Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:52:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 16-та част  (Прочетена 203903 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #420 -: юли 26, 2015, 18:45:23 »

 Oh my ... Ооооо, да права си !
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #421 -: юли 27, 2015, 08:19:48 »

Пфуууу ама то наистина много голяма разклика...ама пак не е грозно според мен smile Подкрепям другите - дишай спокойно, че иначе до сватбата с всички други неща съвсем ще изпушиш  pardon Бтв на моите покани пеперудите също се получиха бая зелени, вместо ментови, въпреки че ги бях виждала и на живо, не знам как съм ги проспала, но здраве да е, не може всичко да е както си го представяме явно Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 27, 2015, 10:51:08 »

И нашите покани са от този сайт, но ние не сме имали проблем.
Много е тъпо отношението на въпросния господин. За пореден път се уверявам, че повечето търговци, не се интересуват от мнението на клиента, а целят просто да си продават стоката. Това е...
Активен
vehemently
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #423 -: август 08, 2015, 19:50:05 »

Вече имам нови покани в Кафяво и ми ги направи безплатно. Заслужаваше си чакането, но чаках доста, за да получа това, което искам.
Един съвет- отстоявайте си своето, защото по мое мнение всеки си прави, каквото си иска.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 09, 2015, 16:05:27 »

Браво,,радвам се,когато хората си отстояват своето,,,все пак в Бг трябва да се научат най-накрая да се работи както трябва  Bravo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #425 -: август 11, 2015, 08:24:10 »

Понеже наскоро си получихме покана в кафяво на перлен картон, загледах се в цвета на текста. Оказа се, че червенее. Или е зрителна измама, или самият перлен картон променя цвета на напечатания текст. Пак е с тънък ръкописен шрифт, но по-завъртян от на vehemently.
За нашата сватба, преди да си пусна номерата с масите за печат, правих 10-тина проби. Просто на цветен картон не всичко изглежда идеално като на монитор. Не е лошо да искате мостра с крайния вариант на поканата, ако чак толкова държите на нея smile
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #426 -: декември 05, 2015, 18:18:01 »

Mомичета, как процедирате с покани с декоративни панделки като прикачената по-долу и пликовете? Смачкват ли се много панделките?
Издуто ли стоят пликовете?
Ако взема пликове с 2 см дълги, дали ще се намали проблема?

Никак не ми се иска да минаваме без плик. nea  Някакси  pleasantry олеква pleasantry поканата. А и не мога да реша така проблема с персонализирането на поканите.

Всякакъв споделен опит по създалия се казус ще е от полза!


* 92-pokana1.jpg (54.64 KB, 1376x698 - видяно 141 пъти.)
« Последна редакция: декември 05, 2015, 18:29:19 от Blue_Sapphire » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: декември 05, 2015, 21:08:13 »

Какъвто и плосък плик да сложиш,винаги ще се издува заради панделката,ако е като на тези покани от снимката. Вариантът ти е да си намериш плик от твърд картон с уширение от няколко мм, за да не се издува.
Винаги можеш да персонализираш поканата с тагче към панделката.
Аз моите не ги давах в плик, не ги и персонализирах, защото не смятам, че поканата си губи стойността от това smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: декември 05, 2015, 23:22:37 »

И аз процедирах, както Нат.. Неперсонализирани, без пликове.. Опитах да надпиша на гърба на покана.. Грозно.. Слагах в два размера плик по настояване на баща ми за неговите 2ма приятели.. Ужасно.. Сопнах се и казах, че това е моето решение за покана и не искам да има нищо допълнително, на който не му харесва начина на поднасяне, няма да хареса и цялостната организация на сватбата, та по-добре да не идва.. Недоволни нямаше..

Все пак, ако ти много държиш да я облечеш, тази красива покана.. Потърси от описаните от Наталия пликове  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #429 -: декември 06, 2015, 11:15:14 »

По същия начин процедирах и аз smile Вързах им само по една красива панделка, защото не можах и да намеря същия цвят пликове и се ядосах...не съм ги персонализирала, защото и аз като Тони опитах на гърба да пиша имена...ядосах се още повече т така  pardon Според мен не им крий красотата в пликове Wink
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #430 -: декември 06, 2015, 13:15:13 »

Благодаря ви, момичета! give_rose
Да ви кажа аз не разглеждам плика(кутията) като скриване на красотата на поканата, а като цялостен завършек на визията.
Нещо взех да се замислям сериозно над варианта с 3D плик или плик подобен на кутия, както предложи nansita. Имам време още малко да помисля и да избистря концепцията.
В рекламна къща дали ще могат да ми изработят такива "3D пликове"?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: декември 06, 2015, 13:46:29 »

Най-добре запитай на няколко места. Не са сложни като проект, но трябва да се прецени какъв формат картон ще ти трябва. По принт центровете ми ги изчислиха така:цена за формат картон за 1 изделие, останалата фира също се заплаща; цена за изрязване и биговане; цена за принт;
Мислила ли си за вариант, в който пликът е украсен с панделка, а текстът на поканата се вади или пък панделката се развързва, за да се прочете текстът от вътрешната страна?
Едит:
В Алиекспрес нямат ли готови такива пликове?
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #432 -: декември 06, 2015, 14:25:58 »

Честно казано поканата е още "в проект" в главата ми. look smile Предпочитам формат DL (или както още се води американски формат) размер 210х110мм. Не е фикс идея да е това pardon, но при всички случаи ще е по-издължена покана. Независимо от разположението (хоризонтално или вертикално) на текста съм предвидила как да се оформи панделката и релефния картон на самата покана, монограмите и оформлението на предната и задната корица са процес на избистряне.  При всички случаи обаче искам показания по-горе елемент с панделката и брошка да са на самата покана, а за плика/кутията предпочитам да са изчистени или с лек акцент, но да не носят те основната украса.
Мисля, че в моя случай ще е най-лесно е да се работи с рекламна агенция, която да направи заготовките на поканите (перлен картон, принтнат от двете страни, изрязан и бигован) и там да се изготвят и 3D пликовете, които да пасват на поканите. 
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #433 -: декември 06, 2015, 17:25:12 »

Може да опитате вариант с кутия, която да се декорира тематично като поканата. Би изглеждало доста стилно и красиво. Иначе вариантът, който nansita е предложила също е добър. Пликът, който всъщност е самата покана, може отново да бъде от релефен картон с панделка и брошка, а вътре да се сложи само картончето с текста. smile Прикачам снимка на такъв тип покана.


* 12325202_1152091614805692_1868182873_n.jpg (50.46 KB, 720x960 - видяно 144 пъти.)
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #434 -: декември 07, 2015, 10:42:30 »

Не се бях замислила за надуването на плика, а мисля да вържа поканата с пандетлка и да сложим таг (още повече, че не е формат тип "катричка-покана" , а ще е "едностранна". Или трябва да стана бокс мастър или ще преживея блезпличието  huhhuh.gif Сега ще тръся полу-готови кутийки в Али.... 
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines