как иначе. Ама айде първо да ги измисля, да се поръчат/направят и тогава ще решаваме как ще ги дадем.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 28, 2015, 17:52:25 »

 Cerise, особено ми хареса посланието!  laugh good
Поканите са прекрасни! Ние от днес сме с мисия да раздадем голяма част от поканите. Така и така сме тръгнали да пътуваме, поне да свършим нещо полезно.
 Offtopic до кога сте в София? Ще се видим ли на форумската среща?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 28, 2015, 19:31:23 »

Ние също държим да си дадем поканите лично, 4-5 няма да успеем... но поради това, че тези гости са много далеч, а сега не ни се дават излишни пари за екскурзии, не че не ни се иска smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 28, 2015, 22:54:08 »

Cerise, особено ми хареса посланието!  laugh good
Поканите са прекрасни! Ние от днес сме с мисия да раздадем голяма част от поканите. Така и така сме тръгнали да пътуваме, поне да свършим нещо полезно.
 Offtopic до кога сте в София? Ще се видим ли на форумската среща?
Посланието ми е взаимствано, въпреки, че написах 3-4 текста, моя мъж избра точно това  pardon
За съжаление, аз не мога да се ангажирам за форумска среща. Утре заминавам за Шумен, после Търново, после лекари и зъболекари и летя обратно.  sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines